چالش let's talk «ریشه ها»

سلام به همه.
امروز خیلی کار کردم زمان استراحت یه ویدئویی هم ضبط کردیم :joy: البته یکم موضوعش سخت بود واسم.

می تونید این موضوع رو از بخش برنامه وی آی پی ای جی هوگ با عنوان ریشه ها دانلود کنید و گوش بدید.
درباره ریشه ها صحبت می کنه. درباره اینکه یه ارتباط قوی ای باید با فامیل و محل زندگی ایجاد کنیم و مثله گذشته با فرهنگ و مردممون ارتباط برقرار کنیم.

پیشنهاد می کنم گوش بدید، درس خوبیه. اگه تونستید سی بار بهش گوش بدید توی این چالش شرکت کنید.

https://streamable.com/k6pl8

18 پسندیده

بابا اون دوربینو یه ۱۸۰ درجه میچرخوندی یخورده از مناظر اطرافم میدیدیم دیگه :sweat_smile:

5 پسندیده

سلام
خسته نباشی :blush:
ایول ایول خییییییییییلی خوب و عالی بود
واقعااااا عالی بود

هرچی بگم کم گفتم :sweat_smile::sweat_smile:
چون جدا" عالی بود :clap::clap::clap:
همیشه و همه جا موفق باشین :blush:

راستی از صدای بادی هم که میومد مشخص بود هوا توپه :heart_eyes::laughing:

3 پسندیده

خدایی منم تاآخر ویدیو منتظر همچین حرکتی بودم :joy::joy:
اما اتفاق نیوفتاد :sweat_smile:

4 پسندیده

یه بار اومدم این کارو کنم گوشی از دستم افتاد :joy: گفتم بیخیال شم بهتره.

آره هوا بدک نبود. ولی خیلی گرم بود انصافا. موقع استراحت باد خوبی اومد ولی موقع کار نمیدونم چرا باد نمیومد :joy:

5 پسندیده

سلااااام آقا کامبیزعزیز خسته نباشید خدا قوت…:relaxed:
آقا شما ماشاالله تحت هر شرایطی دست از چالشتون بر نمیداریدا…:muscle:
خدایش حالا اصلا کمک کردید یا یه گوشه دنج وبا صفا پیدا کردید و واسه خودتون رکورد زدید مارو باش امروز کلی غصه شمارو خوردیم…:grimacing:
خب یکم دوربینو میچرخوندید اونور مردم از کنجکاوی…:wink:
بسیار عالی بود مرسی مرسی مرسی…موفق باشید :rose:

3 پسندیده

مرسی نه والا خیلی کار کردم. کار کشاورزی واقعا کار من نیست. من فقط چالش بزنم و بس :joy:

3 پسندیده

خسته نباشید .مثل همیشه عالی و ممنون از انگیزه ای که میدین برای شرکت تو این چالش.
راستی سلام منو به رشت برسونین
.I was living there for 4 years.Actually I was going to Guilan university and I do love Rasht
I missed those good old days
:grinning::blush:

4 پسندیده

سلام اقا خدا قوت . یعنی انسان خستگی ناپذیر به ایشون میگن. اول یه شربت خاک شیر بزنید بر بدن :joy:
و اما راجب ویدیو خییلی عالی بود. روانی و راحتی در بیان موضوعتون قشنگ نسبت به ویدیوی اول ملموس تر بود . خیلی قشنگ کنترل کردین که خستگیتون به مخاطب منتقل نشه :blush:
اقا فقط خواهشا ویدیوی بعدی یدور اول دوربینو بچرخونید بعد شروع کنید بصحبت. :smile: خو کنکجکاور میشه ادم. خصوصا که من اصلا تو عمرم رشت رو ندیدم . ولی میگن خیلی قشنگه. یکم از اون قشنگیشو از زاویه دوربینتون به مام نشون بدین شاید اومدیم :smile:
خلاصه خدا قوت. پدرتونم خسته نباشن . خدا سایه پدر و مادر محترمتون رو بالا سرتون نگه داره همیشه ان شا الله. :bouquet:
راستی میشه هر موقع فرصت بود چند تا از کلمات جدیدی که در ویدیو به کار میبرید رو تایپ کنید . من برخی جاهاشو نفهمیدم معنیشو . ممنونم بازم :cherry_blossom:

