🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

وای اقا کامبیز چه قیشنگن طرحاتون
عاشق اخریه شدم :joy::joy:
شبیه موهای منه وقتی از حموم در میام خشک میشن :joy::joy::joy::joy:
یا همون اسکاج خودمون
اون خونه هه هم خیلی باحاله :heart_eyes:
ماشالا چه هنرمند :clap::clap::clap:

4 پسندیده

بهبه چه مادر هنرمندی دارییییی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خیلی جالب شده
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

WOw اینووووووووووووو :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
چقد خوشششششگلهههههههه
پس شمام هنرررمند بودین ما نمیدونستیم :heart_eyes:
عالیه عالی
واسه این دست که سحله تا صبح باید وایستیم موج مکزیکی بریم
:joy::heart_eyes:

6 پسندیده

چه جالب منم عاشق طرحهای کارتونیم.:grinning_face_with_smiling_eyes::blush::grin::stuck_out_tongue_closed_eyes:, کودک که بودم, عکسای گربه یگ رو همزمان با دیدن کارتون میکشیدم, فوتبالیستها رو هم کشیدم. اتفاقا میخوام دوباره شروع کنم به کشیدن کودکانه, کشیدم میفرستم.

4 پسندیده

سلام
یکی از شخصیت های مورد علاقمه
ریچارد داوکینز
زیست شناس و رفتارشناسه

5 پسندیده

آفرین عالیه آقا کامبیز همینطور ادامه بدید ان شا الله شما رو در اوج ببینیم:ok_hand::ok_hand::ok_hand:
ما شا الله انرژی شما رو میبینم هوس میکنم تکالیف خودمو بذارم کنار منم دست به مداد شم طراحی کنم :smile:

4 پسندیده

بالاخره باید از یه جایی شروع کرد :grin:

35 پسندیده

خانوم مگه شما طراح نیستید؟
بزارید کنار برید طراحی چیه؟
طراح صبر نمیکنه همیشه طراحی میکنه :rose::rose::grin:

4 پسندیده

ترکیب بندیت حرف نداره. چرا رو نمیکردی :grin:

6 پسندیده

:joy: انگیزه ش نبود
الان هست

چاکرم :heart_eyes:

7 پسندیده

منم بعد از سالها به هنر برگشتم
چون من از دوران ابتدایی هنرو کنار گذاشته بودم هنرم در همون حد مونده :joy:

اسم تابلو نقاشی سورئالم هم هست “آشخوری”

30 پسندیده

خخخ
چرا ماهیتابه رو سرشونه؟ :joy:

خارج از شوخی، سعی نکن از سربازی واسه خودت غول بسازی، به چشم زندگی تو یه صومعه بهش نگاه کن، جایی که میری یه سری تجربیات جدید کسب کنی، جایی که میری تعلیمات نظامی یاد بگیری و یه آدم بهتر بشی

داداش من 20 روز دیگه خدمتش تموم میشه، کل دو سال خدمتش بهش روحیه دادم
تو هم مثل داداشمی

12 پسندیده

طنز:
یکی از ادارات دولتی دو تا آبدارچی داشته. یکیشون رو با حفظ سمت میکنن مسئول آبدارخونه، یعنی هم آبدارچی و هم مسئول آبدارخونه ای که کلا دو نفر پرسنل داره.
بچه ها بهش می گفتن: «رئیس اداره پشت سرت حرف میزنه. همش میگه فلانی از زمانی که سمت گرفته دیگه خوب کار نمی کنه.»
اونم با اعتماد به نفس و با طنز مخصوص خودش می گفت:
«مسئولین معمولا وقتی می خوان زیر پای کسی رو‌خالی کنن و جاشو بگیرن، شروع می کنن به بدگویی و مسخره کردن مافوقشون.»

