طوفان مغزها : مجموعه‌ی زبانشناس رو در یک الی دو جمله شرح بدین 🤔

عصر،عصر ارتباطات است و آینده نیز بر ارتباطات استوار است…
حتما میدونید که زبان علم و ارتباطات تو کل دنیا انگلیسیه
خب!دیگه وقتش که باورها و طرز دید های منفی خودتون در رابطه با آموزش زبان رو دور بریزید و مطمن باشید زبانشناس آیندتون رو تغییر خواهد داد اون هم با آموزش صحیح و عمیق زبان
پس همین الان به جمع زبان آموزان اکادمی قدرتمند زبانشناس بپیوندید و تغییرات و اعتماد بنفس رو در خودتون لمس و آینده رو درخشان ببینید چرا که با پیوستن به جامعه بزرگ زبانشناس احساسات و طرز دید شما نه تنها در رابطه با زبان بلکه در تمام جهات زندگی تغییر خواهد کرد

5 پسندیده

برای این حرفتون سند دارید که برای پیشرفتش تلاشی نمیشه؟؟؟
من از آذر پارسال (که عضو زبانشناس شدم) تا امروز نزدیک 50 بار این برنامه رو آپدیت کردم ، هر دفعه هم بهتر از قبل شده
هر وقت هم مشکلی داشتم، بچه های پشتیبانی بلافاصله جوابمو دادن
اینجا هم دارن برای آپدیت بعدی برنامه ریزی می کنن
لطفا اول تحقیق و بعد قضاوت کنید

10 پسندیده

ئه من نمیدونم چرا خودم لایک کردم :joy:

در یه مقطعی حتی یکی بهمون گفت خیلی تند تند آپدیت میکنید کلافه شدیم :grin:

6 پسندیده

فکر میکنم شما بهتره ابتدا به یادگیری زبان مادری بپردازید چون من نمیدونم از کجای نوشته من برداشت کردید که نوشتین “برای این حرفتون سند دارید که برای پیشرفتش تلاشی نمیشه؟؟؟” من جایی نگفتم که برای پیشرفتش تلاشی نمیشه. من میگم دوستان خیلی زحمت کشیدن نرم افزار خوبی تهیه کردن اما اونقدری که روی نقاط قوت خودشون تاکید دارن روی نقاط ضعف کار نمیکنن.
اتفاقا من هم یک ماهه عضو زبانشناس شدم و هر مشکلی که توی نرم افزار دیدم یا دوستان گفتن همینه که هست یا گفتن سخته کار میبره ایشالا درستش میکنیم.
کاش که دوستان یک طوفان فکری هم راه بندازن که نقاط ضعف و قوت نرم افزار شناسایی بشه. کی بدش میاد همه براش به به و چه چه کنن؟
سعی کنید روی هر موضوعی هر چقدر کوچک تعصب نداشته باشید.
اونجا هم که لینک دادید خبری نبود.

1 پسندیده

ازین قسمت حرفتون معلومه که چی دارید میگید، نیازی نیست تلاش کنم برم فارسی یاد بگیرم، معلومه که منظورتون چیه

کوچک نیست، شما دارید بدون سند و اطلاعات کار و زحمت کسی رو زیر سوال میبرید، وقتی میدونم حرفای شما خلاف منطقه در نتیجه تعصبم به این تیم باعث میشه که بهتون اعتراض کنم

یکم با دقت تر نگاه کنید ،دارن برای آپدیت بعدی و سهولت استفاده کاربر از برنامه تلاش میکنن

8 پسندیده

کلا همینی که هست حتی یکبار هم توسط تیم زبانشناس به کار نرفته. اما عبارت دوم هم اگر به شما گفتیم که من پیدا نکردم، حرف درستی هست برای اینکه ما با برنامه پیش میریم. نمیشه که همه چیز رو آدم یکجا در اختیار داشته باشه. برای برخی ویژگی ها که بعضا پایه ای هم هست نیاز هست که صبر داشته باشین.

9 پسندیده

صلوااااااااااات

5 پسندیده

دوست عزیز ی مقدار دارید بی انصافی می کنید ،همین چند وقت پیش بود که یکی از سازندگان این اپلیکیشن تاپیکی رو تشکیل دادن که چ امکاناتی در آپدیت بعدی به نرم افزار اضافه بشه و بر اساس میزان نظر سنجی افراد قرار شد مواردی که بیشترین انتخاب رو داشتن در اولویت باشن ،من که به شخصه در هیچ نرم افزار یا محصول ایرانی همچین چیزی ندیدم که تا این اندازه نظرات کاربرا براشون اهمیت داشته باشه .

و در مورد اینکه میگید نقاط ضعفش و اصلاح نمی کنن،شما فقط یک ماهه دارید از این نرم افزار استفاده می کنید منی که بیش از یکساله دارم با این نرم افزار کار می کنن در جریانم که چقد این نرم افزار پیشرفت کرده و بهتر شده و نمونه ی کوچیکشم اسکرول خودکار هستش که قبل از آخرین آپدیت خیلی مشکل داشت و در این آپدیت آخری به بهترین شکل درست شد.

