چالش lets talk «دختری که تمساح مهاجم را بخشید»

جا داره بگم منم از روزی اومدم دنبال میکنم وویساتون رو ،شماهم عالی هستین واقعا بدون کلاس ،

1 پسندیده

در این رابطه اجازه بدید
اقایون @Farzad_Poodineh , @YoKambiz شما رو دقیق راهنمایی کنند
ولی توجهتون رو به این تاپیک جلب میکنم چون دوره ها رو توضیح داده به همراه مدل خوندنش
ما اکثرا بچه های فعال در تالار از بسته قدرت استفاده می کنیم
ولی شما برید تو تاپیک مذکور تا کلیت بسته ها دستتون بیاد
تا ان شا الله دوستان بیان راهنماییتون کنن. :rose::rose:

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون مرررسی

1 پسندیده

سلام الناز خانوم
همونطور که دوستم نسیم خانوم راجع به کلاس گفتن
هیچکدوم از ماها کلاس نرفتیم و اگه شما هم از سطحی که دوستان در حال حاضر در زبان انگلیسی دارن متعجب شدید.این نشون میده که تلاش های ما بیهوده نبوده و تونستیم اثبات کنیم روش زبانشناس برای کسانی که فقط در حد دبیرستان و دانشگاه از زبان انگلیسی سر رشته دارند هم تونسته مفید باشه به طوری که بتونن با افتخار زبان انگلیسی رو زبان دوم خودشون اعلام کنن

برای شروع هم توصیه می کنم سطح مورد نظر خودتون رو با خوندن این تاپیک مشخص کنید که به امید خدا شما رو هم بزودی در جمع گرم و صمیمی خودمون داشته باشیم.

اگه بازم سوالی داشتید در خدمتم

4 پسندیده

سلام میسی از محببتون ،حتمااا منم تلاشمو میکنم و در کنار کلاس زبانم این روش هم تو برنامه روزانه م میذارم ،بادیدن پیشرفت های شما مطمعنم که جواب میگیریم ،سپاااااس

2 پسندیده

خواهش میکنم، آفرین، این عالیه که مصمم هستید برای تصمیمتون، و این کلید اصلی موفقیتتون خواهد شد
اگه کلاس زبان میرید این مقاله رو هم توصیه میکنم بخونید

3 پسندیده

خوندم اینو دیشب همینجا ،همه جای برنامه رفتم،:smile: باززززم مرررسییی از همگی :rose:_

2 پسندیده

خیلی خوبه :clap:
پس توصیه میکنم کاری رو که میشه خودتون انجام بدید به دست دیگران (کلاس زبان) نسپرید.
اینجا دوستان خیلی زیادی رو داشتیم که قبلا کلاس زبان میرفتن ولی الان روش زبانشناس رو از کلاس زبان قوی تر میدونن و بیخیال کلاس رفتن شدن
نمونه ش هم آقا بهنام @user1000

3 پسندیده

براهمین واسم جالبه ،توی زبان مهم اسپیکینگه که اینجا تمرکز برنامه تا اونجا که من دیدم رو همین موضوعه،و از همه مهم تر پیشرفت دوستانیه که میبینم و همدلی همه،:ok_hand:

3 پسندیده

سلام فروغ خانوم بزرگوار. ممنونم از تشویقتون لطف دارید :rose:

سلام بله من دو ترم سال 94 فک کنم کلاس رفتم و دوره American English File رو میخوندم که به دلیل یه سری مشکلات بیخیال کلاس شدم.
با یه دوست افغانی آشنا شدم که انگلیسیش حرف نداشت. بهش گفتم که میخوام برم کلاس دوباره و با کتاب و… یاد بگیرم.
گفت وقتت رو تلف نکن برو مجموعه effortless رو بگیر و با اون شروع کن.

منم به حرفش گوش دادم الان یه سالی میشه به شکل متمرکز میخونم و خداروشکر نتیجه خوبیم گرفتم.

الان یه کتاب ترجمه کردم و رو دومی با دوستام دارم کار میکنم.
درک انگلیسی خیلی بالا رفته و مهارت لیسنینگ و ریدینگم خیلی خوبه.
اسپیکینگم به نسبت تلاشی که براش کردم خوبه
تنها مشکلم رایتینگه که به امید خدا سر فرصت باید روش کار شه.

براتون تو این مسیر آرزوی موفقیت میکنم، امیدوارم هر جوری که براتون لذت بخشه انگلیسی بخونید و انگلیسی رو یاد نگیرید بلکه وارد خونتون بشه
همونطور که وارد خون من و دوستانم در اینجا شده :rose:

7 پسندیده

میسی از محببتون ،امیدوارم همچنان موفق باشید .لطف کردین بابت توضیحاتتون :rose:

3 پسندیده

سلام فرزاد جان خوبی؟ @Farzad_Poodineh خیلی مخلصیم داداش

@elnazmm7070

بله فرزاد جان درست میگن من حدود 8 ترم کلاس رفتم ولی تآثیری در listening و speaking من نداشت که با کمک @YoKambiz کامبیز جان گذاشتمش کنار . اما بنظرم برای شروع خوبه که یه چند ترم برید و یه سری مفاهیم پایه رو بدونید بد نیست ، اما الان 122 روز هستش که دارم زبان رو از طریق زبانشناس و روش هایی که دوستان ارائه دادن میخونم خیلی خوب بوده و تا این حد بگم که من الان مثلآ انیمیشن toy story 2 رو همینطوری نگاه میکردم حدود 70 درصد متوجه میشم اون 30 درصد هم بخاطر دایره لغت پایین من هست که متوجه نمیشم.

خلاصه اینکه خیالتون راحت باشه اینجا تو مسیر درست یادگیری گام برمیدارید و همه اینجا کمک میکنن. و بنظرم اگه پایه رو یادگرفتید میتونید با روش های که دوستان ارائه دادن پیش برید.

موفق باشید

6 پسندیده

بله حتما همینطوره ،واقعا جالب و خوشحال کنندس،اینهمه انرژی و محتوا تو یه برنامه ،بازم میسییی از همگییییی بابت توضیحات کاملتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم برا همگی:rose:

2 پسندیده

سلام، تاج سری داداش
ممنون که توضیحات جامعی دادی راجع به تجربه ی کلاس زبانت
واسه خودمم جالب بود

این جمله کل تاریخچه ی فعالیت تالار و زبانشناس رو تو خودش خلاصه کرد

4 پسندیده

سلام و وقت بخیر … عذر میخوام ویدئو اجرا نمیشه … play رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته … لطفا چک کنین ببینین مشکلی نداره؟ ممنونم

2 پسندیده

واسه من بدون مشکل بالا اومد.

https://streamable.com/hjxh1

از این لینک استفاده کنید

2 پسندیده

مشکل حل شد … خیلی ممنون … واقعا عالی بود :clap::clap::ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

خواهش میکنم آقا کامبیز عزیز، شما لطف دارید :clap::clap::clap::clap::star_struck: ممنون از کمک بزرگی که میکنید و راهنمایی های خوبتون همیشه هستش. :slightly_smiling_face::clap::clap::clap::clap::rose:

2 پسندیده

عالی بود آقا کامبیز، تسلط خیلی خوبی داشتین:clap::clap::clap:

1 پسندیده

اقا کامبیز فوق العاده بود شما ب من انگیزه میدین واقعا…

2 پسندیده