🔴 چالش سوم«My POV» با عنوان «Slow Burn & Vegan»

خیلی هم خوب, یه صدایی پیش زمینه صداتون میاد, راستش اولش فکر کردم صدای قارو قور شکم خودمه. :joy:فکر کردم گشنمه, بعد دیدم نه, صدا از ویستونه, خیلی واضح میخونید, موفق باشید

2 پسندیده

اره صدای پرندمونه
چسبیده بود بهم اونور نمیرفت

4 پسندیده

یجوری توصیف میکنی
آدم دلش لک میزنه یه پرنده بخره :joy::sweat_smile::heart_eyes:

2 پسندیده

ممنون از اینکه گوش دادید. نه، سومین وویس بود که گذاشتم.

2 پسندیده

خیلی هم عالی.منم هر روز صبح جز برنامه هامه که وویس بدارم ولی به هزار و یک بهانه نمیشه.خیلی خوب بود.روز به روز بهتر:muscle::muscle::muscle:

2 پسندیده

خوشحال میشم گوش کنید :pray::slightly_smiling_face:

8 پسندیده

دوست خوبم
الان گوش دادم
خیلی عالی بود…تلفظتم خوب💪

1 پسندیده

ممنونم خانم قربانی عزیز :rose::rose:

2 پسندیده

احسنت خیلی خوب بود :blush::clap::clap::clap:
چقدر اطرافت آروم و بدون سرصداس :heart_eyes:
برعکس وویسای من همش سرصدا داره و انگار دوگروه میخوان باهم معامله کنن و هی دارن باهم چونه میزنن :joy::joy::joy:

3 پسندیده

سلام دوستان.ببخشید من با تاخیر وویسم رو میذارم .این هفته درگیر کارهای باز شدن مدارس بچ هام بودم واسه همین تمرین نتونستم بکنم.ممنون که گوش میدید

7 پسندیده

هدی خانوم ی حسی شبیه اینکه شما خیلی اسوده خاطر و ریلکس میخوندید رو موقع گوش کردن ویس شما داشتم…عالی بود :blush::blush:

1 پسندیده

چه سرعت خوبی داشتید موقع خوندن وااایی عالی بود…تبریک:smiley::blush:

2 پسندیده

خیلی عالی بود
بقول @Farzadalishah
چه سرعتی دارین موقع خوندن
خیلی خوبه
:clap::clap:

3 پسندیده

@KH.GH64 ممنون از این مشارکت پر رنگتون در این درس، احسنت به شما،:clap::clap: راستی منم عاشق پرنده عروسم. نمیدونم کی ولی حتما یه روز یکی می خرم :rose:

@HODA-S احسنت به شما هدا خانوم :rose: دست مریزاد به ریتم خوندنتون.:clap::clap:

@eli_j_p نشون میده هم زیاد خوندید و هم زیاد گوش دادید. بهتون تبریک میگم خیلی خوبه، احسنت به این توجه و ریتم خوندنتون. :rose::rose::clap::clap:

3 پسندیده

سلام ببخشید
اشتباه تایپی بوده Rode میشه درستش
میشه ماضی ride

بله , البته اگه راننده خودم نباشم و یه نفر دیگه باشه
در غیر این صورت میشه I was driving (اگه خودم راننده بوده باشم)

البته اینم اضآفه کنم، که برای اون داستان که نوشتم هر چی به ذهنم اومد سریع نوشتم، اصلا به درست و غلط بودنش توجه نکردم، چون میدونم کم کم با کتاب خوندن بیشتر بهترم میتونم بنویسم

تا پارسال همین موقع یه خط هم نمیتونستم بنویسم

2 پسندیده

@Reza.m.1001
آفرین آقا رضا، عالی بود، کاملا با آرامش و درست ، صداتم خیلی با کیفیت بود. دمت گرم :muscle:

@nazanin72
آفرین نازنین خانوم، همین که اعتماد به نفس دارید و وویس میفرستید خودش یه دنیا ارزش داره، چون بقیه موارد در گرو همین اعتماد به نفسه :clap:

@KH.GH64
موزیک بک گراند طبیعی خیلی به وویستون میاد، هر دفعه میخواین وویس بدید بچه تونم با خودتون بیارید :heart_eyes:
آفرین، من همیشه ستایشگر انگیزه ی شما بودم و هستم

@HODA-S
آفرین از وویس دو هفته پیشتون تا الان پیشرفتتون رو کاملا میشه احساس کرد، همینجوری ادامه بدید :clap:
قدرت و اعتماد به نفس تو صداتونم هم بهتر شده

@eli_j_p
خیلی خوبه، با این همه مشغله و سر شلوغی ، همین که تصمیم گرفتید زبان بخونید خودش یه دنیا ارزشمنده، دیگه چه برسه به این که وویس هم بدید و تو چالشها شرکت کنید، ماشالا سرعت خوندنتون هم خیلی خوبه

ایشالا همه تون یه روزی به خودتون بابت اینکه زمانتون رو گذاشتید و زبان خوندید افتخار کنید

4 پسندیده

افرین .واقعا عالی بود.کارتون بینظیره بدون کلاس و به صورت خودآموزی تا این یطح رفتن واقعا عالیه:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

خواهش میکنم، شما لطف دارید
شاید باور نکنید هنوز خودمم این همه پیشرفت رو تو این مدت کوتاه باور نمیکنم

2 پسندیده

وااای انگار عمری انگلیسی میحرفیدین که اینقدر روون و راحت میحرفین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
واقعااا عاااالی بود :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

خیلی باحال بود
برای شوهرم خوندم
کلی خندیدیم
منم همیشه سپاسگذار شما هستم
و برام جایگاه ویژه ای دارید

2 پسندیده