اگه من و بقیه ی دوست در مورد این اپلیکیشن متعصبانه رفتار می کنیم چون در این تالار می بینیم که سازندگانش تا چ اندازه برای بهتر کردن این اپلیکیشن دارن تلاش می کنن و حقیقتا برای خودم همچین قضاوت عجولانه ای قابل هضم نیست.

12 پسندیده

دیگه واقعا صلوات بفرستین :joy::sweat_smile:

6 پسندیده

ای بابا داشتم تایپ میکردماااا
شما زودتر فرستادین :joy::joy::joy:
صلوااااات

6 پسندیده

اقا ما تعصب داریم چجور بگیم :joy:
نه خارج از شوخی انتقاد اگه سازنده باشه خوبه ولی خب ادما خیلی کم میتونن این مقوله رو رعایت کنن متاسفانه.
در هر صورت هر کسی از دید خودش قضاوت میکنه
ولی ما دوستانی که فعال بودیم خوب میدونیم که تا الان عالی بوده نرم افزار
خدا قوت

5 پسندیده

کار از صلوات گذشته باید ی ده بیستا نفس عمیق هم کشید تا آروم شد. :sweat_smile:

4 پسندیده

خب پس ۳.۴تا نفس عمیییییق
بعد ۳.۴تا صلوات بللللند
بعد یه تراک ای جی :joy::joy:
اونجوری دیگ واقعا آروم میشین :wink:

4 پسندیده

نرم افزار خیلی امکانات خوبی داره. امکاناتش لازم هست ولی کافی نیست و جای کار بسیار زیادی داره.
مثلا اضافه کردن امکان هایلات به phrases ، امکان اضافه کردن مطالب شخصی، اضافه کردن دوره های بیشتر برای بالا رفتن حق انتخاب و …
یکی از اصول ادامه روند پیشرفت یک سیستم وجود انتقاده حتی از نوع بعضا تند، والا سیستم به قول دوستمان با به به و چه چه درجا میزنه و دیگه نیازی به توسعه بیشتر نمیبینه.
به عنوان کاربران قدیمی به دوستان حق میدم که از کارکرد زبانشناس دفاع کنند، ولی بهترین دفاع از برنامه طلب امکانات اصولی تر و بهتره. یعنی همون چیزی که میتونه و باید زبان شناس رو از سایر رقبا پیش بندازه.
من به جای آقای ناصری و گلمیرزایی باشم بیشتر از تعریفها به انتقادها بها میدم.
و یک انتقاد اینکه بعد از حدود این دو سالی که برنامه ساخته شده میشد اون امکانات پایه ای و اصلی رو براش قرار داد!
منتظر نسخه جدید هستیم :+1:

4 پسندیده

صد در صد در کنار اینکه از لطف دوستان به اپلیکیشن خوشحال میشیم و به عنوان یه موتور محرک برامون عمل میکنه، به همون اندازه از انتقادات هم استفاده میکنیم و در برنامه هامون میذاریم. مطمئن باشین :wink:

5 پسندیده

ندانستن، تنها قدم زدن در جاده ای تاریک با ترس و اشتباه است.
زبانشناس، با چراغ علم و تجربه، در مسیر آموزش درست زبان انگلیسی همراه شماست.
یا
زبانشناس، با چراغ علم و تجربه همگام با شما در مسیر آموزش درست زبان انگلیسی.

6 پسندیده

سلام.
الان این نسخه جدید که اون ویژگی های جدید بهش اضافه شده اومده؟ میشه بگید کی میاد؟

تایم دقیقش رو که علی @golmirzaei باید بگه ولی فکر کنم در هفته ی آینده بتونیم این تغییرات جدید رو داشته باشیم.

4 پسندیده

زبانشناس

ز: زبانم از گفتن کلمات قاصر است اما…
ب: بسان رقبای تکراری میپنداشتم اما…
ا: احساس خستگی میکردم اما…
ن: نتوانستن را با چشمانم دیدم اما…
ش: شهامت ارائه نظر نداشتم اما…
ن: نمی دانستم رقابت با رفاقت فرق دارد اما…
ا: آسایش را به سختی و مرارت ترجیح می دادم اما…
س: سکوتم قفلی بود بر در زندان ذهنم اما…
@hnaseri
جملاتی چند از زبان معلمی که خودش از این مجموعه معلمی آموخت.
:+1::pray::pray::man_teacher::heart::heart:

8 پسندیده

ز یعنی زود بیا
ب یعنی برنامه ریزی
ا یعنی انگیزه
ن یعنی ناامید نشو
ش یعنی شاد و شنگول
ن یعنی نترس تو میتوتی
ا یعنی اصلا خجالت نکش
س یعنی سوت و کف تو موفق شدی

5 پسندیده