🔴 چالش چهارم «MY POV» با عنوان «This is Absurd»

خاله :joy::joy:

2 پسندیده

عه :sweat_smile: :sweat_smile:

2 پسندیده

ما هم میگیم خالا :thinking:

راستی pov بعدی کی میاد ؟

1 پسندیده

دوشنبه ها درس جدید استارت میخوره

1 پسندیده

ممنون اقا فرزاد منم اميدوارم ان شالله به شرط پيشرفت و لطف شماي دوستاي خوب :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

چقدر با آرامش و بدون استرس. خوابم گرفت :wink: خیلی خوب بود. ایشالا کلاه گیست مبارک باشه :rofl:

2 پسندیده

خیلی سرعتتون خوب شد. کاملا روون و بدون تپق و بدون غلط خوندید. موفق باشید.

2 پسندیده

کامبیز دیگه داری یه پا “ای جی” میشی واسه خودتا. دمت گرم :clap::clap::clap:

2 پسندیده

صداتون خیلی ضعیف بود. فکر میکنم بخاطر اینه که از هندزفری استفاده کردید. ولی در کل خوب بود. مخصوصا این که احساس و لحن دادید به اجراتون.

1 پسندیده

فوق العاده بود. :clap::clap::clap: فکر کردم دارم یه کتاب داستان صوتی گوش میدم. مخصوصا با اون آهنگ زمینه که گذاشته بودید.

1 پسندیده

عزیزم
ویست خوب بود…افکتات هم بموقع بود
آفرین
منتظر ویسای بعدیت هستم
مطمئنم هر بار بهتر از دفعه قبلیست
:rosette::rosette::rosette::rosette:

1 پسندیده

خیلی خوب بود. یه کوچولو استرس داشتید که با تکرار و حضور بیشتر حل میشه. موفق باشید. :hibiscus:

1 پسندیده

واقعا بامزه بود
بخصوص اینکه موهای ای جی از خزر رفته بود سانفرانسیسکو
آخر تخیل بود
کلا دوستش دارم
:clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

@nazanin72 آفرین نازنین خانم.منتظر وویسهای پرانرژی تری از شما هستیم.:clap::clap:
@Farzad_Poodineh واقعا عالی بود آقا فرزاد.خیلی پیشرفتتون تو این وویس برا من چشمگیر بود.واقعا عالی بود کاپیتان :muscle::muscle::muscle:
@HODA-S خیلی خوب بود آفرین :clap:

@golmirzaei بچه ها صاحبش اومد.ایول خیلی عالی و پرقدرت بود‌.میگم اگه ممکنه یه مدال هم واسه حجم صدای بچه ها بذارید .هر کی بلندترین داد رو زد بهش بدید

3 پسندیده

این اولین حضورتون بود؟؟؟ :hushed: خیلی خوب بود … پس حتما تا حالا برای اینکه سطحتون از بقیه بالاتر بود شرکت نمیکردید؟ :wink:

1 پسندیده

مرسی آقا رضا لطف دارید برادر

1 پسندیده

@sam79 ممنونم :slightly_smiling_face::rose::rose:

@KH.GH64 قربونتون برم خانوم قرباني لطف دارين :blush::heart_eyes:

3 پسندیده

خخخ، ممنون، تازه تلاش کردم بعضی جاهاش منطقی باشه، خیلی خوشحالم که خوششتون اومده :star_struck::relaxed:

2 پسندیده

سلام ، وویس مجدد من البته با کمی تغییر. فقط من نمیدنم که دندون مصنوعی چقدر استحکام داره؟

12 پسندیده

خیلی بامزه بود و البته خیلی عالی ارایه دادید.ولی دخودمونیم دندون مصنوعی یکی دیگه یه ذره چندشه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده