معرفی مجموعه اورجینال ای جی هوگ (New Method)

ووووووووو.خوشبحالتون .آفرین که قدر لحظه هاتون رو میدونید.:clap:

2 پسندیده

سلام خدمت دوستان.
من مجموعه new method اقای ای جی هوگ را چند وقتی پیش شروع کرده بودم، الان رسیدم به سطح سومش
اما این سطح اش خیلی خیلی سخته میشه راهنمایی کنید چطور موفقانه تمومش کنم بعدش برم روی انگلیسی قدرت.
ممنون تان

2 پسندیده

سطحهای ۲ تا ۴ new method در نرم افزار زبانشناس قرار نگرفته؟

1 پسندیده

کاش یه همچین چیزی هم برا زبان‌های دیگه بود. الان من دارم آلمانی می‌خونم ولی فک میکنم سرعت پیشرفتم خیلی کمه. این مینی‌ستوری‌ها برا شروع عالی‌ان

راستی آقا کامبیز @YoKambiz اون درس cafe Puccini هنوز تو پکیج نیومده. یا برا من نیست یا نیومده

4 پسندیده

بله واقعا
اتفاقا خواهر من میگه به دست اندرکاران زبانشناس @hnaseri پیشنهاد بده مثل این سیستمو برای زبانهای دیگه هم بسازن.
من هم میخوام عربی بخونم اما منابع خوبی برای مکالمه پیدا نمیکنم. لینک استیو کافمن هم که به دلاره!
دیروز یه ویدیو از یوتیوب استیو کافمن میدیدم که میگفت مطالب الجزیره رو کپی میکنه تو لینک و اینطوری میخونتشون.
واقعا اگه چنین چیزی اتفاق بیوفته فوق العادس.

3 پسندیده

نیازی نیست حتما تموم بشن برید قدرت. ولی در وهله اول باید بدونیم چطور و در چه حد متوجه نمیشید.

چون نباید اینهمه سخت باشه براتون تفاوت سطح یک و دو با سه بیشتر در بلندیشونه.

هر چند برخی از دروس نیومتود از قدرت هم گاهاً سخت تر هستند.

سعی کنید به جای یک هفته بیشتر گوش بدید. اگه بازم نشد میتونید از دوره flow ای جی استفاده کنید.

از سطح دوم چند درس قرار گرفته، خانواده یونانی، مسابقه، مادرشوهر فضول، حضانت بچه.

از سطح سوم و چهارم هم برخیشون قرار خواهند گرفت. هم گروهی عزیزمون پروین خانوم برخیشون رو زحمت کشیدن و متن کردن که کم کم میزاریم.

من یادمه یه دوره آلمانی این شکلی وجود داشت. ولی نمیدونم آیا برای دانلود میشه پیداشون کرد یا باید خرید!!!

آره الان متوجه شدم یه چی رو وارد نکردم واسه همین نیومده. آپلود شده فقط باید تو لیست میومد که یادم رفت بزارم. فردا تو اپ میاد.

3 پسندیده

واقعا همینطوره

2 پسندیده

@pari خانوم

این اون آقاهست که با روش TPRS آلمانی تدریس میکنه

اگه کورس ایشون رو پیدا کردم میدم خدمتتون

3 پسندیده

یک دنیا ازتون ممنونم آقا کامبیز :pray::pray:

1 پسندیده

سلام. وقت همگی بخیر.
من کارم رو با همون سطح اول افرتلس شروع کردم…دایره لغتم بد نیست ولی خب، اسپیکینگم خوب نیست…اینترمدیتم تو مهارتای دیگه

همون طور که خود AJ می گن، کاملا توانا هستم که پاسخ کوتاه به سوالاتشون بدم…(برا اولین بار شنیدن ویساشون)ولی برا پاسخای بلند، باید فکر :frowning: کنمو تامل…یه کم…
تقریبا، بعد از 3 روز کار کردن با مینی استوریش، داکثر روزی 2 بار، ماهر میشم تا حدی…و نمی دونم آیا باز باید درسش رو تکرار کنم یا نه؟

در کنارش، شروع کردم پاور رو هم گوش دادن…تا حدی بعد از شنیدن فایل صوتیش، متوجه منظورش شدم…قریبا 80 درصد…فایل متنیش رو دیدمو لغات دشوارش رو درآووردمو باز بهش گوش دادم…کامل متوجه شدم
بعد، رفتم سراغ مینی استوریش، مشکلی باهاش نداشتم…ولی برا این هم، همون مشکل و شاید وسواس رو پیدا کردم که چقدر باید بهش گوش بدم :frowning:
و نمی

6 پسندیده

سلام و وقتتون بخیر. من کمتر از یکماه هست که از زبانشناس استفاده میکنم. امکانش هست راهنمایی بفرمایید new method کدام بخش زبانشناس هست؟ من نمیتونم پیداش کنم. ممنون

2 پسندیده

سلام دوست عزیز @Afsaneh48

3 پسندیده

سلام و ممنون از راهنمایی.

4 پسندیده