فرق دو کلمه terrible و frightened

سلام اگه میشه توضیح بدید که terrible که به معنی وحشتناک و ترسناک هستش با frightened که به معنی وحشت زده در چه زمانی استفاده کنیم یعنی چطور بگم من این دو تا رو باهم قاطی میکنم حتی با اینکه برای خودم مثال به انگلیسی میزنم که یعنی معنی فارسی اشون توجه نکنم اما هنوز یه جای کار برام‌می لنگه.:grinning:نمیتونم درست درکشون کنم …اگه میشه شما یه توضیحی البته اگه داشت بگید…خیلیییی ممنون…

======================
این تاپیک مربوط به درس «فرمانده مکبث» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

2 پسندیده

فکر میکنم terrible صفت برای یه موضوع باشه مثل داستان وحشتناک: the terrible story اما frightened حالت شخص رو میخواییم بیان کنیم به کار میبریم که مثلا اوترسیده : she frightened

4 پسندیده

جفتشون که صفت هستن ولی معنیشون فرق میکنه. terrible بیشتر یعنی خیلی بد. frightened هم یعنی وحشت زده

6 پسندیده

عجب تشکر که پاسخ دادید … افسوس که اینا رو تو مدرسه یاد گرفتیم ولی درست به ما تفهیم نکردند یعنی احساس کردم هر چی درس خوندم بر باد رفت

3 پسندیده

خیلییی ممنون بابت پاسخگویی…

بله همینطوره به نظر من توی زبان چیزی که مهمه درک کردن هستش اما متاسفانه معلم های ما اینگونه نیستند…

1 پسندیده

سلام کسی میتونه درمورد کاربردwill be وهمچنین beوis بهم توضیح بده؟؟ممنون

سلام دوست گرامی
بهتره یک تاپیک جدا گانه بزنید و سوالتون رو یک مقدار با جزئیات بیشتر اونجا بپرسین تا دوستان راهنماییتون کنن :relaxed:

1 پسندیده