انباشته شدن تعداد زیاد لغت در جعبه لایتنر

لطفا یکی به دادم برسه واقعا لغاتم زیاد شده، راه حل چیه؟ :confused:

3 پسندیده

خوب هرروز مراجعه کنین لغات را مرور کنین چه تو متن درس چه جعبه لایتنر برای من هم زیاده ولی من اول تو درس میخونم بعد میرم جعبه لایتنر رو مرور میکنم و تا وقتی همشون ندونم لغات جدید واردش نمیکنم

4 پسندیده

۵۴ روزه هر روز خوندم

3 پسندیده

علاوه بر صحبتهای دوستمون @jackiran16 ، تعداد لغات ورودی رو محدود کنید. حتی جعبه های لایتنر هم محدودیت دارند فکر کنم بیش از ۵۰ لغت. با توجه به اینکه لایتنر زبانشناس کنترل مرور لغات در خانه های بالاتر از اول دست شما نیست و اتوماتیک بر اساس زمانهای مشخص و تعریف شده هست، بهتر هست از ۵۰ لغت کمتر و مرور هم هر روز انجام بشه که از قفل شدن لایتنر جلوگیری بشه.

3 پسندیده

چطور محدودش کنم؟ مگه همچین امکانی تو نرم افزارم هست؟

2 پسندیده

لطفا این تاپیک رو بخونید.

https://talk.zabanshenas.com/t/topic/7085

روشی که آقای @YoKambiz توضیح دادند یک روش ایده ال و منطقی هست.

3 پسندیده

ممنون، فقط ایکاش مثل مثل نرم افزار ماگزیمم شرکت نارسیس(که روشش لایتنره) یه حداقل لغتی میگذاشتند که اگه از حداقل روزانه کمتر بشه لغات جدید خودبخود وارد لایتنر شه

3 پسندیده

نرم افزار خودش باید بتونه برامون کار آسونی بکنه روش پست بالا(که لینک دادید) واقعا مستلزم اینه خودت شدید حواست به لایتنرت باشه

3 پسندیده

ببخشید متوجه منظور شما نشدم؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟

2 پسندیده

اینطوری کنترلش کنید:

۱-یه پایگاه داده جدا از خود لایتنر بسازید که لغاتیو که بلد نیستیم ابتدا به اونجا اضافه شه
۲- سپس یه حذاقل لغاتیم برای لایتنر قرار بدید مثلا ۵۰ تا (با حتی به انتخاب کاربر)،

توضیح: همونطور که میدونید لغات تو لایتنر دو مدل هستند، یکی لغاتی که وارد لایتنر شدن روزای قبل و باید مرور بشن(بهشون میگم لغات مروری) یکیم لغات جدید

۳- اگه تعداد لغات مروری بیشتر از حداقل بود هیچ لغت جدیدی اون روز وارد لایتنر نمیشه
۴- اگه لغات مروری کمتر از حداقل بود به تعداد باقیمانده تا رسیدن به حداقل به لایتنر از پایگاه داده خط اول توضیحات لغت به جعبه وارد کنید

3 پسندیده

ایده برنامه نویسیش دقیقا اینه

2 پسندیده

ایده‌ی خوبیه @golmirzaei

3 پسندیده

@hnaseri ایده مال نرم افزار ماگزیمم هستش و خیلی خوب اونجا جواب داده

2 پسندیده

البته مال اونا به شکل نرم افزار شما نیس، اون صرفا لغات خاص ایلسه که من میخونمش

2 پسندیده

به نظر من که این پیاده سازی خوبی نیست.
خدا بخواد تو اپ جدید یه امکانی میذاریم که بشه لغات لایتنر رو بر اساس خونه‌ای که توش هست یا لغاتی که تو یه درس یا دوره هست مطالعه کرد. اینطوری شما میتونید هر روز فقط ۵۰ لغت یا هرچند لغت که مایل هستید رو از خونه اول مطالعه کنید. من فکر میکنم کنترل کردن مطالعه این شکلی خیلی راحت تر از اون روشه

6 پسندیده

@golmirzaei فکر خوبیه، امیدوارم هرجه سریعتر یه فکر اساسی برامون بکنید چون من بشخصه کلافه شدم

3 پسندیده

اقای ناصری
امکانش هست برای لغات(عکس)اضافه کنید چون تو تصویری سازی کمک میکنه.منظورم لغاتی که امکانش هست تصویر ازش قرار بدین؟

2 پسندیده

یه نرم افزار داخل سیب اپ هست به اسم لایتنر ، خوبیش اینه که لغات مختلف رو دسته بندی موضوعی کرده مثلا 504 ، 1100 ، 4000 ، GRE ، TOEIC و غیره ، اگر امکانش هست این دسته بندی رو به برنامتون اضافه کنید خیلی عالی میشه

1 پسندیده

وای چقد زیاد:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
من نمیدونم شما تو چه سطحی هستین…ولی من خانه یه ۲۷ تا لغت دارم…خانه پنج دوتا…با این وجود اضافه نمیکنم لغت جدید …سعی میکنم همینارو بخونم…فکر میکنم یه درسو لغتشا تموم نکردین و کامل مسلط نشدین نرین درس جدید…باز ببینید اساتید چی پیشنهاد میدن…
[/quote]

1 پسندیده

وای ماشالله .
من خونه اولم تا حالا بیشتر از سی تا لغت به خودش ندیده ، این همه رو از کجا اوردین ؟
البته خب من داستان های بچگانه ام و احتمالا نباید خودم رو با شما مقایسه کنم .

1 پسندیده