:Red_circle: چالش سیزدهم «My POV» «انیمیشن Up» + ویدئو واژگان

ممنون عزیزم از لطفت:relieved::relieved::pray::pray:

2 پسندیده

افرررررررین.همونم خیییلی خوب بود:pray::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلاااام
فوق العاده شنیدنی . واقعا هنرمندانه اجرا کردید. اعتماد بنفسم پودر شد.
:v:

1 پسندیده

موفق باشی دوست من
تلاشت قابل ستایشه :rose:

2 پسندیده

ممنون دوست عزیز.حتما توصیه خوبتون رو بکار میگیرم.شب یلدای خبی داشته باشین…

2 پسندیده

ممنون عزززیزززم.نه بابا این چه حرفیه اختیار دارین.:pray::pray::pray::pray:

1 پسندیده

خیلی خوشحالم که وقت گذاشتین و خوندین.ممنونم از حس خوبی که بهم دادین.شب یلداتون خوش…

2 پسندیده

اینم voice منالبته بار دوم ضبطش کردم اگه کم و کاستی داشت ببخشید چون من زیاد وقت نداشتم. منتظر نظراتتون هستم

5 پسندیده

سلام به همگی,
بچه ها من یه پیشنهادی دارم, هرکسی هر فیلم یا سریال, کارتون یا انیمیشن و… میبینه و پیشنهاد میده رو بزاریم رو قرعه, هرکدوم که بیشتر رای گرفت, همون شخص بهترین و انگیزه بخش ترین قسمت رو به اقا کامبیز بگن, تا زحمت ایشون کمتر بشه,
به این صورت که حدود 5 دقیقه از فیلم یا هر چیز دیگه رو انتخاب میکنیم و به اقا کامبیز میگیم تا ایشون بقیه زحماتشو بکشن,
نکته: لطفا انگیزه بخش ترین و جالبترین رو انتخاب کنید.
به نظر من به جای اینهمه تشکر و قدردانی که خود بنده هم از اقا کامبیز هرروز میکنم, بیایم و یه کمک خیلی کوچیک هرکدوممون بکنیم تا فشار روی یک یا دو نفر نباشه, همینم عالیه,
نظراتتونو بهم بگید, سوالم داشتید در خدمتم,
اقا کامبیز شما هم که حتما باید نظر بدید .
پیشنهادی هم هرکی داره بده, تا بالاخره همه دست به دست هم بدیم تا تالار رو زنده نگه داریم.
من بشخصه دسترسی به کامپیوتر و لپ تاپ ندارم,
اما اینکار کوچیک از عهده من برمیاد که کارتون مورد علاقم رو ببینم, بعد زیباترین و انگیزه بخش ترینشو انتخاب کنم و به اقا کامبیز منتقل کنم, بیشتر زحماتشم باایشونه, البته میشه بقیه کارها نظیر, لغت در اوردن و… ترجمه و… رو کمک کرد.
منتظر نظراتتونم

6 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: افرررررین خییییلی بامزه بود.لذت بردم:clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلااام دوست من
آفرین . هنرمندانه و عالی . :rose:

2 پسندیده

سلام، اول از شما @atineh1967 عزیز بخاطر این دل مهربونتون سپاس. از بودن در این جمع واقعا افتخار میکنم.
پیشنهادتون خوب هست و موافقم. من هم از اینکه بخاطر مشغله هام نمیتونم در این چالش حضور داشته باشم نسبت به زحمات آقای کامبیز احساس شرمندگی زیاد دارم. امیدوارم بعد از کم شدن کارهام حدود یه دو ماه دیگه بیشتر در چالش شرکت کنم و کاری از دستم بر بیاد حتما در خدمت خواهم بود.

5 پسندیده

خبلی عالی دوست عزیز.خسته نباشید…

2 پسندیده

سلام
به دوستان عزیزی که فعال بودن در این چالش
من به قدر فرصتم کاراتونو دیدم همگی عالی و خدا قوت :clap::clap::clap::clap::heart_decoration:
و از همه خصوصا اقا کامبیز @YoKambiz عذر خواهی میکنم که نتونستم همراهی کنم در این چالش.
به شخصه دو ماه پر مشغله ای پیش رو دارم دیگه خیلی کم میتونم سر بزنم ولی فراموشتون نمیکنم و سعی میکنم فعالیت مفید داشته باشم.
بهترین ها بدرقه راهتان
بای

7 پسندیده

مرسي ازدوستان که گوش دادین. . :pray:

2 پسندیده

آتوسا جون منم موافقم

2 پسندیده

الوعده وفا

ماهم شرکت کردیم :grin::grin:

I was stock in a small room with a crazy man, a dangerous one. He had some scar on his elbow and some tattoos on his knee. It was a lion with red eyes.
The room was cold as iron. Water was dropping from the ceiling. A cracked ceiling.
Actually I liked that crack. Because my friend Jo would usually visit me from that crack. Jo was a mouse.
I would give him some of my meals every day. He loved bread. But bread was the only thing we could eat in that prison.
All the foods were rotten and if we ate them we would feel our stomach ramming with nausea.
The smell of our room was sour and disgusting. They wanted us to suffer and die in this darn place.
We had no toilet to do our business.
But I knew everything would change. I had a feeling in my gut.
One night I heard an squawking sound. I knew It was Jo, my lovely old friend who came to have his precious meal with me.
Beat it you damn mouse… said Donavan the wild roommate. Take that dirty mouse out my sight if you want to have some eyes to see that mouse again old man.
I’ve been hearing the same dialogue from Donavan each time Jo came to visit me.
I sat up to meet my old friend but this time he ignored to share some bread with me.
He was mentioning something to me… He wanted to show me something. Suddenly I was on the scent.
I forced my weak finger to the crack of the celling. I found out that the mouse chewed the crack and made it weak so that I can run from that old cell.
I turned to face Donavan but he was drifted off and fast asleep.
Now was the time to taste the freedom again.
I climbed my bed and forced myself up. We used the channel between the cells to reach to the sewer.
I put my friend in my pocket and swam to reach the freedom.
I was there, I felt the fresh air again, I brought Jo out and said: I think that did the trick Jo. Now we are free.

5 پسندیده

خسته نباشید آتوسا خانوم گرامی.

الان گوش دادم . آفرین به شما که تلفظ بسیار خوبی دارید و در این چالش شرکت کردید. مرسی :rose::rose::rose::rose:

شما باید دوبلور شید :joy::joy::joy::joy::joy:

خیلی عالیه :joy::joy:

افکتتون خیلی عالیه. :clap::clap::clap::clap::joy:

یعنی شما تو این چالش شرکت نکنید میام خصوصی :joy::joy:

واقعا از ایده و معرفتتون ممنونم.
اگه اینجوری باشه که بسیار عالیه. یه کار تیمی میشه و همه دور هم لذت میبریم. :grin:

من موافقم صد در صد.
مرسی از محبتتون و اینکه خیلی تلاش می کنید در تالار :rose::rose::rose::rose:

خواهش میکنم این حرفا چیه خانوم نیکنام.
من کاملا شرایط همه رو درک میکنم چون خودمم شاغلم و کار میکنم. شما علاوه بر شاغل بودن مادر آلا کوچولو هم هستید و باید ازش نگه داری کنید.
اینکه تو چالش شرکت کنید باعث افتخار و انرژی گرفتن ما میشه ولی اگه نشد خواهش میکنم این حرفو نزنید. :rose::rose::rose:

خواهش میکنم نسیم خانوم این حرفا چیه.

ایشالا تمام مشغله هاتون رو به خوبی سپری کنید و بیشترین بازده رو از زندگی دریافت کنید.
منتظر شما هم هستیم :rose::rose::rose::rose::rose:

خب دوستان علاقه مند لطفا انیمیشن های مورد نظرشون رو معرفی کنن که رای بگیریم.

با آرزوی بهترین ها و موفقیت روز افزون :rose::rose::rose:

6 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزم,
و سلام به @a.bayani
میدونم که مشغله دارید, واقعا بشخصه انگیزه میگیرم وقتی تلاش همه تونو میبینم با اینهمه کار و مشغله تون.
ممنونم از همتون.

ممنونم برای کمکتون و وقتی که میزارید,

@YoKambiz
ممنونم
انیمیشن پیشنهادی من leap ballerina
فوق العاده انگیزشی و انرژی بخش برای من بوده

http://hexdownload.net/9656/leap-2016-animation/

یه توضیح مختصر هم بدم که من براحتی معنی انیمیشن رو بدون زیر نویس میفهمیدم.
اگر رای بیاره, خوشحال خواهم شد,
:heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

شما لطف دارین، :grin: خوشحال شدم.

ممنون

2 پسندیده