نسخه ی آزمایشی جدید اپلیکیشن (منتشر شد)

عالی بود عالیتر شده دمتون گرم,
ولی یکی از اشکالات اساسی که زبانشناس داره به نظر من بسته های سطح ابتداییه
مثلا خود من شهریور سال گذشته زبانشناسو روی گوشیم نصب کردم و از داستانهای کودکانه شروع به خوندن کردم بعد یک ماه که داستانهای بچه گانه تموم شد با وجود اینکه خود زبانشناس تو قسمت پیشنهاد برای شروع, بعد داستانهای بچه گانه داستان واقعیو پیشنهاد داده ولی من به خاطر اینکه لیبل سطح متوسط روش خورده بود احساس کردم که هنوز برا شروع کردنش زوده و رفتم سراغ بقیه بسته های سطح ابتدایی که به خاطر نداشتن کیفیت, ترجمه, جذابیت و… دلسرد شدم و زبانشناسو برای مدتی کنار گذاشتم ولی به خاطر انگیزه ای که داشتم دوباره برگشتم و از داستانهای واقعی شروع کردم و الان چهار ماه که با میانگین بالای دوساعت دارم با زبانشناس کار میکنم
به نظر من یکی از اصلی ترین چیزایی که باید روش کار بشه بسته های سطح ابتداییه من فکر میکنم یکی از اصلی ترین دلالیل ریزش اعضای زبانشناس همین بسته های ابتدایه چون محاله ممکنه یکی قصد آموزش زبان داشته باشه و در حین این که داره انگلیسی قدرت میخونه از زبان خوندن نا امید بشه
به نظر من همه ی بسته های سطح یک به جز داستانهای کودکانه یا باید حذف بشه یا جایگزین چون شما هر چقدر هم تأکید کنید که بعد از داستانهای کودکانه داستانهای واقعی, به خاطر ترس و وسواسی که یک زبان آموز مبتدی داره و لیلبل سطح متوسط که روی “داستانهای واقعی” خورده زبان آموز اول به سمت بسته های “قصه شاگردان اما” و “به انگلیسی گوش بده” میره

6 پسندیده

بله این کار هم امکان پذیره. البته ما فکرمون این بود که این کار را برای لایتنر قبل از نشون دادن توضیح انجام بدیم. ولی الان شما پیشنهاد میدید که در واقع توی صفحه دیکشنری هم این عمل انجام بشه؟ چون جای دیگه‌ای برای سرچ لغت نذاشتیم :grimacing:
اگر منظورتون رو درست فهمیدم باشم(صفحه دیکشنری)، شاید این کار خیلی ضروری نباشه چون خود لغت داخل متن انتخاب میشه و جملش همونجا هست. اگر هم داخل لایتنر دیکشنری باز بشه که میشه همون قسمت اول صحبتم
یه پیشنهاد دیگه‌ای هم که مطرح بود این بود که علاوه بر جمله، لینکی به صوت و درس هم داخل لایتنر بیاد یعنی مثلا از داخل لایتنر بشه درس را باز کرد و یا صوت جمله رو هم پخش کرد. البته من پیشنهادم فقط صوته و اونم به صورت اتوماتیک در زمان نشون دادن جمله ولی خوب نظر شما اولویت داره :heart_eyes:

2 پسندیده

ممنون خیلی خیلی خوبه.مخصوصا ضخیم کردن جمله ها.انشالله زودتر از حالت آزمایشی خارج بشه و تو نسخه اصلی اتفاق بیفته.

2 پسندیده

راستش من خیلی فکر کردم به این موضوع به نظرم برای متن نمایش افقی خیلی قشنگ نمیشه مخصوصا برای سایز موبایل ولی خوب این نظر منه

3 پسندیده

درسته، اما واسه تبلت خوب میشه

3 پسندیده

با سلام چ آپدیت محشریه همه چیزش اوکیه
سه تا ایده
۱.گزینه رفتن به فایل بعد بصورت خودکار اضافه شه
۲.گزینه دانلود متن با فایل یا بدون فایل صوتی ( من کتاب گویا رو دارم ترجمه میکنم از فایل پی دی اف استفاده میکنم واسه اضافه کردن وارد درس میشم شروع میکنه دانلود کردن فایل که واقعاً​ من نیازی بهش ندارم)
۳.اضافه کردن فایل و متن به نرم افزار بصورت دلخواه از گوشی. منظورم این نیست آپلود کنیم رو هاست زبانشناس. مثلا یه قابلیتی اضافه شه تو زبان شناس ک فایلارو از گوشی بگیره و تو خودش نشون بده. یه جورایی شخصی سازی شه. و البته این حالت واسه کاربران پریمیوم گذاشته شه ک ب درآمد شما هم لطمه نزنه و از شما حمایت شه.
در کل یه خسته نباشید واسه تیم زبانشناس :heart:

4 پسندیده

سلام

نمیدونم این دو تا نکته رو بقیه دوستان گفتن یا نه ؟

1-گزینه ای وجود داشته باشه که بشه مثلآ تعداد شنیدن ها رو ریست کرد یا صفرش کرد
2-اگه یه نفر از طریق کامپیوتر به فایل ها گوش داد بتونه تعداد شنیدن ها رو در تغییر بده مثلآ 5 بار گوش داده به یه بخش بتونه شماره شنیدن رو تو برنامه خودش تغییر بده به 5.

