ضبط صدا یهویی درباره ی تاثیر مجموعه انگلیسی قدرت (Power English)

سلام اینم یه صدای یهویی :joy:

امروز به سرم زد صدامو بدون هیچ متن و ترنسکریپت ضبط کنم
معمولا واسه پادکست ها استانداردش اینه که یه دور متن کنید بعد متن رو بخونید
واسه داستان نویسی تو تاپیک فعالانه هم همینطوره
چون قراره رو داستان و موضوع فکر کنید و بنویسیدشون و بعد بخونید.
پس این موضوع مشکلی نداره خدایی نکرده کسی فکر نکنه نوشتن متن و خوندن همینجوری الکیه که ارزش کار بچه ها پایین بیاد.
همه واسه کارشون زحمت می کشن و رو هر فایل صوتی فکر میکنن.
من رو پادکست شماره یکم 12 مورد رو نوشتم بدون اینکه از دیکشنری استفاده کنم.
خب اونو اگه من میخواستم بداهه بگم که یادم میرفت و هی باید مثله این وویس میگفتم actually و اوومم… و لذت پادکست رو پایین میاورد.
پس پادکست قانونش اینه که اول تکست شه بعد خونده شه. همه جای دنیا اینجوریه پس کسی از متن شده و خونده شده خجالت نکشه خیلیا هستن همینن نمیتونن ،تازه متن خوب نوشتن هم کار هر کسی نیست.
ولی برسیم به بداهه :grin:
این مورد یکم که چه عرض کنم خیلی از یکم بیشتر چالش بر انگیزه من خیلی با این حال کردم. درسته یکم از حالت گرامر و ساختار زدم بیرون :joy: ولی خداروشکر هم تند حرف زدم و هم منظورمو فک کنم تونستم برسونم ( که هدف مکالمه هم همینه)
دوستانی که پایه اند میتونند این مورد هم امتحان کنند میکروفن رو بردارید و صداتون رو بدون هیچ متن و استپ ضبط کنید و بلافاصله به اشتراک بزارید. بزارید همه گوش بدن و اشتباهاتتون رو ببینن.
من که خیلی هیجان زده شدم :laughing:
شما دوستان رو هم دعوت می کنم امتحان کنید.

چطوره یه چالش بزاریم به اسم (هشتگ_بداهه) بعد صدامونو ضبط کنیم و بعد ضبط یه نفرو دعوت کنیم که صداشو ضبط کنه؟

22 پسندیده

اینم mnemonic من
. خطو :joy:

4 پسندیده

سلام
آقا کامبیز چقد دست خطتون شبیه دست خط پزشکاست…کاملا حرفه ای😂

4 پسندیده

این هنر ضبط یهویتونم فوق عااااالی بود…گاهی وقتا دیگ در مقابل هنر واستعداد شما نمیشه هیچ صحبتی کرد وفقط باید سکوت کرد وتماشا کرد ولذت برد…اگه نصف نصف مردم دنیا هم تلاش وهمت شما رو داشته باشن دنیا آباد خواهد شد…موفق باشید☺

2 پسندیده

خدا قوت کامبیز عزیز
واقعا لذت بردم…واضح و قابل فهم

2 پسندیده

بابام از بچگی میخواست من پزشک شم
فقط خطش به ما رسید :joy:
بابت تعریفتون هم مرسی :rose:

مرسی لطف دارید خانومه قربانی عزیز :rose:

3 پسندیده

خخخ من یکی که عمرا بتونم اینقد fluently صحبت کنم
چه برسه بخوام ضبط کنم و بفرستم😂
وویس تون خیییییلی عااااالی و درجه یک بود
من یکی که حسودیم شد:sweat_smile::sweat_smile:
امیدوارم یه روزی به همین موقعیت شما برسم:cry::heart_eyes:

اما به دستخطتتون حسودیم نشد:joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
لازم شد یه حرکتی رو این دست خط بزنم وگرنه سوژه خنده میشم

1 پسندیده

نه دیگه تا اون حد:sweat_smile::sweat_smile:
معمولا افراد زرنگ دستخطشون به پای زرنگی خودشون نمیرسه…
من حاضرم یک سوم شما بتونم اینقد عالی صحبت کنم اما همه به دستخطم بخندن:joy::joy:

3 پسندیده

پس لازم شد یروز پدر محترمتون تشریف بیارن اینجا وببینن کار جنابعالی کمتر از پزشکی نیست ودارید واسه ما زبان درمانی میکنید…
حالا کو تا ما خوب بشیم آقای دکتر…:joy::joy:

3 پسندیده

دیگه طاقت نیاوردم
واقعا قلقلک شدم
ببخشید میدونم داغونه اما خوب من امیدوارم

14 پسندیده

خوبید که خانم قربانی:heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

لطف داری خانووم:heart_eyes:
در مقام قیاس …من در حدی نیستم حرف بزنم…اینقدر بچه ها خوبم…من فقط در حال غبطه خوردنم:grin:

3 پسندیده

مثل همیشه عالی بود:ok_hand::clap:
به نظرم بهترین چالشی که برای سنجیدن زبانمون‌ در آینده میتونیم استفاده کنیم استفاده از لایو‌ اینستاگرام یا‌ برنامه های مشابه‌ به این‌ هست که سوال دیگران در لحظه به صحبتهای ما جهت میده
البته فعلا برا اینکار ی ذره زوده😁

2 پسندیده

آقا چرا آدمو وسوسه میکنین:sweat_smile::sweat_smile:
بیا اینم شد نتیجش که منم وویس بفرستم😅
میدونم ضایس ولی خب گناه دارم:wink::sweat_smile:

14 پسندیده

آفرین خانومه قربانی عالی بود مخصوصا که تازه شروع کردید
اینو حتما نگه دارید یه روزی به دردتون میخوره.
ایشالا با قدرت ادامه بدید :clap:

5 پسندیده

مرسی
همچین حرکتیم میزنیم حالا واستا تعداد بچه های فعال بره بالاتر. یکم سطح همه بیاد بالا همچین کاریو امتحان می کنیم
لایو فیس بوک باحال تره مخصوصا که فایل بعد ارسال اونجا ذخیره میشه. میشه آورد تو زبانشناس با بقیه به اشتراک هم گذاشت
فعلا پله پله. اول داستان، بعد پادکست، الان بداهه، بعدش یه موضوع میدیم روش حرف بزنیم. بعد صندلی داغ بعد لایو بعد مصاحبه تکی تکی و این داستان ادامه دارد.
فعلا باید همه آماده شیم و اعتماد بنفسمون به دست بیاد
خداروشکر همه خوبن و خوب مشارکت می کنن فقط باید سطحامون بالا تر بره تا لذت مکالمه بیشتر بشه

8 پسندیده

عااااااالی بود خیلی خوبه واقعا چقد طرز صحبت کردنتون مثل ای جیه منظورم بالا و پایین بردن صداتون تو صحبتاست
این پادکستارو گوش میدم هی بیشتر ترغیب میشم زبان بخونم مرسی که اتقد انرژی مثبتید همتون:blush::blush::blush:
موفق باشین

3 پسندیده

واسه من نمیدونم چرا بالا نیومده :grinning:

1 پسندیده

مرسی محدثه خانوم شما هم به تلاشتون ادامه بدید و یه روز فایل صوتی خودتون رو ضبط کنید :rose:

3 پسندیده