🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

جالب بود ولی چیزی از ارزش کارتون کم نمیکنه کلا رنگهاست که اثر رو زنده میکنه من خودم اینکار رو با سفال انجام میدم و با احساس رنگ زدن آشنام البته اینکار شما خیلی خلاقانه و زیباست.
مثل کار پتینه و طرح برجسته با مل و خمیر هست.

3 پسندیده

مرحبا به حسن سلیقه و رنگ امیزی حرفه ایتون
:heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

کارهای هنری من البته مربوط به دو سال پیش که مشغله کمتر داشتم. گلهای کریستال، رنگ آمیزی سفال. در مقابل هنرهای ارائه شده توسط دوستان هنرمندم قابل تعریف نیست.

19 پسندیده

سلاممممممممممممم
بابا شما دیگه کمر شکسته بندا رو شکستین :joy:
خانم چرا شکسته نفسی میکنید
کارهاتون بسیار حرفه ای و عالین
ماشالاه مرحبا
خیلی زیباس بی تعارف میگم :heart::heart::heart::heart::heart_eyes:
به نظرم هنر سختیه
تبریک به دستان هنرمندتون

6 پسندیده

ممنون خانم، شما لطف دارید. کار سختی نیست متاسفانه اولین و آخرین کارهام در حیطه کریستال بود. مسلما اگه وقت گذاشته بشه میشه کارهای خوبی ساخت.

1 پسندیده

موزیسین نداریم اینجا یک مقداری برامون بنوازه؟ من خودم به شخصه از هنر موسیقی خیلی خوشم میاد ولی هیچوقت نتونستم یه ساز یاد بگیرم. :cry: ولی حداقل بعضی موقع میخونم :sweat_smile: ببخشید اگه بد شده :sunglasses:

کلا هم اگه جو رو دارم از نقاشی به شعر تغییر میدم معذرت میخوام :expressionless:

اینم آهنگ اصلی اینجاست:

19 پسندیده

آقای ناصری بزرگوار شما هم که دارید شکسته نفسی میکنید آهنگ خوبی رو خودتون اجرا کردید فکر کنم ایتالیایی بود. من سال های پیش حدود ۱۰ سال پیش سه تار میزدم ولی الان هیچی متاسفانه تارهای ساز هم دخترم پاره کرد.
دوباره کارتون رو گوش دادم پس لازم بود به تاپیک هنر بیاد.

6 پسندیده

واقعا قشنگه
آفرین
عالیه

3 پسندیده

سلاااااااااااااااااااام
وای من موزیک خالی این اهنگه رو خیلی دوست داشتم و می گوشیدم الان دیدم متنشو و با صدای شما گوشیدم
عالی بابا عالی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

That’s not the shape, the shape of my heart

این یه تیکه رو واقعا عالی اجرا کردین ماشالاه نفس و باریک به تحریر اخر کلامتون :ok_hand::ok_hand::blush:
به هنرمندامون خواننده هم اضافه شد :heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

این اهنگ خیییلی سخته واسه خوندن, ای ول, افرین بشما, خیییلی قشنگ خوندین. :clap::clap::clap::clap::clap::clap::muscle::clap::clap::muscle:
اون سوت هم باحال بود

2 پسندیده

ظهر ما اینجا ب سر شد جاتون خالی :heart_eyes::heart_eyes:

16 پسندیده

:scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream:
وای
خیلی قشنگه
مثل تابلوی نقاشی میمونه
یه عالمه عکس بندازیا
خوش بگذره حسابی
:heartbeat::heartbeat::heartbeat::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

مرسی عزیزم جاتون خالی بود راستش اومدیم خونه دیگه کلا ازینجا تا خونه یه رب راهه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
ولی خودمم خیییلی اینجارو دوس دارم ‌کلا همه فصلش قشنگه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

@m-m96
ماشالا هنرمند :clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: چقد قشششنگه ولی دیگه خیلی غم داره پشتش به چی فکر میکردی اینو کشیدی :joy::joy::joy::joy::joy:
ولی دمت گرم خیییلی قشنگ حسو منتقل کردی :heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

یه حسی بهم میگه بابات با بابام یه رابطه نزدیک دارن چون مثل هم انرژی میدن :joy::joy::joy::joy::joy:
ینی یه جوری میزنن تو ذوقت ک از کاری ک کردی پشیمون میشی :joy::joy::joy::joy:
خداحفظشون کنه واست عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

@ala
@KH.GH64
احسنت :clap::clap::clap::clap::blush: بییی نظیر بود کاراتون خوشحالم ک تو جمع هنرمندایی مثل شماها هستم :blush::blush:

3 پسندیده

بزار بمااااند :joy::joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

آره انرژی آدمو خوووورد میکنن :joy::joy:

ممنوووون عزیییزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
همچنین :rose::rose::rose:

1 پسندیده

اینم کوسن های نمدی من :joy::joy::joy:

22 پسندیده

اینم جایی که ظهر بودم البته عکس مال پارساله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

24 پسندیده

وااااای چ خووووشکلن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خییییلی نازن خییییلی تمیزن
واقعا باریک

اینو خودت گرفتی؟؟؟ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
راااستشو بگو با کی رفتی ؟؟ :smirk::smirk::smirk:

3 پسندیده