با تشکر

1 پسندیده

خیلی ممنون از زحمات شما،برنامه واقعا عالی شده،فقط اگر ممکنه دکمه ی دو ثانیه به جلو و عقب در نسخه جدید هم موجود باشه عالی میشه و اینکه اگر روی تلفظ هم کار بشه خیلی خوبه

1 پسندیده

این کار ۲ مشکل ایجاد میکنه

۱- فضای کافی وجود نداره و در نتیجه دکمه‌ها کوچیک میشن و کلیک کردن روی دکمه‌ها سخت میشه. همچنین ظاهر صفحه هم یکم شلوغ و درهم میشه
۲- کاربرهای تازه کار در نگاه اول با تعداد زیادی دکمه متفاوت روبه‌رو میشن که باعث سردرگمیشون میشه

با این حال اگه دیگر کاربرها هم این قابلیت رو ضروری میدونن ما سعیمون رو میکنمیم تا این قابلیت رو با شرایط جدید وفق بدیم

1 پسندیده

کلیه قابلیت‌های این نسخه آزمایشی، در نسخه اصلی جای گرفت.
لطفا نسخه اصلی را تست بفرماید و اگر مشکلی وجود داشت اطلاع دهید تا برطرف شود.

6 پسندیده

سلام بابت زحماتتون خ خ سپاسگزاریم …فقط اگ امکانش وجود داره اندازه قلم جمله ای که در حال خوانده شدن هست رو یه مقدار تغییر بدید(نازکتربشه)یکم چشم رو اذیت میکنه…تشکرفراوان

2 پسندیده

اگه امکان داره یک اسکرین شات از گوشیتون بگیرید و اینجا بذارید. معمولا با نگه داشتن همزمان دکمه قفل صفحه و صدا کم می‌تونید اسکرین شات بگیرید.
اسکرین شات رو برای این میخوام که دقیق از نظر پیکسلی بررسی کنیم. چون میزان بلد کردن الان فقط ۱ پیکسل هست و کمتر کردنش یک مقدار دشواره

1 پسندیده

1 پسندیده

عالی شده ، فقط یه سوالی که دارم اینه که بهترین روش برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید چیه و اگه سایت یا کانال​ یوتیوبِ مفیدی در این باره میشناسین معرفی کنید ،البته میدونم سؤالم غیر مرتبط ِِ :laughing: ممنون میشم اگه جواب بدین،
با تشکر

1 پسندیده

به غیر از آقای گلمیرزایی دوستانی که تجربه داردن ممنون میشم کمک کنید

1 پسندیده

برای جست و جوی واژگان فعلا برنامه ای ندارید؟
dont have you any plan for searching vocabulary yet?

این قابلیت میتونه خیلی برای انتخاب ازمیان دوره ها کمک کنه.
this ability can help much for selection between cources.

1 پسندیده

من خودم از این سایت شروع کردم چون به نظرم خلاصه‌تر بود. من نصفشو خوندم و شروع کردم به برنامه نویسی و بعدش دیگه از سایت مرجع اندروید و سرچ مطلوبات و مشکلات توی گوگل استفاده کردم. البته خوب حرفه‌ای هم نیستم :grin:
البته من ۲ سال پیش از اون سایت استفاده کردم، ممکنه الان منابع بهتری وجود داشته باشه.
در ضمن اون سایت از نرم افزار eclipse استفاده میکنه که دیگه به صورت رسمی پشتیبانی نمیشه و نرم افزار رسمی اندورید در حال حاضر android studio هست.

3 پسندیده

من یکم تغییرات دادم نتایجی شبیه شکل زیر در آمد.
نظرتون چیه؟ البته هیچ اشکالی نداره بگید همه بد هستن و فلان روش خوبه :wink:

image
image

4 پسندیده

اگر امکان دارد یکم بیشتر توضیح بدید.
یعنی یه لغت رو توی دوره‌ها سرچ کنیم و بگیم تو کدوم دوره و درس هست؟
شاید هم منظورتون تعیین سطح هست.

1 پسندیده

سلام ممنون اززحماتتون … من فک میکنم شماره 2 خوب باشه…

2 پسندیده