چالش Let's talk با موضوع « پول یا زندگی »

برادرزادم ,اسمم رو صدا میکنه, البته گاهی هم میگه عمه, منکه حس خوبی میگیرم و عااااشق کلمه عمه هستم, تو هم تغییر نظر بده. :grin::wink:

2 پسندیده

خب این نشان دهنده رابطه خوبتون با عمتون هست :blush:
همچنان سر حرفم هستم
بیا بگو منظورت عمه نبود آقا @YoKambiz :angry::rage:

2 پسندیده

یعنی چی بود عایا:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

1 پسندیده

سلام اتوسا خانم عزیز.حقیقتش من خودم دامپزشکم و علاقه خاصی به دام و دامپروری دارم و تو یه برهه زمانی هم پرورش دام داشتم ولی در حال حاضر تو یه شرکت دارویی مشغول به کارم و خب ایده من مربوط به دارو و کلا دامپزشکیه ولی در مورد کار تو منزل ،ای جی تو درس پول یا زندگی به کسب و کار اینترنتی اشاره میکنه.مثلا میگه بنا به علاقه تون یه وبلاگ بزنید و از طریق تبلیغات یا فروش محصولات تولید کننده های دیگه یا از طریق آموزش هر چی که بلدید پولسازی کنید.یکی از دوستان خود من یه صفحه اینستا داره و توش عکس کیکهای خونگی که درست میکنه رو شیر میکنه و از این طریق درآمد قابل توجهی داره.امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.

2 پسندیده

خیلی عالی بود آقا کامبیز :ok_hand::clap::clap::clap:

1 پسندیده

ممنونم از توضیحاتتون, ایشاله موفق باشید.

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

والا من مثل مسئولین حساب میکنم. کیلویی.
هزار تومن امروز رو همون هزار تومن ده سال دیگه میبینم :joy:

من حقیقتش گرایشم به آواهاست. یکی از دلایلی که زیاد به دنبال خروجی در زبان ها نمیرم و بیشتر ورودی جذب میکنم لذت زبان هاست. بیشتر به دنبال درکشون هستم.
اسپانیایی زیبا ترین آوا رو در بین زبان ها داره و شماره یکه. از سمت دیگه یه سری مطالب مطالعه کردم و کنجکاو شدم درباره فرهنگ اسپانیا بیشتر بدونم و صد البته بارسلونا رو یه روز ببینم.
البته ژاپنی هم خیلی دوست دارم به خاطر مردم و فرهنگ غنیشون. البته از اونجایی که خیلی سخته میزارم اولویت های آتی.
کلا هدفم تا سی سالگی اینه بتونم 5 تا زبان یاد بگیرم. فعلا که دوتاشو انجام دادم. 7 سال مونده سه تا دیگه رو هم آموزش ببینم.
که احتمالا اسپانیایی بعد از اون یه زبان نزدیک به اسپانیایی مثل فرانسوی یا ایتالیایی و در آخر هم ژاپنیه.
بعید میدونم ژاپنی رو بشه در کمتر از 3 سال یاد گرفت چون خیلی سخته. باید بهشون بپردازم ببینم چی میشه.

هر چند اینا اهداف خام هستند تا تو مسیر نیوفتم نمیتونم تصمیم درست بگیرم.

درباره تاپیک خدمتتون عرض کنم که پیش نیاز نمیزارم. چون اینجوری زیادی سست میشه و از حالت اهداف شروع سال بیرون میاد. بهتره همون new year resolution باشه.

مطمئنم فعلا سراغش نمیرم :joy::joy::joy:

عم داره :joy::joy::joy: ولی آخرش یه رازه.:joy::joy:

فدات آقای رضا گل :rose::rose:

3 پسندیده

عم داره؟ :joy::joy::joy::joy:
عمان
عمد
عمک
عمو
کدومه؟؟ :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

:grimacing: متاسفانه نشد، انشالا سری بعدی