:Red_circle: چالش سیزدهم «My POV» «انیمیشن Up» + ویدئو واژگان

از کروم استفاده میکنم…

1 پسندیده

چ اتفاقی میوفته موقعی که رو لینک می زنید؟

روش نگه دارید save link as بزنید ببینید میشه ؟

1 پسندیده

ممنون آقا کامبیز صدا و ویدئو انیمیشن رو دانلود کردم.ولی واژگان دان نمیشه…

2 پسندیده

اپلیکیشن ADM دارید؟ اگه نه اونو بگیرید و بازش کنید. بعد رو لینک copy link location بزنید خودش لینکو شناسایی میکنه و دانلود میکنه.

چون لینکا مشکلی ندارن انصافا

1 پسندیده

باشه الان نصبش میکنم.بازم ممنون…

2 پسندیده

بازم ممنون آقا کامبیز مهربان و کار راه انداز .تمام فایلها رو گرفتم.برم شروع کنم که دیر شد…

2 پسندیده

خواهش میکنم آقا مهدی.
موفق باشید :rose::rose::rose:

1 پسندیده

بسیار عالی ممنونم از این چالش
فقط یه سوال دارم من در سطح ابتدایی هستم واقعا چکار کنم که پیشرفت خوبی داشته باشم :rose:

1 پسندیده

سلام
شما سوالتون خیلی کلیه.
یکم جزئی تر بپرسید

1 پسندیده

با سلام منظورم اینه واقعا برای رسیدن به حد مکالمه واقعا چکار باید کرد من کسی نیست که باهاش مکالمه روزانه داشته باشم

1 پسندیده

مقالات زیادی درباره راه های پیشرفت در زبان انگلیسی نوشته شده.

لطفا اینارو بخونید

2 پسندیده

باسلام.بابت چالشهای خوبتون تشکرمیکنم وسپاس فراوان بخاطرفایل واژگان.خیلی دوست دارم توچالشهاشرکت کنم ولی متاسفانه خیلی دیرمتوجه میشم ؛آیادوستان هرروزگفتگوهای تالارروچک میکنن؟چون بنده هفته ای یک بارایمیل زبانشناس رودریافت میکنم ووقتی واردمیشم 3الی 4تاچالش انجام دادین.آیااعلانی هست که بشه فعال کردوازروندروزانه تالارمطلع شد؟یه سوال دیگه؛اگربخوام به اسم شخصی اشاره کنم جطوری میتونم iDایشون روتومتنم بیارم؟ببخشیدکه زیادسوال میپرسم ولی من هرهفته که ایمیل دریافت میکنم کلی انگیزه میگیرم ولی متاسفانه چون دیربه دیرمیام زیاددرجریان قرارنمیگیرم.:worried:

2 پسندیده

سلام، بالاخره فرصت شد بعد از مدتی به سراغ این چالش بیام. ممنونم از شما @YoKambiz خیلی وقت گذاشتید برای این کار، خدا قوت.
توضیحات gotcha جالب بود و یه نکته هم میشه اضافه کرد gotcha حالت ادغام شده I got you هست.
T +Y= ch
gotcha : I got you , I catch yoy , I trick you

یه اصطلاح در مورد bark
barking dog, seldom bite
اشاره به ضرب المثل از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به تو دارد.

5 پسندیده

ممنون بخاطر تمام زحماتی که میکشید ،هر دو فایل بسیار عالی هستن :rose:

2 پسندیده

سلام سمیه خانوم بزرگوار.
بله ما تقریبا هر روز چک میکنیم.
شما می تونید تو تنظیمات وارد بشید و بخش ایمیل ها و اونجا مواردی که دوست دارید رو تیک بزنید تا براتون ایمیل بشه.

برای اشاره کردن به شخص خاصی کافیه از علامت @ استفاده کنید. وقتی اینو میزنید نام کاربری طرف رو وارد میکنید

خواهش میکنم خانوم نیکنام. مرسی از نکات عالیتون . پاینده شاد باشید همیشه :rose::rose::rose:

خیلی ممنونم از شما امیدوارم حضور پر رنگتون رو شاهد باشم :rose::clap::clap:

3 پسندیده

100% فعلا در حال گوش دادنم

2 پسندیده

ممنونم ازتون راهنماییتون خوب بود سعی میکنم استفاده خوبی ازشون بکنم :rose:

1 پسندیده

اقا کامبیز زمان از دستم رفته, تا کی مهلت داریم تو این چالش شرکت کنیم؟

1 پسندیده

سلام تا جمعه

این هفته هفته ی اجراست. :rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام آقاکامبیز.خسته نباشید.میخواستم درباره نوشتن متن یکم راهنمایی کنی.چند بار به فارسی نوشتم.همونا رو به انگلیسی برگردونم؟از تمام کلمات باید استفاده کرد؟خلاصه بگم،چه باید کرد تا بتونم خوب بنویسم.؟ممنونم دوست خوبم…

2 پسندیده