:Red_circle: چالش چهاردهم «My POV» «انیمیشن leap» + ویدئو واژگان

پشت پرده هستیم :grin:

3 پسندیده

خیلی ممنونم که خوندین :pray:

2 پسندیده

ممنونم آقاکامبیز.من هر چی یاد گرفتم از راهنماییهای شما بوده.انشاءا… همیشه سرحال و سرزنده باشی تا ما بتونیم از معلومات و راهنماییهات استفاده کنیم.بازم میگم یه دونه ای…:rose:

2 پسندیده

ممنونم که خوندین.وجود شما دوستان باانگیزه به من انگیزه میده…:pray:

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
وحشتناک عالی بود:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
من عاشق انیمیشن ها والت دیزنی هستم وبهتون تبریک میگم بخاطر چنین چالش محشری:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:واقعاآدم هم ازدیدنشون لذت میبره هم کلمات وجملات ومتن فیلم.بازهم سپاس فراواگ بخاطر چنین چالش محشری

3 پسندیده

سلام دوستان
ویس من با تاخیر اماده شد ، البته دوتکه هم شده :relaxed:

5 پسندیده

دوستان انیمیشن هفته آتی هم معرفی کنید.

من انیمیشن inside out رو معرفی میکنم.

4 پسندیده

خسته نباشید منیر خانوم ماشالا بهتون :clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose::rose:

ماشالا به شما که همیشه تلاش میکنید و مشارکت دارید. :rose::rose:

2 پسندیده

خیلی ممنون بابت نظر لطفتون :pray:

1 پسندیده

منم همینو معرفی میکنم. :wink::blush::heart_eyes:اقا کامبیز لطفا خود انیمیشن و زیرنویسشم لینک ادرسشو بزارید, سپاس

1 پسندیده

خیلی خوبه با اینکه مشغله دارید اما شرکت میکنید,
موفق باشید.

2 پسندیده

لطف داری دوست عزیز
از شما دوستان دلگرمی میگیرم. :heart_eyes:

2 پسندیده

سلام خانوم شما خیلی amazing هستید :clap::clap::clap::clap:

تلفظتون عالیه هیچ، صدا ها رو که کپی انیمیشن میگفتید. من اول فکر کردم انیمیشن پلی شده :clap::clap::clap::v::v::v:

احسنت به شما.

بسیاااااارممنونم ازاینکه گوش دادین.وبسیاااااربیشترممنونم ازاین همه تعریف وتشویق شما.واقعاشرمنده ام کردین:blush:
شمااستادین بنده فقط درس پس دادم خدمتتون.:blush:

خواهش میکنم سمیه خانوم گرامی بابت محبتی که به بنده دارید.
خیلی خیلی ممنونم که در این چالش میبینمتون و خیلی خوشحالم که هم صدای عالی ای ضبط کردید و هم متن فوق العاده ای نوشتید. مشخصه که کتاب می خونید. چون شیوه نوشتارتون بسیار جذاب بود. واقعا خسته نباشید به شما که اینقدر عالی نوشتید. :clap::clap::clap::clap::v::v::v::v:
سپاس ازاینکه داستان روهم مطالعه کردید.

در آخر یه نکته هم بگم. زبانشناس سایت من نیست :grin: ولی با مدیراش رفاقت خیلی نزدیکی دارم.
صد البته ربانشناس خونه دوم من و اعضاش مثل خونواده من هستند و از صمیم قلب دوستشون دارم :rose::rose:

تمام سایت پرازمقالات وایده های جالب شماست.من فکرکردم مدیرسایت هستید:blush:البته فرقی نمیکنه مادرهرحال ازحضورموثرشمااستفاده میکنیم.خداوندجوانانی مثل شما رو،که سخاوتمندانه دانششون رودراختیاردیگران قرارمیدن برای این مملکت حفظ کنه.:slightly_smiling_face:

2 پسندیده

خیلیییی ممنون دوست عزیزازاینکه وقت گذاشتین وگوش دادین.انشالله چالش های بعدی ویس بازهم میذارم .

:blush:

2 پسندیده

خیلی خوب بودوعالی:clap::clap::clap:موفق باشید.

1 پسندیده

آقا کامبیز آقاست :sweat_smile:

3 پسندیده

ممنونم سمیه خانوم عزیز. شما به بنده لطف دارید. مرسی :tulip::tulip:

اون تیکه صحبتای منه. :grinning: فک کنم ایشون میخواستن نقل قول بگیرن ولی اشتباها کپی کردن

2 پسندیده

منم موافقم با این.:heart_eyes:
ولی اگه شد بعد از این انیمیشن
بریم تو فاز فیلم یکم
بعد دئباره برگردیم انیمه
اگه ع… صلاح میدونن البته :joy::smirk::sunglasses:

2 پسندیده

هِی بریم هِی بیاییم؟؟ :joy:
میگم بچه ها این انیمیشن تا کِی هه؟
تا جمعه زمان داریم درسته؟؟؟؟

2 پسندیده

وااای وااااای چقدرررر جوااااب