Study Checker اپی قدرتمند برای منظم تر شدن و ارتقای بازده زبان آموزان

اپ study checker، که از بازار قابل دانلود است، ابزار ارزشمندی است برای ثبت فعالیت های روزانه، آمارگیری و تصمیم سازی.
این اپ به شما کمک می کند که آمار درستی از فعالیت های روزانه داشته باشید و بر اساس آن برنامه ی خود را کنترل کرده و تصمیم سازی کنید.
جمعی از دوستان من با استفاده از این اپ توانستند بازده مطالعه ی زبان خود را بسیار ارتقا دهند.

:earth_americas: کار با این اپ بسیار آسونه. اما توصیه میشه که نکات زیر به دقت خونده بشه.

:red_circle: گام اول:
تنظیمات برنامه را مطابق تصاویر زیر تغییر دهید.

:no_entry: توجه: بی مورد از گزینه ی initialize در تنظیمات استفاده نکنید. این منو کار ریست کردن برنامه و پاک کردن تمام اطلاعات و تنظیمات را انجام می دهد.

:red_circle: گام دوم:
تعریف گروه های کاری و تک تک کارها.

ابتدا تمام گروه های کاری و کارهای پیش فرض برنامه را پاک کنید.
:no_entry: هیچ چیز را تغییر نام ندهید. پیش فرض های برنامه را کاملا پاک کنید.
سپس گروه های کاری خود را تعریف کنید.
گروه هایی با بک گراند آبی رنگ، زیر ستون study، قرار خواهند گرفت.
گروه هایی با بک گراند صورتی روشن، زیر ستون ETC، قرار می گیرند. ETC همان etcetera به معنای «و غیره» است.

پس از تعریف گروه های کاری، نوبت به تعریف کارها می رسد.

شما می توانید رنگ کارها و گروه های کاری را به دلخواه تغییر دهید.

در زیر یک نمونه از گروه های کاری و کارهای مختلف که توسط یک کاربر تعریف و استفاده شده به عنوان الگو آورده می شود.

⁦⬅️⁩ با فشردن منویی که در تصویر بالا با فلش مشخص شده، می توانید گزینه ها را بالا و پایین کرده و نظم آنها را تغییر دهید.

⁦⬅️⁩ بهتر است هیچکدام از کارها را ستاره دار نکنید. این گزینه عملا کاربرد مفیدی ندارد.

⁦⁦⬅️⁩ بهتر است علامت چشم رو به روی کارها، همیشه در حالت انتخاب شده باشند.
در بهتر است مانند تصویر عمل کنید.

و این هم نمونه ای از گروه بندی فعالیت های جانبی روزانه:

:red_circle: گام سوم:
چند نکته در مورد محیط برنامه.

⁦◀️⁩ بهتر است منوهای علامت گذاری شده در تصویر زیر همیشه در همین وضعیت باشد.

⁦◀️⁩ تمامی بخش هایی که در تصویر زیر دور آنها خط کشیده شده، کلیک خور هستند و قابل تغییر. حتما آنها را تست کنید.
گزینه ای که با علامت ضربدر مشخص شده، کاربردی نیست.

⁦◀️⁩ ساعتی که در پایین تصویر بالا دور آن خط کشیده شده، زمان شروع روز شماست. شاید بهتر باشد که آن را روی ۱۲ شب تنظیم کنید.

:arrow_backward:⁩:small_red_triangle_down::small_red_triangle_down::small_red_triangle_down: توجه توجه :small_red_triangle_down::small_red_triangle_down::small_red_triangle_down:
عدم توجه به نکته ی زیر می تونه اطلاعات یک روزتون رو پاک کنه. در اصل نکته ی خاصی نیست. اما طبق تجربه ی من، دوستان زیادی باهاش مشکل داشته اند. پس جدی بگیرید.

اگر مثلا ساعت ۱۱ شب درس خوندن تون تمام بشه و بخوابید اما فراموش کنید که برنامه رو از حالت مطالعه به خواب تغییر بدهید، روز بعد می توانید به آسانی با تغییر ساعت و تاریخ کار مورد نظر، اصلاحات را اعمال کنید.
فقط دقت کنید که تاریخ روز قبل های لایت بشه، ساعت تغییر کنه و به am یا pm بودن هم باید توجه بشه.
کلا این مساله به نظر بدیهی میاد اما گاهی اگر کسی - که کار با این اپ رو تازه شروع کرده - دقت نکنه، ممکنه اشتباه کنه.

31 پسندیده

تو کامنتها نوشتن فایل خرابه.

3 پسندیده

توصیه ی من اینه که از نسخه ی معمولی بازار استفاده بشه.
ظاهرا نسخه ی پرو چیز خاصی بیشتر از نسخه ی رایگان نداره.

2 پسندیده

آره همون رایگان بهتره
میترسم نسخه فولش بدافزار باشه
چون کمیابه یکم

3 پسندیده

image
سلام این دو مورد سمت چپ تصویر چیو نشون میده ؟

2 پسندیده

سمت چپ، بالا: مجموع زمانی که می خواهید در طول روز آن کار را انجام دهید. حرف D مختصر شده ی Day است.

