:Red_circle: چالش چهاردهم «My POV» «انیمیشن leap» + ویدئو واژگان

ممنون آقاکامبیز.منتظر چالش بودم.خسته نباشی هم شما و هم آتینه خانم…:pray::clap:

2 پسندیده

خواهش میکنم آقا مهدی عزیز :rose::rose:
خیلی آقایی :rose:

2 پسندیده

سلامی از دیار بی نتی :sweat_smile:
خدا قوت به همه دوستان
میگما داشتم فکر میکردم دیدم چقدر خوب میشه تو چالش povاگر انیمیشن رو یک هفته درمیان کنیم یعنی یه هفته انیمیشن یا هر ویدیوی دیگه ولی یه هفته همون صوت و داستان به منوال گذشته باشه راستش هر دوی این چالشا جذابن ولی یه خوبی که چالش قبل داشت این بود تو ۵ روز چون باید صوت میدادیم قشنگ درگیر داستان میشدیم.
البته بازم نظر بنده بود و دل نوشته :sweat_smile::sweat_smile: ‌‌در کل تشکر مندم بابت تلاش همه دوستان :bouquet::bouquet::bouquet:

7 پسندیده

من هم با نظر شما موافقم و یه نظر شخصی هم دارم اگه دوره تلفظ رو بتونیم با هم توی این چالش یا چالش مجزا بگذرونیم هم خوب هست. فایلهاش ۵ الی ۶ دقیقه هست.

6 پسندیده

یه سوال برام پیش اومده, داشتم انیمیشن رو میدیدم, دیدم اخرش اینجوریه؛ he and I
و you and me
حالا سوال اینجاست که چراااا؟
چرا he and me نگفت ولی تو جمله بعد گفت you and me!!!

2 پسندیده

جواب سوالتون اینجا هست

شرمنده به شما دو دوست عزیز دیر پاسخ میدم.

حقیقتش همونطور که شاهد هستید مشارکت ها به شدت افت کرده و دلایل خاص خودش رو داره که خب باید دونه دونه همشون رو در نظر گرفت.

برای خود من چالش صوت به شدت موثر بوده به طوری که بعضی از مینی استوری هایی که اون موقع کار می کردیم و دوستان دیگه الان تحویلشون نمیگیرن کاملا لغاتش وارد ذهنم شده.
الانی که گذرم به اون لغات میخوره کاملا بهشون مسلط هستم. حالا دلایل زیادی بابت این موضوع وجود داره. یکیش تکرار بوده ولی دلیل اصلیش جمعی خوندن بود که خب احساس و ارتباط عمیقی درش موجود بود.

با این حال فعلا این موضوع رو گذاشتیم کنار.

الان MY-POV تقریبا تبدیل به ارائه منبع شده. مثل مثلا دروس ای جی هوگ یا تلفظ یا دیپ انگلیش که هر از چند گاهی ارائه میشه تو تالار که دوستان بیان دانلود کنن و مستقل یاد بگیرن.

برای این به این شکل در اومده چرا که خب دوستان فعلا مشارکت ندارن. واسه همین تصمیم بر این شد که بگیم باشه شما نمیتونید وویس بدید اشکالی نداره به جاش بیاید و منابع رو دانلود کنید و خودتون استفاده کنید و اگه دوست داشتید وویسی بدین.

ایده ها بسیاره ولی انجامشون سخت.
واسه همین موضوع ما فعلا نمیتونیم به اون شکل گذشته از این چالش انتظار فعالیت داشته باشیم تا یکم بچه ها دوباره بیان تو خط.
بلافاصله اون موقع چالش ها رو به همون جنبه مشارکتی سابق برمیگردونیم و از حالت منبعی بیرون میاریم.

سوال اینجاست کی میان بچه ها تو خط؟

نمیدونم. اونو باید بچه ها بگن. ولی من خودمو میدونم کی میام تو خط. من بطور کامل یه جورایی بعد عید کارم کمتر میشه و میتونم بیشتر مشارکت داشته باشم.

درباره پیشنهاد خانوم نیکنام هم کاملا پیشنهاد خوبیه ولی خب منبع تلفظ بنا بر این شد که در زبانشناس استفاده شه تا یه جورایی از اپ حمایت شه. واسه همین نمیشه فایل تمرینی رو بزاریم تالار. مگر اینکه به کل دوستان از همون اپ برای انجام مراحل استفاده کنند.

5 پسندیده

یه دلیلش فصل امتحاناته و دلیل دومش نا آرامی های اخیره که فکر میکنم تا چند وقت دیگه هر دو برطرف بشه.

1 پسندیده

بله کاملا درسته.
از سمت دیگه نمیشه انتظار مشارکت تابستون رو الان از همه داشت.

به هر حال همه چی به مرور درست میشه. یه سری ایده تو ذهنم هست که ایشالا بتونیم گرم کنیم بچه ها رو باز. ولی الان رو نمیکنم :v:

4 پسندیده

درسته ممنون از توضیحاتتون

1 پسندیده

سلام
حاج کامبیز دوباره ایده زدی
دمت گرم
چالش جالبی به نظر میرسه
تکلیف ما چی هست فقط گوش بدیم؟؟
فیدبک نیازی نیست؟؟

2 پسندیده

سلام مرسی داداش

والا دو هفته این انیمیشن باز میمونه تا همه ببین ( که الان یه هفته شد)

هفته ی بعد که میشه همین هفته که داره میاد. میتونید لغات درس رو برداری و یه داستان بنویسی اگه دوست داشتی ضبطش کنی بزاری همه بشنون.

اگه نه اجباری نیست میتونی فقط گوش بدی.

در کل ارائه دادن سودش واسه خود زبان اموزه.

6 پسندیده

سلام
به همه دوستای خوبم
منم هستم از امروز تازه دانلود کردم انیمیشنو
دوستتون دارم بی نهایت

4 پسندیده

سلام به روی ماهت, خوشحالمون کردین دوباره اومدید, دلمون تنگ شده بود براتون, جاتون واقعا خالی بود

3 پسندیده

راستی دوستای خوبم رای یادتون نره
@KH.GH64
@Hengam1
@a.bayani
و بقیه که الان تو دی هنم نیستن

3 پسندیده

رای گیری اینجا شده مثل رقابت بین لیونل مسی و رونالدو.

دو هزارتا گزینه هم باشه فقط به دوتاش رای داده میشه :joy::joy:

4 پسندیده

منو یادت نبود؟؟
نمیخوام اصصصصن رای نمیدم
:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::roll_eyes:

2 پسندیده

من فکر کردم رای دادی!!! اخه مگه میشه تو تا الان رای نداده باشی!! :grin:
اگر رای ندادی بررررو رای بده. :kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

اخه بچه ها طول میکشه تا از یه چیز خسته بشن, کاش پادکستهای پرانرژی هم جزر گزینه ها بیارید دفعات بعد, اونم خوبه. :wink:

1 پسندیده

درست فکر کردی
رای دادم :sunglasses:
دومین نفرم بودم ک رای دادم :joy:

2 پسندیده

فایل صوتی منظورم همه چیزه.

پادکست و هر فایلی.

دیگه فعلا درس نمیزاریم.

3 پسندیده