:Red_circle: چالش سیزدهم «My POV» «انیمیشن Up» + ویدئو واژگان

سلام آقا مهدی عزیز.

فارسی به انگلیسی نیاز نیست. هر چیزی که به ذهنتون اومد رو به انگلیسی بیارید رو برگه. یه داستان کوتاه
هدف اینه لغاتی که به نظرتون جذاب یا مرسوم میان رو استفاده کنید.

همه لغاتم نمیخواد. هر کدوم که دوست داشتید و براتون مرسوم به نظر میاد.

کلا هدف این کار اینه از لغات استفاده کنیم. به قول معلم های DeepEnglish

Use It Or Lose It

4 پسندیده

ممنون آقاکامبیز عزیز.فکر کردم ما رو از یاد بردی.:disappointed_relieved:به خدا وجودت نعمته.کاش همه مثل شما اینقد بی منت کار انجام میدادن…

3 پسندیده

نه شرمنده یکم درگیر بودم :grin:

ایشالا سرم خلوت بود بیشتر در خدمت خواهم بود.

2 پسندیده

خیر باشه داداش.هرجا هستی خوب و خوش باشی…

3 پسندیده

سلام به همه دوستای گلم.شبتون بخیر. اینم چالش انیمیشن up من.امیدوارم که لذت ببرین.:grin: :grin:

7 پسندیده

صدای بچه رو خوب در میاریدا :joy::joy::joy::joy:

عالی بود :clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

اررره خیلی شبیه شد :grinning_face_with_smiling_eyes: :grinning_face_with_smiling_eyes:
انقدر کاراکتراش زیاد بود صدای خودمو گم کرده بودم:grinning_face_with_smiling_eyes: :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

واااای خاطره.جون چکار کردی چند دیقه اولش ديگه داشتم میمردم از خنده عالی بود
ایول :joy:
صدا بچه خیلی خوب بود

2 پسندیده

آفرین به فعالیت و انرژی زیاد شما. حضورتون همیشه پررنگ با ارائه های خوبتون
:clap: :clap:

2 پسندیده

خودمم حین اجراش خییلی خندیدم :sweat_smile::sweat_smile:فکم داشت شکل میگرفت:grinning_face_with_smiling_eyes: :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 پسندیده

قربون شمااااا.لطف دارین.

2 پسندیده

اون اولش صدای چی بود؟ ولی واقعا خوب بودافرین محشر بود. :clap: صدای شکلاته عالی بووود. هنوز دارم میخندم ایول صدای سگ سیاهه کپی خودش بود. :joy:

1 پسندیده

با نایلووون بودددد :joy: :joy::joy:

2 پسندیده

آره انصافا مارو خجالت زده کردند :grin:
آدم خجالت میکشه فعالیت نکنه :clap::clap::clap:

3 پسندیده

آره واقعا. :joy: باید بشينم چندتا لتس تاک آماده کنم. واقعا دمش گرم خیلی خوب پیش میره

3 پسندیده

چوبکاری میفرمایید قررربان.من از شما یاد گرررفتم و کلی انرژی میگیرم.صادقانه گفتم بخدا:rose: :rose::rose:

2 پسندیده

عرق رو پیشانیم نشست بابااا:joy::sweat_smile:

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید.خیلی عالی.با این ویس من که خجالت میکشم صدامو بزارم.واقعا عالی بود…

2 پسندیده

اینم داستان بیمزه من.امیدوارم قبول استاد کامبیز و سایر دوستان حرفه ای بشود.خوشحال میشم راهنماییم کنید و ایرادامو بهم بگین…
Hi there.My name is Mehdi.This is first time that I am attending in this challenge and this is first time that I am writing a mini story too.I hope you like it.
One day me and my brother and my friend went to the picnic.On the way,my knee and my elbow hurt.I told my brother help me!"non of my concern."He answered me.Goodness,he was my brother who spoke to me.I was very sad.I told my friend please bring my stuff.My friend be angry and told me beat it,Don’t annoy me.I quite it and kept going.I was listening to Effortless English with my mobile phone when suddenly my brother taped me on the head and my mobile phone fell in the bushes.Where did go my mobile phone?I yelled:for the love of pete.l am stuck whit you.I was very angry and very unhappy.My friend told me Don’t worry,I’m gonna find it and started to search into the bushes.I didn’t hope so.I looked at my brother.He was indifferent and he was chewing gum.Finally my friend found my mobile phone and I be very happy.This was my mini story.It was very insipid.At this rate I had better not breathe a word.Thank you for reading my very bad mini story…

8 پسندیده

خیلی عالی اجرا کردید, لذت بردم, در طول داستان تصویر انیمیشن جلو چشمام بود,
صداسازیها حرف نداشت. :joy::joy::joy:
خدایی چه خلاقیتی داشتین تو صدا در اوردن, حیوونا و اشیاء. :grin::grin:

2 پسندیده