:point_left: حالا منم می خوام هنرمو به رخ بکشم. اگر کسی بخنده، همینو جوابش میدم.
من هم پیوستم به جمع هنرمندان عرصه ی قالی زبانشناس.
من این فرش رو ۲۳ سال پیش یعنی وقتی ۱۴ سالم بود بافته ام و الان دیگه در دوران بازنشستگی به سر می برم. :sweat_smile:

32 پسندیده

کلاهه :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

غول نمیسازم ازش
تو تاج سری

5 پسندیده

والا من الان کلاس میرم اوایل یه مقدار طراحی کار کردیم
اما بعدش دیگه رفتیم سراغ یادگیری تکنیک های مختلف مثل گواش و مداد رنگی و آب مرکب و غیره
از اونجا هم که استاد ما خیلی مسئولیت پذیره چون برای همه باید چک کنه و طرح هاشونو اشکال گیری کنه و وقت گیره این کار دیگه قرار شده برای این تکنیک ها مستقیم طراحی نکنیم و کپی کنیم
واسه همینم هی میگم بذار تموم شه کلاس ،خودم طراحی میکنم چون متوجه شدم واقعا بهش علاقه دارم البته شاید نه به اندازه‌ای که شما بهش کشش دارین ،شایدم اصلا همون تنبلی من نمیذاره که درست و حسابی دست به قلم بشم:wink:
بهر حال مطمینم انرژی شما ها بالاخره منو عوض خواهد کرد :grin::pray::rose:

8 پسندیده

از آثار دوست هنرمندم که role model من هستند از ایشون اجازه گرفتم و آثارشون رو ارائه میدهم. هدفم فقط از ارائه اش این هست که میدونم هنر چه تاثیری در روح و روان و ایجاد آرامش داره. این آثار تقدیم به همه هنرمندان و زبانشناسان عزیز:

38 پسندیده

با جدول کپی میکنید؟

من یه مدت که تازه شروع کرده بودم با جدول کپی میکردم همش. یه چند تا طرح کشیدم که نمیشه به اشتراک گذاشت اینجا.
من عاشق کارکتر های کارتونی هستم. به شدت.
واسه همین اونایی که خیلی جزئیات داشتن رو با جدول کپی میکردم.

وااااااااااااااااو فوقالعادست :scream::scream:

چه انرژی و احساسی توشونه.

آدم دوست داره بره سریعا طراحی کنه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 پسندیده

من هم چند تابلو توی خونه دارم که دوست دارم معرفیش کنم.

رنگ روغن، هدیه ی دختر خالم:

مداد رنگ، هدیه ی زن داداشم:

خوشنویسی، هدیه ی برادر خانمم:

راستی!
در هفته ی خوشنویسی به سر می بریم.
به دوستان خوشنویس تون تبریک بگید.

29 پسندیده

برای طرح های بزرگ مثلا اندازه 50 در 70 که حتما از جدول استفاده میکنیم _ البته جدول و طرح رو هم روی کاغذ کالک میکشیم اول بعد روی کاغذ اصلی انتقال میدیم_ولی برای اندازه های A4 و A3 با استفاده از کاغذ کالک ،هرکی خواست از جدول استفاده میکنه هر کی هم خواست کپی میکنه مستقیم از روی برگه ای که از قبل پرینت کرده
صد درصد طراحی لذت خاص خودش رو داره حالا بمرور و با تمرین بیشتر میشه جزئیات رو بیشتر وارد کار کرد بنظر من که نقاشی از کپی شروع میشه و بعد با تمرین زیاد میتونه به خلاقیت برسه مهم همین شوق و انگیزه اس که باعث میشه درجا نزنیم

8 پسندیده

شروع معرکه ای داشتین. استعداد دارید شدید. :clap::clap::clap:
خوشحالم که شروع کردین :heart_eyes:

شما چقدر جذابه ابعاد زندگیتون ماشالاه :clap::clap:

فوق العاده بود فوق العاده :clap::clap::rose::rose::rose:

عالی بودن تبریک به خانواده هنریتون :clap::clap:

3 پسندیده

انگیزه ای که این تاپیک و شما ایجاد کردین باعث شد، یه طرح مبتدیانه بکشم
خوشحالم که مورد توجه قرار گرفته
ممنون از انرژی ای که ساطع کردین :heart_eyes:

6 پسندیده