چالش Let's talk (مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت)

سلام.من از هفته پیش شروع کردم به کار کردن روی انگلیسی قدرت.پیشاپیش از زبانشناس و همه بچه های فعال و خوب تالار که با تاپیک های مفید و راهنمایی هاشون من رو با power English و طرز مطالعه اون آشنا کردن ممنونم.
من تصمیم دارم هفته به هفته گزارش هامو از هر درس ارائه بدم.االبته تعداد دفعاتی که من به فایل صوتی اصلی گوش دادم به 30 بار نرسیده. ولی چون سعی کردم تکنیک سایه رو روی main talk پیاده کنم، گفتم شاید بد نباشه ازش گزارش تهیه کنم.
این شما و این اولین گزارش من از درس (مقدمه ای بر انگلیسی قدرت):grin:
پیشاپیش به خاطر اشتباهات تو مکالمه عذرخواهی می کنم. ولی اشتباه هم یه قسمتی از روند یادگیریه:smile:

55 پسندیده

به به آفرین چقد خوب.:clap: صداتون رو یادم میمونه :wink:

چند تا چیز من متوجه شدم از این ویس
یک اینکه شما قسمت هایی که از درس گوش دادید رو بهتر از قسمت هایی که خودتون از خودتون گفتید، بیان کردید
منظورم اینه چیزایی که بیشتر گوش دادید به نسبت چیزایی که کمتر گوش دادید بهتر ادا میشدن. که این نشون میده چقد شنیدن تو مکالمه و ادا کلمات اهمیت داره.
هر چه از دقایق جلوتر می رفتیم احساس کردم تازه حنجرتون گرم شده تلفظتون بهتر و بهتر میشد. کاشکی یه یک ساعتی حرف میزدید تا کم کم به درجه native برسید :grin:
خسته نباشید. خیلی خوب بود. منتظر وویسای بعدیتون هستم شدید. :thumbsup:
I give you a thumb up

13 پسندیده

سلام بانو خوش اومدین.
شروع قدرتمندی داشتین.
افرین.
گفتنیارو اقا کامبیز گفت.
مام به افتخارتون کف می زنیم:clap::clap::clap::clap:
موفق باشی همیشه:rose::rose:

9 پسندیده

سلام
برای شروع واقعا استارت پر قدرتی بود :clap:
به قول آقا کامبیز همینطور که صحبتتون رو به جلو میرفت هم لهجه تون و هم اعتماد به نفستون بهتر میشد
کاشکی میشد شما هم به چالش شدت ما می پیوستید و دوستان تازه کار انگیزه شمارو میدیدن و خودشونو باور میکردن

ممنون، کار بزرگی کردین:relaxed:

8 پسندیده

واقعا عالی آفرین برای بار اول بهتر از فوق العاده بود.

دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم :grinning: اولش آروم شروع شد بعد داشت در حد native پیش میرفت :grin:

8 پسندیده

ممنون ازتون. دقیقا خودم هم بعد گوش دادن به خودم به این نتیجه رسیدم. واقعا تکنیک سایه به بهتر شدن لهجه و روونتر بودن تو مکالمه کمک می کنه. اولش خیلی با ترس شروع کردم به حرف زدن و می تونم بگم تو قسمتهایی که از خودم می گفتم هیچ اعتماد به نفسی نداشتم که برمی گرده به همون تاپیک ترس که شما گذاشتین. امیدوارم با پیش رفتن و بکار گرفتن روشهای aj اعتماد به نفسم رو بیشتر و بیشتر کنم و بتونم خالی از ترس از اشتباه و شک صحبت کنم.

8 پسندیده

ممنون از حمایت و انرژیتون:rose::bouquet::cherry_blossom::tulip:

2 پسندیده

خیلی ممنون. اتفاقا خودم هم دوست داشتم تو چالش شدت شرکت کنم. ولی چون فایل ها رو از رو اپلیکیشن گوش نمیدم حساب کردن زمان برام خیلی سخته. ولی همیشه دوستان رو تو چالش شدت دنبال می کنم و ازشون انگیزه و انرژی می گیرم.

3 پسندیده

ممنون اقای ناصری. امیدوارم با استفاده از زبانشناس هر روز بهتر و بهتر شم. ممنون ازتون

2 پسندیده

شروع واقعا خوبی داشتین:clap:
آینده تون درخشانه:muscle:

5 پسندیده

ممنون. ازتون کلی انرژی گرفتم:pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

شروع فوق العاده ایه
تبریک میگم
امیدوارم
شما رو ازین به بعد همیشه تو تالار ببینم:slightly_smiling_face:

4 پسندیده

عالی بود واقعا عالی:clap::clap::clap::clap:خیلی خوب بود :clap::ok_hand:واضح و روون :clap:
همیشه اینطوری پرقدرت ادامه بدید :muscle::muscle:
موفق باشید :dizzy:

5 پسندیده

خیلی خیلی خوب بود. احسنت :clap:

4 پسندیده

ممنون. ان شاالله. ممنون از انرژی مثبتتون

1 پسندیده

ممنون. امیدوارم در کنار هم روز به روز پیشرفت کنیم:muscle::muscle::muscle:

2 پسندیده

عالی :heart_eyes: یادت نره آرزوی خیلی هاست مثل شما بتونم حرف بزنن

1 پسندیده

خیلی خوب بود یه سوال داشتم تکنیک سایه چی هست ؟من دو روزه شروع کردم ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام خوش اومدی به جمع زبانشناسی ها
شما میتونی از لینک زیر اطلاعات لازم رو برداشت کنی

2 پسندیده

آیا این عضو فوق‌العاده @ala.ra هنوز توی تالار فعالیت دارند؟
این تاپیک رو امروز دیدم و صداشونو گوش دادم‌.
فوق‌العاده‌ بود. مخصوصا تن صداشون
و اینکه چقد با تمرکز به درس گوش دادن و چقد تلفظ‌هاشون عالی و پرطنین بود.
حظ بردم واقعا
براوووو براووووو :clap: :clap:

5 پسندیده