🔴 چالش دوم «My POV» با عنوان «Fly the Coop»

سلام به دوستان و زبانشناسان گل :rose: :sunflower:

همونطور که همتون آشنایی دارین و تو چالش اول طوفان به پا کردین :heart_eyes: ما هر دوشنبه یه چالش جدید داریم به اسم MY POV

این چالش به این صورته که یه داستان کوتاه رو گوش میدیم و بعدش اونو بازگو میکنیم. به همین سادگی :blush:

فقط یه نکته : به جای اسم شخصیت اصلی داستان (John) اسم خودمون رو میگیم :sunglasses: پس Let’s Roll

اولین داستان رو از مجموعه وی آی پی AJ انتخاب کردم که عنوانش Fly the Coop هست.

خب بریم سر متن داستان :

There is a man and his name is John and John lives in Los Angeles. And John is married and his wife’s name is Marie. And unfortunately, John and Marie have a problem. They are both out of work. Well, John has a brother and his name is Peter. And unfortunately, Marie does not like Peter. She doesn’t like Peter because Peter is a shady character.

Well, one day Peter invites John to have lunch with him at an Italian restaurant. And John does not want to go to the restaurant. He doesn’t want to go to the restaurant because he doesn’t have any money. But Peter offers to pick up the bill for lunch so John agrees to meet Peter at the restaurant for lunch.

So John meets peter at the restaurant for lunch and the food is delicious. Peter eats a pizza and John eats spaghetti. And John is unable to eat all of his spaghetti, it was just, it’s too much for him. So he gets a doggie bag to take home with him.

Well, John and Peter have a great time at lunch and as they are eating lunch, they have a great conversation about their family. But unfortunately, after that, there is a problem. You see, after Peter finishes eating lunch, he flies the coop. He flies the coop because he doesn’t want to pick up the bill for lunch. So John has to pick up the bill for lunch. John doesn’t have any money.

So John has to work in the kitchen at the restaurant all night long. Well, I forgot to tell you that John is an excellent cook. So that night he cooks all of the food at the restaurant and the owner of the restaurant loves the food so much that he hires John to be the head chef at the restaurant so John is no longer out of work.

اینم فایل صوتی اصلی:

لغات مشکل و اصطلاحات این هفته:

unfortunately: متاسفانه
shady character : شخصیت سایه ای ( یا همون آدم غیر قابل اعتماد خودمون)
Delicious : لذیذ و خوشمزه :yum:
Unable: قادر نبودن
doggie bag : ظرفی که اضافه غذا رو توش میریزن و با خودشون میبرن
flies the coop : فرار کردن (بیشتر شبیه همون اصطلاح پیچوندن خودمونه)
excellent : فوق العاده
hire : استخدام کردن
Pick up: برداشتن
Bill: صورتحساب
Pickup the bill: پرداخت کردن صورتحساب (معمولا صورتحسابی که مسئولیت پرداختش با ما نیست)
نکته: اگه کلمه ی دیگه ای رو خواستین بگید که معنیشو براتون بذارم

و اینم فایل صوتی خودم که داستانو بازگو کردم و به جای اسم John اسم خودم رو گفتم.

خب اینم ازین، هفته ی قبل که ترکوندین و تقریبا همه وویس هاشونو گذاشتن (این هفته هم منتظر حضور گرم و فعالتون هستیم)

و یه نکته ظریف: خانوم ها میتونن به جای اسم Marie اسم یه آقا (مثلا Jeff) رو به کار ببرید و جای Wife رو با Husband عوض کنید

وویس هاتونم همگی زیر همین پست آپلود کنید (اشتباه هفته پیش منو تکرار نکنید :sweat_smile: )

خب پس منتظر چی هستید؟؟؟ اینجارو با وویس هاتون بترکونید ، منتظرم

لینک وویس دوستانی که وویس گذاشتن برای دسترسی سریعتر اینجا قرار میگیره :small_red_triangle_down: :small_red_triangle_down:

nasim_yas وویس دوم وویس سوم
ala
kambiz_mbi وویس دوم
F.doosti
maryam_9990
nazanin72
Reza.m.1001
mojdeh-gh5959
HODA-S
eli_j_p
kourosh.kabir
marya2731
KH.GH64
soror1
Farzadalishah
sam79
agh8056

25 پسندیده

:grinning::smiley:
من چالش قبلی نشد شرکت کنم :disappointed_relieved:
اما ۵ش مسافرت میتمومه و ازین چالش به بعد حتمااااااا شرکت خواهم نومود :blush::blush:

1 پسندیده

2 دقیقه کار داره
الان شرکت کن بعدش با وجدان راحت برو مسافرت :blush::blush:

2 پسندیده

الان مسافرتم :neutral_face:
و ازونجایی ک هتلش جوریه ک پدر محترمم توحلقم تشریف دارن واقعا نمیشد چالش قبلی وویس بدم :joy::joy:
اما ازین چالش ببعد حتمااا میفرستم
از فردا میتمرینم و ۵ش ک رفتیم اهواز ایشالا حتما میفرستم :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

آفرین ، منتظریم :blush:

2 پسندیده

سلام گفتم تصمیم دارم روز اول و اخر چالش ویس بدم تا خودمو بهتر ارزیابی کنم .
مرسی که می گوشین :blush:

پ.ن : به جای اسم زنه اسم خودمو گفتم اینجوری راحت تر بود . وگرن اونطوری که اقا فرزاد گفتن قاطی کردم وسطش :joy:

17 پسندیده

ایول چ روون و خوب :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap:

مگه میشه نگوشیم :heart_eyes::blush::rose:

4 پسندیده

سرور مایی هم تیمی :heart_eyes::sweat_smile:

3 پسندیده

جووون :joy::joy:
ما زیر کف پاتیم
پاتو بردار یه نفسی بکشیم :joy::joy::joy:

2 پسندیده

زیر تریلی معرفتت له شدم. :joy:
دیگه بریم تو افق محو شیم تا اقا فرزاد ما رو از اینجا بیرون نکرده .

اگه کسی خواست این چتا رو بفرسته تو قسمت چت ما راضی هستیم :rofl:

3 پسندیده

:joy::joy::joy:
وااای دلم
یه لحظه شبیه چاله میدون شد :joy::joy:

آره مخصوصا امشب که فیسبوکیا 2.0عقبن :joy::joy:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: دقیقا .

حالا چت اقایونو نیگاه . اخر لطفشون بهم اینه که بگن . اقایی :joy:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
آره
آقایی
پهلوون
دلاور

3 پسندیده

سلام
سپاس فراوان
عاشق این چالشم

2 پسندیده

آفرین اولین نفر :clap:
خیلی تغییر کرده حرف زدنتون، مخصوصا لهجه تون :clap:
آورین

2 پسندیده

:joy: :joy:
عجب

1 پسندیده

خواهش میکنم

آره چون دورهمیم حال میده

2 پسندیده

من فردا برا خودمو میزارم :upside_down_face::v:

عجب هم تیمی هایی :joy: :triangular_flag_on_post:
خاک زیر پاتونم :stuck_out_tongue::smiley:

4 پسندیده

@a.bayani
@Farzad_Poodineh
عالی بود
الان گوش دادم
آقا فرزاد که مثل همیشه💪
نسیم بهاری عزیز،شما هم عالی…

2 پسندیده

سلام، ممنون از دوستان بابت ارائه چنین چالش جذاب و ممنون از اینکه وقت میذارید برای گوش دادن. این داستان هم مصداق ضرب المثل معروف عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد:

Bad luck often brings good luck

12 پسندیده