سمت چپ، پایین: یک پیمانه است و من نتوانسته ام کاربردی برای آن بیابم.

5 پسندیده

@mostafa.mohammadrezaee راجع به این عکسی کهگذاشتم بیشتر توضیح میدین, سردر نمیارم واسه زمان خواب چطور تنظیمش کنم و کلا متوجه نمیشم

3 پسندیده

یه سوال دیگه هم دارم, مثلا من تو برنامه هام یادگیریه یه دستور جدید غذایی رو زدم اونم فقط ماهی یک. بار هست, چطور تو برنامه تنظیم کنم؟ اخه این برنامه فقط برای روز تنظیم شده, مثلا هفته نزده که من مثلا بزنم سه روز در هفته میخوام فلان کارو انجامش بدم.
@mostafa.mohammadrezaee

3 پسندیده

گزینه های سمت چپ که ریمایندر هستند چندان کاربردی نیستند.
این برنامه یک اپ آمارگیری است که خیلی هم برای برنامه ریزی مهمه.
برای یادآوری کارهاتون کلا یک برنامه ی ساعتی روزانه مثل برنامه ی مدرسه داشته باشید. این راحت ترینه.
ساعت 02:00 را هم به am 12:00 تغییر بدید تا ساعت شروع روزتون از همون بامداد حساب بشه.

4 پسندیده

شما این کار را در دسته بندی هاتون ایجاد کنید.
هر زمان لازم شد استفاده کنید‌.
حالا مثلا بعد از شش ماه می خپاهید آمار بگیرید که وقتتون رو چه صرف کرده اید. اینجاست که این کار خودش رو نشون میده.
آمار وظیفه اش اینه که نشون بده چه بخشی از زندگی شماست و از این طریق شما می توانید کنترل بهتری روی زمان تون داشته باشید.
همان طور که در پیام قبل گفتم کار این اپ یادآوری نیست.

4 پسندیده

الان که بیشتر داشتم با اپ کار میکردم, کم کم دارم بهتر متوجه میشم, کلا امار میده که شما مثلا چقدر زمان برای هرکاری گذاشتین,
اون سه تا علامت پلی و پوز, و استاپ هم برای برنامه هاس دیگه, یعنی مثلا من الان میخوام بخوابم sleep رو پلی کنم, صبح استاپش کنم؟
دکمه پوز هم مال زمانیه که هنوز کارم تموم نشده ولی مثلا خسته شدم میرم سراغ کار دیگه, درسته؟

3 پسندیده

اگر کارها را پشت سر هم ثبت کنید، به آن دکمه ها اصلا نیازی نخواهید داشت.
تمام بخش های آبی رنگ کلیک خور و قابل تغییرند.

3 پسندیده

چقدر این اپ کامله؟ بی نظیره
واقعا فکر کنم این دیگه بتونه به زندگی آشفته من نظم بده
واقعا ازتون ممنونم

4 پسندیده

با سلام

خیلی خوشم اومد ازین اپ و خیلی ممنونم که معرفیش کردین.

به نظرم کاربرد این پیمانه اینه که شما قبل از شروع به مطالعه اون درس یا موضوع یا مطلب خاص، یه براورد زمانی باید داشته باشین بر حسب تعداد ساعتی که برای تکمیل اون لازمه و اون رو به عنوان level goal اونجا تعریف می کنین. و همیشه براتون روشن خواهد بود که چند درصد از هدف تون محقق شده.

2 پسندیده

من مدتیه دارم ازش استفاده میکنم خیلی خوبه, ادم میفهمه در طی روز چقدر برای چه چیزی وقت گذاشته, اون قسمت هم که شما توضیح دادید, فکر کنم همینه استفادش که گفتید.

3 پسندیده

فوق العاده ست یه خوبه دیگه ش اینه که میشه بکاپ گرفت از دیتابیسش و و به نظرم میشه به خوبی باهاش هدف گذاری کرد
به چیزی شبیه به برنامه ریزی استراتژیک نمیدونم چقد باهاش آشنا هستین. در کل تا به الان ازین بهتر رو ندیدم برای مدیریت زمان.

2 پسندیده

یه سوال

از پنجره زیر برای چه کاری استفاده کنم؟ @atineh1967

2 پسندیده

شما نسخه پریمیومش رو دارید یا رایگان؟ میخوام بدونم این تصویر کدوم قسمتشه؟ من نسخه اندروید دارما

بیشتر توضیح میدین؟
راستی دیتابیس منیجمنت ش رو من نمیدونم باید چه تنظیمی کنم

2 پسندیده

نسخه رایگان، اندروید

تصویر بع

بعد از کلیک روی قسمت بالا و سمت راست تصویر زیر، اون پنجره ظاهر میشه

3 پسندیده

3 پسندیده