آموزش کامل استفاده از تالار زبانشناس و ساختار مارک داون (Markdown) «قسمت اول: کلیات»

خیلی ممنون :heart: :heart: :rose: :heart_eyes:

@YoKambiz

1 پسندیده

چقدر جاش خالی بود این تاپیک.
هیچ وقت یادم نمیره روزای اول با چه شکنجه ای برخی چیزاشو یاد گرفتم. خصوصا پیام خصوصی رو :sweat_smile: خلاصه که ممنون.:clap::clap:

6 پسندیده

به نکته ای خوبی اشاره کردید :grin:
حواسم به پیام خصوصی نبود
فک کنم باید آموزش هارو به سه قسمت تقسیم کنم

4 پسندیده

بله خصوصا اون بحث دعوت به پیام خصوصی که معمولا در سوالاتی که از اقای ناصری داریم اقای گلمیرزایی یا بالعکس دعوت میشن . این چجوریه و اینکه ایا کل پیامای خصوصی رو اون فردی که دعوت میشه میتونه بخونه یا از اون پیامی که دعوت میشه به بعد رو؟ :see_no_evil:
خلاصه گفتم شاید اینم سوال باشه واسه دوستان. مرسی

2 پسندیده

من سوالمو اول جای دیگه گذاشته بودم اقا کامبیز, اقای ناصری سوالمو اوردن وسط گفتگوهای شما, بعد من عنوان تاپیک رو دیدم و مطالعه کردم, ممنونم از توضیحاتتون, باید یه بار انجامش بدم ببینم متوجه شدم یا نه, :wink::relaxed::blush:

عالی, ممنونم

3 پسندیده

5 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت

اخ که به همه سوالهای من پاسخ داد این مطلب
تشکر فراوان :rose::rose:

3 پسندیده

خواهش می کنم :grin::rose:

2 پسندیده

قسمت دومشم دریابید اقا کامبیزززززز

1 پسندیده

اتفاقا امروز به این تاپیک داشتم نگاه می کردم
چشم به زودی رو بعدیش کار می کنم :grin:

3 پسندیده

خیلی ممنون از زحمت شما برای آموزش کار در:pray::pray: تالار

2 پسندیده

این یک جمله ی تست است

1 پسندیده

Hi guys

در رابطه با راست چین کردن متن‌‌های انگلیسی از چه ابزاری استفاده کنیم ؟

6 پسندیده

اگه همیشه بین جمله تماما فارسی و جمله تماما انگلیسی دوتا اینتر بزنید، چینش هیچ کدوم به هم نمی ریزه

در جملات فارسی هم که لابه لای اون واژه انگلیسی هست حتما اولین واژه فارسی باشه تا چینش اون پاراگراف مناسب متن فارسی دربیاد و به هم نخوره

7 پسندیده

برای مثال کلمه Hi guys را در اول خط نوشتم . خُب حالا همین کلمه در قسمت راست باشد (بدون هیچ کلمه‌ی فارسی) .

4 پسندیده

3 پسندیده

Hi guys
خُب حالا همین کلمه را بدون هیج کلمه‌ یا جمله‌ای دیگر بنویسید .

4 پسندیده

اگه منظورتون اینه که اولین کلمه ای که می نویسید انگلیسی باشه و در عین حال سمت راست کامنت تون قرار بگیره، تا اونجایی که من می دونم این عمل ممکن نیست.

4 پسندیده

چرا در خط‌های دیگر امکان استفاده قرار دارد ولی در خط اول قابل استفاده نیست ؟

4 پسندیده

فک کنم این سؤالیه که تنها آقای ناصری @hnaseri می تونن بهش پاسخ بدن.

اما حدس میزنم زمانی که یه کامنت با یک کلمه انگلیسی شروع میشه، قالب تالار اون کامنت رو انگلیسی در نظر می گیره و چپ چین در میاد، اما زمانی که با یه کلمه فارسی شروع بشه یک کامنت فارسی تلقی میشه و راست چین در میاد.

5 پسندیده