✌✌✌❤❤ تولدت مبارک Hnaseri ✌✌✌❤❤

سلام خدمت دوستان عزیز.
امروز تولد یکی از خالقین زبانشناسه. @hnaseri

دوست خوب و با مرام آقای حسین ناصری گل.

به شخصه بهترین ها رو برات آرزو دارم آقا حسین، امیدوارم موفقیت های بیشتری ببینم ازت و ایشالا که زبانشناس رو در کنار آقا علی گل به اوج برسونی.

اینم کیک تولد :grin::grin:

دوستان مجلسو گرم کنید :joy:

26 پسندیده

ئه! :heart_eyes: خیلی ممنونم :blush: . انتظارشو نداشتم یهو تو فوروم اینو ببینم :hugs::hugs::hugs:

دمت گرم رفیق

10 پسندیده

مخلصم.

ما اینیم دیگه. :grin:

3 پسندیده

سلامت باشید همیشه. تولدتون مبارک.
با آرزویِ بهترین ها برایِ شما آقایِ ناصری.:birthday:

3 پسندیده

May all your birthday wishes come true.
5 پسندیده

:balloon:تولدتون مبارک استاد خلاق و باانگیزه.انشاءالله که صدوبیست سالگیتون رو جشن بگیرین…:heart:

3 پسندیده

تولدت مبارک حسین آقا، ایشالا در کنار خانواده ت 120 ساله بشی و زبانشناس رو به اوج و قله ی افتخار برسونی (البته الان هم فوق العاده ست) :heart_eyes::ok_hand: :clap: :clap:
به امید موفقیت های بیشتر

@YoKambiz
دهنت سرویس :joy: کیک هم واسه حسین آقا خریدی؟؟
تو دیگه کی هستی :joy:

5 پسندیده

سلااام
توووووووولدتون مبارک آقای ناصری :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
انشالله ۱۲۰ سال دیگه باز من این تبریکو بهتون بگم شما هم لایکش کنید :joy::joy::joy::joy:
به امید موفقیتای بیشتر و بیشترتون :pray:

5 پسندیده

چرا نمیشه :thinking::thinking::joy::joy::joy:
خوبم میشه ها
روش فک کن

4 پسندیده

از همگی شما دوستان ممنونم و من هم آرزوی موفقیت برای همتون دارم

این چیه دیگه؟ من تا الان شرکت نکردم به نظر چیز جالبی باشه :smile:

3 پسندیده

خب دوستان اینهم اعلام امادگی
اومدین خبر بدین :joy::crazy_face:
@a.bayani و @m-m96

4 پسندیده

آقای ناصری تولدتون مبارک . ایشالله به هر آرزویی که دارین برسین:balloon::balloon::balloon: فقط یه سوالی داشتم اون کیکی که آقا کامبیز گرفته کی اون همه رو به تنهایی خورده؟ هر کی هست خیلی تک خوره :grin::grin::grin:

2 پسندیده

به نظر من که فتوشاپه :rofl:

3 پسندیده

نه بابا اون اصله اصله :grin::grin::grin: فقط خواسته همه از دور نگاش کنیم :grin::grin:

2 پسندیده

ولی متولدین دی ماهی واقعا کم هستن به خاطر همین یه جورایی خاصن .از دی ماهی ها اینو میدونم که دلشون یک رنگه:balloon::balloon::balloon:

3 پسندیده

تولدتون مبارک اقای ناصری,
این سایت یکی از بهترین اتفاق زندگیم بوده و بسیییار از شما ممنونم, برای شما و خانوادتون آرزوی سلامتی و روزهای پر از خوشی و موفقیت رو دارم.
سوال من از شما اینه که برنامه تون برای اپ دیت زبانشناس کی هست؟ و اینکه رونمایی از اپ جدید کی خواهد بود؟ ما چشم انتظاریم شدید.
@hnaseri

6 پسندیده

کم نیستیم. فقط وسط امتحانا به دنیا اومدیم عادت کردیم کم تولد بگیریم :smile: برای همین به نظر میاد کم باشیم :yum:

آپدیت بعدی احتمال زیاد همون اپلیکیشن های جدید مبتنی بر ایبوک و فیلمو کلیپه. تایم دقیقی نمیشه الان داد. امیدوارم به عید برسه.

3 پسندیده

سلااااااااااااااااااااااااااااام
شرمنده من دیر پیوستم به جمعتون
مبارررررررررررررررررررررررررررررک باشه استاد عزیز
امیدوارم لحظه لحظه های زندگیتون در کنار خانواده و همسر عزیزتون سرشار از موفقیت و خوش های ابدی باشه.
:rose::rose::rose::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::grin:

3 پسندیده

من یکی که جرات سوال پرسیدن ندارم
ولی اگه میشه سوال 5رو پاسخ بدید ممنون میشم :joy:
@hnaseri

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::raised_back_of_hand:
به نظرت پرچم میشیم؟

4 پسندیده