Let's talk درس ۱۳ و ۱۴ بسته قدرت

سلام دوستان عزیز. این لتس تاک مربوط به درس ۱۳ و ۱۴ بسته قدرت هست. بعد از اتمام درس ۱۳ که در مورد زندگی آنچه که رویای ما هست به علت آلرژی و سرفه زیاد نتونستم ارایه بدم که خوشبختانه در درس ۱۴ روشی برای بهترین بودن، ای جی اشاره کرده به شباهت موضوعی درسها، بنابراین دو درس رو با هم ارائه دادم. پیشاپیش ممنون از شما که گوش میدید.

11 پسندیده

خیلی خیلی خوب بود. :clap::clap::clap: من فارسی هم نمیتونم 11 دقیقه حرف بزنم، چه برسه به انگلیسی :sweat_smile:

2 پسندیده

ممنون از اظهارنظرتون، و ممنون از اینکه گوش دادید :pray:

1 پسندیده

آفرین :clap::clap::clap::clap::clap:
واقعا عالی بود :clap::clap::clap:
خیلی خوب رو درس مسلط شده بودین

2 پسندیده

به نکات خیلی خوبی اشاره کردید.

نترسیدن و دنبال آرزو ها رفتن.

من خیلی به آرزو ها اعتقاد دارم. به نظر من آرزو ها هستن که باعث ایجاد احساس میشن.

از سمت دیگه داشتم به یکی از پادکست های ای جی گوش میدادم درباره کتاب هایی که زندگیشو تغییر داده بود.
یکیشون همین Walden بود.
نشستم دیدم خداییش راست میگه. ما واقعا اگه بخوایم حریص بودن رو کنار بزاریم. این شست و شو مغزی هایی که تبلیغات برامون ایجاد کرده رو بزاریم کنار راحت میتونیم زندگی کنیم.
تو یه خونه کوچیک، یه غذای ساده و لباس معمولی هم میتونن مارو زنده نگه دارند.

واقعا وویس خیلی خوبی دادید خانوم نیکنام. خیلی خوشحالم که دوباره شاهد فعالیت خوب شما هستیم. :rose:

دست مریزاد به شما و پیشرفت عالیتون :rose::rose::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ممنون فاطمه بانوی عزیز، خیلی خیلی سپاسگزارم که وقت برای گوش دادن گذاشتید.

آفرین به شما با عقاید درست و زیبایتان.

من که چند خط این کتابها رو گوش دادم تحت تاثیر قرار گرفتم. مسلما تاثیرش در ای جی به حدی بوده که بجا این چکیده مقاله ها رو ارائه داده و به نحو صحیح انتقال داده.

ممنون از تشویقتون. حرفهای زیادی دوست داشتم بزنم ولی یه جا آخراش دچار سردرگمی شدم. از یک طرف نمیخواستم از جملات قبلم صرف نظر کنم و وویس رو متوقف کنم و هم یه لحظه دچار اضطراب برای ادامه دادن شدم. ولی خوب این هم خودش تجربه ای هست که باید کسب کرد، خواستم این درس رو عمیق باور کرده باشم و از همین نقطه، از همین وویس به ترس اجازه ندهم که من رو از ادامه راهم متوقف کنه.

3 پسندیده

احسنت به همت و ارادتون :rose:

2 پسندیده

سلاااااااااااااااااااام مامان آلا جان
به به چه ویس عاللللللللللللللی ارائه دادین :clap::clap::clap::clap:
همیشه از تلاش و نظمی که در کارهاتون هست لذت میبرم
امیدوارم همیشه در اوج ببینمتون :pray::rose::rose:

3 پسندیده

تلفظاتونو خییییییلی دوست دارم :heart_eyes::sweat_smile::heart_eyes::heart_eyes:
عااالی عاااالی :clap::clap::clap::clap::clap:
واقعا لذت بردم :heart_eyes::star2::heart_eyes::star2::heart_eyes::star2:
موفق باشین همییییییییشه :rose::rose:

1 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز.واقعا عالی بود عالی.چقدر نسبت به اخرین وویستون تغییر کردید .واقعا روون و عالی بود.:clap::clap::clap::clap::ok_hand:

2 پسندیده

سلاااااااااااااااااام دوست عزیزم.

ممنون که گوش دادید :rose:. مطمئنا نظم از اصول مهم زندگی شما هست که متوجه آن در روند کارهای بنده شدید.

ممنون که وقت گذاشتید. ممنون از تشویقتون :rose:

سلام دوستم، ممنون که گوش دادید، خوشحالم کردید از نظر مثبت تون :rose:

3 پسندیده