🔴 چالش چهارم «MY POV» با عنوان «This is Absurd»

@nazanin72 آفرین نازنین خانم.منتظر وویسهای پرانرژی تری از شما هستیم.:clap::clap:
@Farzad_Poodineh واقعا عالی بود آقا فرزاد.خیلی پیشرفتتون تو این وویس برا من چشمگیر بود.واقعا عالی بود کاپیتان :muscle::muscle::muscle:
@HODA-S خیلی خوب بود آفرین :clap:

@golmirzaei بچه ها صاحبش اومد.ایول خیلی عالی و پرقدرت بود‌.میگم اگه ممکنه یه مدال هم واسه حجم صدای بچه ها بذارید .هر کی بلندترین داد رو زد بهش بدید

3 پسندیده

این اولین حضورتون بود؟؟؟ :hushed: خیلی خوب بود … پس حتما تا حالا برای اینکه سطحتون از بقیه بالاتر بود شرکت نمیکردید؟ :wink:

1 پسندیده

مرسی آقا رضا لطف دارید برادر

1 پسندیده

@sam79 ممنونم :slightly_smiling_face::rose::rose:

@KH.GH64 قربونتون برم خانوم قرباني لطف دارين :blush::heart_eyes:

3 پسندیده

خخخ، ممنون، تازه تلاش کردم بعضی جاهاش منطقی باشه، خیلی خوشحالم که خوششتون اومده :star_struck::relaxed:

2 پسندیده

سلام ، وویس مجدد من البته با کمی تغییر. فقط من نمیدنم که دندون مصنوعی چقدر استحکام داره؟

12 پسندیده

خیلی بامزه بود و البته خیلی عالی ارایه دادید.ولی دخودمونیم دندون مصنوعی یکی دیگه یه ذره چندشه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

ممنون ثمین خانوم
آخه کسی خونه نبود و همه رفته بودن خرید، تونستم کامل صدامو بروز بدم :sweat_smile:

شما لطف دارید :star_struck::sweat_smile:

2 پسندیده

ازتون خیلی ممنونم. البته من شاگردی بیش نیستم :grin::grin:

نه وقت رو که میشه خالی کرد. بیشتر جراتش نبود. چطور بود استاد امیدی بهم هست؟ :relaxed::relaxed:

تو شکلکا منور پیدا نکردم شرمنده حالا اینا رو قبول کن :tada::tada:

لطف دارید شما ممنون :heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

عالی بود بدون هیچ تعارفی :v:
هر موقع فرصت شد بازم شرکت کنید علی آقا :rose:

5 پسندیده

عالی بود احسنت :raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::v::v::+1::+1::rose::rose:

1 پسندیده

آفرین به شما
چه داستانی شد فک کنید یکی باشه که دندونتو بخواد :joy::joy::joy:
بیانتون خیلی واضح بود :clap::clap:

1 پسندیده

واقعا عالیه
چقدر خلاقانه
من دوزار خلاقیت ندارم😂

2 پسندیده

تا حال فکر نکرده بودم که شاید یه روزی کسی دندون یه نفر دیگه رو بخواد :sweat_smile:
آفرین لذت بردم

1 پسندیده

ممنون از شما @Farzad_Poodineh بپای ذهن فعال و خلاق شما که نمیرسد همچنین آقای @YoKambiz
خانم @KH.GH64 و @fdoosti بزرگوار، سپاس از شما

3 پسندیده

من الان گوش دادم
روون و بی نقص :heart_eyes:
اعتماد بنفستون قابل ستایشه با اینکه در سطح بالایی از زبان قرار دارین در چالشهای این چنینی شرکت میکنین و برخلاف دیگران نگران اشتباه کردن و مورد قضاوت قرار گرفتن نیستید :clap::ok_hand:

2 پسندیده

همههه چیش خوب بود :heart_eyes:
روون و بی نقص
تلفظ و صداتم دوست داشتم :heart_eyes:
باریک :heart_eyes:

1 پسندیده

ممنون که وقت گذاشتید و گوش دادید. اتفاقا من این جمله از ای جی رو خیلی قبول دارم که سطح رو فراموش کنید، من خودم رو در سطح بالایی از زبان هم نمیبینم چون اولا زبان انگلیسی خیلی خیلی گسترده هست هر لغت چندین و چندین معنا و کاربرد داره و گرامرش هم همینطور و با چند سال نمیشه به همه زبان تسلط پیدا کرد. دوما اینکه حضور من در این چالش باعث افتخار من هست و خرسند هستم از این بابت که بالاخره جایی رو یافتم که بتونم از اطلاعات دیگر زبان آموزان بهره ببرم.
البته که اشتباه هم داشتم بعد که خودم گوش دادم فهمیدم. و از این بابت و قضاوت شدن هم نگرانی ندارم

7 پسندیده

ممنون، شما خیلی لطف دارید به بنده :pray:

2 پسندیده

سلام شب همگی دوستان بخیر…
آخرین نفر رسیدم:relaxed:
ممنون میشم گوش بدین…

10 پسندیده