🖌 آرشیو هنری هنرمندان زبانشناس

وای عااالین فوووق العاده ان چه حوصله ای چقدر با دقت و با ظرافت کار کردین :hugs::hugs::hugs::star_struck::star_struck::star_struck::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

شما هم مارو با کاراتون مستفیض کنید :grin:

3 پسندیده

دقیقا حرف دل من بود، خیلی شدید مشتاق کارهای @Ela هستم

3 پسندیده

چشم :rose::rose::rose::rose::rose:
@ala
@YoKambiz
فقط من خیلی کند کار میکنم آخه، بعضی وقتام تنبلی :::sweat_smile::sweat_smile:
اما الان که دیگه دعوت رسمی شدم دیگه راه گریز ندارم :::joy::sweat_smile:
فقط خودم میدونم خیلی لفتش دادم خودمم خیلی ناراحتم که چرا انقققدر طول میدم کارامو :disappointed_relieved:
نقاشی نیمه تمامم رو میذارم شاید در کنار شما دوستان انگیزه ام بیشتر بشه جدی تر بگیرم :slightly_smiling_face:

21 پسندیده

خدایا شکر من رو با زبانشناس آشنا کردی که آثار خلقت رو در دستان بندگان هنرمندت ببینم. این اثر شاهکار بی نظیر، من در توانم نیست در حد اثر تعریف کنم. احسنت احسنت :clap:
ممنون خواسته ما را اجابت نمودید.

5 پسندیده

عالیهههههههه…
خیلی قشنگه

ولی ی سوال
این یعنی ناتمامه:thinking::thinking::laughing::laughing::laughing:
خخخ
خیلیی قشنگه

4 پسندیده

وای خدایا
محشره واقعا بی نظیره :scream::clap::clap::clap::clap:
من نمیدونم چه تعریفی کنم به این هنرتون بخوره
زبانم قاصره
دوستان خیییییلی کارتون درسته. یدونه که میگن شمایین :star_struck:

3 پسندیده

وااای فدااااای شما نمیدونم چی بگم برای اینهمه تعریف من ظرفیت نداررررم قربون شما :grin::sweat_smile::heart_eyes::rose::rose::rose:

2 پسندیده

من ی سوال دارم
چقد زمان صرف کردین تا این قدر استاد بشین؟
@Ela جان شما اهوازی بودین؟

2 پسندیده

الان حدود یکسال و دو سه ماهی هست میرم کلاس ولی طفلک استادمم شاکی کردم آخه خیلی زمان میذارم برای یه کار به قول ایشون که میگه دیگه خیلی ذره بینی کار میکنی :sweat_smile:
اینم بعد از خروس دومین کار مداد رنگیم هست قبلشم سیاه قلم بیشتر کار کردیم که البته واقعا رنگ یه انرژی دیگه داره زیاد با سیاه سفید حال نمیکردم
من ساکن دزفولم عزیزم :rose: اما دوره دانشجویی اهواز بودم و واقعا عاشق اهواز و مردم خوبشم

7 پسندیده

اره واقعا رنگ به نقاشی روح میده. عاااااالی کارت بیسته :heart_eyes::clap:

2 پسندیده

فدای شماااا مرسی عزیزم شرمنده میکنید :sweat_smile::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose:
آره هنوز انتهای موهاش و لباسش کار داره تازه گلهاشم شاید پر رنگ تر کنم

1 پسندیده

فداااات عزیزم مرسی ممنون که انقدر انرژی میدید :rose::rose: :heart_eyes: :heart_eyes::::rose:

2 پسندیده

ن اشکال نداره…:wink:

آهاااااا

همینجوری هم کاملههه…

احسنت…:rosette::rosette::rosette::rosette::rose::rose::rose:

2 پسندیده

واااای معرکس خیلی طبیعی و قشنگه. :heart_eyes: :star_struck:

2 پسندیده

مرررررسی خانوم :heart_eyes::rose::rose::rose:

1 پسندیده

من فقط در مقابل این هنر سکوت میکنم، پا میشم و فقط به افتخار شما دست میزنم :clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ممنوووونم آقای هنرمند خجالت زدم نکنید دیگه :sweat_smile: :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خواهش میکنم.
انصافا لذت میبرم دوستان هنرمندی مثل شما دارم.
ماشالا هزار ماشالا همه هنرمند و مصمم.

به تک تکتون افتخار میکنم و خیلی خوشحالم که یه گروه به این خوبی داریم :grin::rose:

ایشالا منم یه روز برسم به رنگ فعلا که دماغ و چشم کشیدن واسه من عذاب شده :joy:

2 پسندیده

آره ماشاالله بچه های اینجا همه عالی ان عااااالی ایشالا این روحیه گرفتن از همدیگه و این تلاش همگانی تا مدتها پا برجا باشه از این جمع لذت ببریم و باعث پیشرفتمون بشه :rose::rose::pray::pray:

میرسد ایشالا اونوقت میبینید علاقه تونم چند برابر میشه چون رنگها اصلا انرژی شونو به آدم تزریق میکنن :star_struck:

2 پسندیده