:Red_circle: چالش سیزدهم «My POV» «انیمیشن Up» + ویدئو واژگان

آفرین به شما دوست گرامی.:clap::clap:موفق باشین.

3 پسندیده

باتشکر ازدوستانی که voice دادن،من فکرکردم بایدباکلمات جدیدی که یادمیگیریم یک داستان بنویسیم.حتی یه داستانک هم نوشتم ولی راستش اونقدرجرئت وجسارت نداشتم که به اشتراک بذارم.:flushed::flushed:انگاراشتباه متوجه شدم.

3 پسندیده

نه درست متوحه شدین البته اگه نتونستین بجای انیمیشن حرف بزنین باید این کارو میکردید یه داستان بنویسین

2 پسندیده

اقا کامبیز, یه پیشنهاد, دو تا از انیمیشن ها که رای کمتر میارن رو در چالش بعدی بگنجونید, من خودم دلم میخواد اون دوتا رو ببینم و روش کار کنیم,
یه پیشنهاد دیگه هم دارم, اگر امکانش هست, به نظرم هر انیمیشنی که انتخاب شد, به دو قسمت چند دقیقه ای تقسیمش کنیم, گاهی تو هر انیمیشن صحنه های جالب و انگیزه بخش زیاده, واسه این گفتم,
البته شما واردترین, به نظرتون امکانش هست یا نه؟
یا اینکه خلاصه ای از داستان بصورت فشرده انتخاب بشه و کات بشه, تا کل فیلم رو بچه ها بنوعی حس کنن همون تریلر منظورمه.

2 پسندیده

تو چالش بعدی معرفیش کنید, اسمش دقیقا چی هست؟ من میخوام سرچ کنم و اینکه شماره چند؟
@mohadeseh34 من دیشب دانلود کردم که ببینم, منتها تا بحال قسمت یک و دو رو ندیدم, به نظرت یک و دو رو ببینم حتما یا همین سه رو ببینم متوجه داستان میشم؟ کلا نظرت چیه؟

3 پسندیده

سپاس از شما دوست عزیزم
ممنون که گوش دادین :rose:

1 پسندیده

ممنون عزیز لطف داری شماااا.:grin::grin::rose::rose:

2 پسندیده

سلام پیشنهادتون خوبه ولی کار میبره و به من پیر مرد که باید رو میکسش زمان بزارم هم فکر کنید :grin:

یه انیمیشن رو میتونید چند بار تو آمار بیارید. مثلا هفته بعد بگید دوباره انیمیشن leap فلان سکانس.

5 پسندیده

اقا شرمنده, حق دارید, پس بی خیالش میشیم, :sweat::stuck_out_tongue_winking_eye:
اگر انیمیشن من امتیاز اورد, به من اطلاع بدید تا بهترین جاش که خوبه خدمتتون تایمشو بگم, و البته باید دوباره ببینم .البته اگر شما اجازه دادید و خواستید. ممنونم. :wink:

3 پسندیده

همینو ببینی متوجه میشی فک کنم من خودمم قسمت یکشو ندیدم ولی دو و سه رو دیدم

2 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم که گوش دادین.
کاش شرکت میکردید واقعا خوبه باعث ميشه دل و جرات پیدا کنین چون منم اوایل همینجوری بودم میترسیدم

3 پسندیده

قربان تا کی باید منتظر امارها باشیم؟ من برم واسه انتخاب یه قسمت از leap?
و اگر اکی هست از نظر شما من زودتر برم انیمیشن رو مجدد ببینم, و اینکه بگید چند دقیقه انتخاب کنم؟
به منه پیرزن هم رحم کنید. :grin::grin::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::wink:

3 پسندیده

سلام حساب نیست
اینجا باند بازی شده :joy::joy:

باید از اول رای بگیریم

شوخی کردم. بله انیمیشن Leap رو شروع کنید.

یه سکانس حداکثر 5 تا 10 دقیقه ای خوبه به نظرم.

4 پسندیده

اکی, انتخاب میکنم تو شخصی تایم شروع و پایانش رو میگم, اگر کار دیگه هم از دستم برمیاد بفرمایید, :sweat::wink:

3 پسندیده

[quo te=“kambiz_mbi, post:134, topic:9632”] :joy:
اینجا باند بازی شده :joy::joy:

باید از اول رای بگیریم
[/quote]
:joy: :joy: من هیچکدومو ندیدم ولی آقا 5 دیقه خوبه، ده زیاده

1 پسندیده

آقا این انیمیشن من نفرت انگیز به جاشون حرف زدن سخته همین امروز دیدم این انیمیشن رو
همونLeapبریم خوبه منم سعی میکنم شرکت کنم

2 پسندیده

سلام وقت بخیر این هم یکی دیگر از تایپکهای دوست داشتنی بخصوص تقلید صداها محشر بودند :tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::heart::heart::heart::heart: