Let's talk درس سوم قدرت

سلام بچه ها
من اولین باره شرکت کردم, فکرشو نمیکردم برام سخت باشه, چند وقته هی بهونه میاوردم برای خودم و می گفتم بعدا صدامو ضبط میکنم تا اینکه امروز بطور جدی اومدم.
میدونی, صحبت کردن سخته ها
با تمام وجودم منتظر هم پیشنهاداتتون هم نقداتون هستم.
یکم از خلاصه نویسیم کمک گرفتم.
در کل نمیدونم دقیقا چکار کنم تا بتونم خوب درسهای ای جی رو صحبت کنم, اگر راهی اصولی داره بهم بگین, ممنونم ازتون.

عکسم اپلود نمیشه, بازم تلاشمو میکنم.

موفق شدم.

8 پسندیده

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
واقعا عالی هستین، مخصوصا لهجه تون زمین تا آسمون پیشرفت کرده

برای مساله استرستون هم نگران نباشید، چون به مرور کمتر میشه (تمرین و تمرین لازمه)

فراز و فرود ها هم عالی

2 پسندیده

شما تا قبل این لتس تاک مصرف کننده بودید ( consumer) الان تولید کننده (producer)

تفاوتشون چیه؟

معمولا تا وارد یه قضیه نشید متوجه تک تک فاکتور ها و احساسات یه عمل نمیشید.

مثال:

هنر. دیدن آثار هنری میتونه زیبا باشه. و همه راحت میبینن و راحت میتونن دربارش نظر بدن. ولی وقتی وارد هنر بشن تو نظر هاشون بیشتر دقت میکنن چرا که درک کردن انجام دادن هنر چیه.

الان که وارد دنیای مکالمه شدید. با دقت بیشتری به مکالمات گوش میدید و سعی میکنید دقیق تر یاد بگیرید و تفاوت ها رو درک کنید، پس همین حرکتتون مسیریه برای پیشرفت کردن.
نیازی نیست ما بهتون راه حلی بدیم. حالا شما خودتون همه راه حل ها رو پیدا می کنید.
بهتون تبریک میگم بابت این پیشرفتی که حالا واردش شدید.
احسنت به شما :clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

ممنونم که گوش کردین, مدتها بود میخواستم صدامو ضبط کنم ولی خب شاید فرار میکردم و برام سخت بود, اما خودمو مجبور کردم.
از انرژیی که دادین ممنونم, :heart_eyes::pray::pray:

@YoKambiz
توضیحتون چراغ راهم شد, واقعا همینطوره, باید واردش شد تا راه رو یادگرفت.
از حمایتتون ممنونم. :relaxed::pray::pray:

3 پسندیده

خیلی خوب بود کههه :heart_eyes::heart_eyes:
اولین بارتون بود و لهجتون اینقدر خوووب بود؟؟
تازه درس ۳ هستین و اینقدر خوب گفتین؟!!

واقعا خوشا به حالتون :sweat_smile::sweat_smile:
من که خیلی خوشم اومد
باریک باریک

اگه میخوای
استرست موقع لتس تالک و حرفیدن کم شه
از الان تا آخر قدرت
بعد از اتمام دوره هردرس حتمااااااا وحتمااااااا لتس تالک بفرست

از من استرسی تر که نبود :sweat_smile:
الانم استرس میگیرمااا اما خ خ کمتر

اگه وقت کردی لتس تالک دو درس قبلتم بفرستی
باور کن عادت میکنی

من یادمه لتس تالک درس اولو ک گذاشتم ایییینقدر انرژی مثبت از بچه ها گرفتم ک قصد دارم زین پس هم ادامه بدم ب لتس تالک گذاشتن
الان درس ۸رو تمومیدم قراره برم ۹ اما لتس تالکشو اینروزا میفرستم حتما
چون اگه هیچ سودی واسم نداشته باشه
لااقل استرسمو خ خ کم کرده

درکل عالی بودی :blush::rose:

4 پسندیده

راستش دارم کم کم شاخ درمیارم. :imp:
فکر کردم اصلا خوب نیست صحبت کردنم, ولی خب گفتم بزارم ببینم نظر بچه ها چیه, چکار کنم بهتره.
ولیوخب امید و انرژی دادین ادامه بدم.
ممنونم مژده عزیییزم. :heart_eyes::kissing_heart::kiss::gem::kiss:

4 پسندیده

آتوسا جان الان ویستو گوش دادم
تلفظت خیلی خوبه
به ی چیزی که دقت کردم این بود که همینطور که پیش میرفتی چون از فکر اینکه داری ویس ضبط میکنی دور میشدی جملات رو خیلی خیلی بهتر ادا میکردی
نتیجه ای که میشه گرفت اینه: همه ویژگی های ویس خوب رو داری پس موقع ضبط کردنم به این فک کن که داری برا خودت صحبت میکنی و قرار نیست اشتراک بزاری
آفرین استارت خوبی بود :clap:

4 پسندیده

ممنونم عزیزم از توجه ت, خودم متوجه نشده بودم,
بیشتر حواسم رو جمع میکنم, :heart_eyes::kissing_heart::heart::heart:

3 پسندیده

عاااالی بود اتوسا جان خیلی خوب شد که شماهم شرکت کردی تو این چالش انرژی که بچه های اینجا به ادم میدن بی نظیره :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::blush::blush::blush:
امیدوارم بازم ازت لتس تاک بشنویم و ببینیم :tulip::blush:

2 پسندیده

ممنونم عزیزم, ایشاله به مرور پیشرفت میکنم, همه ما با تمرین هر روز پیشرفت میکنیم. :gem::kiss::heart:

1 پسندیده

واقعا عالی بود آتوسا جان.برای شروع استارت خیلی خوبی زدی .آفرین :clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

امیدی که همه تون دادید باعث شد تلاشم رو بیشتر کنم, ممنونم عزززییییزم

2 پسندیده

سلام. وویس عالی بود. خیلی خوب بود بنظرم. احسنت.همیشه اولین قدم سخت ترین مرحله همین که ترس انجام دادن کاری ریخت دیگه راحتتر میشه انجامش داد الان شما این ترسو از خودتون دور کردین.مرحبا. راستش منم همین درس سوم قدرت هستم و شروع کردم به ضبط کردن صدا منتها راستش بخاین اینجوری که شما و بقیه دوستان آپلود میکنید بلد نیستم فک کنم چون من با گوشی کار میکنم این مشکل هست هرکاری میکنم که وویس بارگذاری بشه به سبکی که همه وویس میزارن نمیشه با گوشی موندم توش. موفق باشید بازم تبریک میگم بهتون افرین.

3 پسندیده

سلام به شما
من نحوه آپلود ویس رو براتون میفرستم

3 پسندیده