مدرک زبان انگلیسی

سلام خدمت عزیزان
اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید از بین مدارک موجود زبان مثل تافل، آیلتس و … کدام ارزش و اعتبار بیشتر دارد؟ گرفتن کدام یک آسان تر است؟ وهمچنین نحوه اقدام برای آنها به چه صورتی بوده و باید در چه سطحی از زبان باشیم؟

1 پسندیده

میشه بفرمایین برای چه موردی میخواین مدرک بگیرین؟

1 پسندیده

تشکر از اینکه پیگیری می کنید.
من برای شغل ام می خوام مدرک بگیرم. لیسانس برق قدرت دارم. حدود یک سال هست دارم زبان می خونم. و حدود هشت ماه هست که با سایت شما آشنا شدم و در حال حاضر برای یادگیری از متد شما استفاده میکنم. می خوام که برای یادگیری زبان هدف گذاری داشته باشم. در کنار یادگیری زبان بتونم یک مدرک قابل ارائه هم داشته باشم.

1 پسندیده

بسیار عالی. ببینین مهمترین مدارکی که وجود داره همین تافل و آیلتسهست و به نظرم هر دوتاشون در یک سطح قرار دارن. یسری فرقا با هم دارن. مثلا در امتحان آیلتس در بخش مکالمه واقعا یه نفر میاد پیشتون و باهاتون مکالمه داره. اما در امتحان تافل کامپیوتر سوالارو میپرسه و جواب های شما ضبط میشه.
به شخصه خودم تافل رو میپسندم.

1 پسندیده

تشکر از راهنمایی که کردید.

1 پسندیده

سلام. آقایون استاد. یک سوال دارم. من میخوام برای دکتری آپلای کنم. میخواستم بدونم چجوری هم زمان با استفاده از این نرم افزار . قدرتم رو برای امتحان تافل بسنجم. منظورم این هست که چجوری مسیرم رو بچینم تا مدرک تافل با نمره بالا ظرف یک سال آینده داشته باشم. الان به جرات میتونم بگم که لیستنیگم بسیار پیشرفت داشته . ولی خوب اسپیکینگم نه زیاد .چون تو اتاق. هم اتاقیای دانشوجو کسی نیست باهاش انگلیسی صحبت کنم و تمرین کنم. همش با خودم انگلیسی صحبت میکنم(اگه برای این موضوع هم راه حلی دارید تا سریع تر پیشرفتم گنم ممنون میشم کمکم کنید.) خوب حالا راه خاصی هست برا من که هدفم نمره بالا درتافل هست ، درپیش بگیرم. ممنون

1 پسندیده

من پیشنهاد میکنم تا سه چهار ماه قبل امتحانتون (تافل یا آیلتس) زیاد درگیر چند و چون این امتحانا نشین و به همین صورت معمولی انگلیسی بخونین. با روشهایی که ما گفتیم. البته موضوع مکالمه خیلی مهمه ما سعیمون بر اینه بتونیم یه محیطی درست کنیم زبان آموزا بتونن یا با خودشون، یا با اساتیدی که ما تعیین میکنیم آنلاین صحبت کنن. اما هنوز برای این موضوع زوده. اما به هر حال تا سه چهار ماه قبل امتحان به این صورت پیش برین و بعد در اون مدت نزدیک به امتحان کتابهای تکست مرتبط رو هم اضافه کنین. مثلا من برای تافل آکسفورد رو فک کنم خوندم که جالب بود.
برای رایتینگ هم در حال اضافه کردن یکسری پکیج ها هستیم که از اون بابت هم با اپلیکیشن بتونین پیش برین.

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون.
اگه اون قسمت مکالمه و رایتینگ هم راه بندازید خیلی خوب میشه. من خودم شخصه حاظرم دوباره خرج کنم بابتش…
“مظورم اینه که این کار ها برا شما هم خرج داره و نیاز به یک منبع درآمد دارید… به نظرم میتونید این مورد رو (گفتگو با اساتید) برای ممبر هایی بزارین که هزینه پرداخت کرده بودن و…”

1 پسندیده

دوباره خرج کردن برای کسانی که مبلغ بالایی نسبت به دیگر نرم افزارها پرداخت کردن تا از آپديت های بعدی هم بهره مند شوند دافعه و تاثیر سو داره

1 پسندیده