5 پسندیده

ممنونم ازتون بابت لطفی که بهم دارید.
باعث افتخار ماست که مدتی رو تو رشت گذروندید :rose:

2 پسندیده

توی این مدت تلاش وپشتکار شما برای ما ثابت شده…
شما درتمام زمینه ها موفق هستید…:ok_hand:
دعای همیشگی ما واسه شما👇
ان شاالله همیشه تنتون سالم ولبتون خندون باشه…:dizzy:

2 پسندیده

مرسی نسیم خانوم بابت شربت و دعا و همه چی :rose:
اینجا دهاتمون بود والا اینو نشون میدادم شما به رشت میومدین دهاتمونو که پیدا نمی کردید :grin:
ولی چشم حتما ویدئو بعدی رو تو پارکی جایی که پاتوقم باشه میگیرم دوربینو حتما حتما میچرخونم :joy:

3 پسندیده

جدا از شوخی گذشته من یکی از مقاصدم برای زندگی آینده یه جایی تو شماله. حالا زیاد مصمم نیستم ولی اگه یه وویس هم در این رابطه بگی که چه ویژگی هایی داره خوبی ها و بدیها عالی میشه :blush:

میخوام ریشه در شمال بدوانم :sunglasses:

5 پسندیده

من فقط میدونم برای کسانی که همیشه تو اب و هوای خشک و یا معتدل زندگی کردن همه جای شمال واسه زندگی خوب نیس. چون شرجی بودن هوا اذیتشون میکنه. ولی رشت و فومن رو اقوام دور داریم که همیشه تعریف میکنن

واجب شد اقا کامبیز یه بارم ویدیو راجب جاهای دیدنی رشت بذاره ها. تور گردشگری ببریم اونجا :joy:

2 پسندیده

بله حتما. البته با توجه به ایده ها و انگیزه ای که از شما دیدم بیشتر دنبال زندگی کردن یه جای سبز و عالی داری.
تا همینجا بگم که گیلان و مازندران خیلی سر سبزو از لحاظ آب و هوا عالین ولی از لحاظ شغلی بسیار وضعیت نا مناسبی دارن (که البته شغل شما ربطی به این وضعیت نداره)
درباره هزینه ها هم به شدت از هزینه های تهران و شهرای بزرگ کشور کمتر و به صرفه تره. اجاره و خرید خونه و…
برای اینا من شاید یه تاپیک تو بخش متفرقه زدم.
ولی اون قسمت وویس تو برنامم هست که بیشتر بتونم درباره خودم و محل هایی که میرم مطلب بزارم. اینجوری رو مکالمه روزمره هم می تونم بیشتر کار کنم.

5 پسندیده

پس من فعلا باید صبر کنم. فعلا شهردار جدید داره رشتو بازسازی میکنه :joy:
تا دو سال پیش رشت هیچی نداشت الان خیلی بهش رسیدن دارن قشنگش میکنن. تازگی یه فواره 3D دارن میسازن که بنا به ادعا بزرگترین فواره 3D کشوره. ( چیزی که رو برد نوشته راست و دروغشو نمیدونم )
خلاصه این شهردار جدید برای اولین بار یه شخصی از آب در اومد که یه نمایی به شهر بده.

3 پسندیده

باریک بهش بگین روبان صورتی در بدو ورود ما فراموش نشه. اصن یه حس عجیبی داره روبان قیچی کردن :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

3 پسندیده

عالی بود کامبیز جان
راستش من تا زبونم به حرف زدن بدون تلاش باز نشده از کار خودم لذت نمیبرم که جزیی ازین چالش باشم (دلیلش اینه که تا الان شرکت نکردم)
امیدوارم به زودی با ویدیو بیام، چون واقعا دیگه برام جذابیتی نداره که از روی متن بخونم
(متن مینویسما (برای تمرین) ولی دیگه حسش نیست روخونی کنم)

3 پسندیده

شما خودتونو دست کم میگیرن وگرن سطحتون عالی و مناسبه. یه شربت خاک شیر + دو قاشق عسل میل نموده . دوربین را روشن کرده و استارت بزنید. شماااااااااااااااااا می توووووووووووووووووووووووانییییییییییید شک نکن :clap::clap: :blush:

3 پسندیده

Overdose نکنم یوقت :joy:

2 پسندیده