نکات طلایی برای موفقیت 💥

بانو مثل همیشه عالی، ایده ناب و پر انرژی. سپاس فراوان :pray:
امیدوارم بتونم بهترین بهره رو در عمل بگیرم.

2 پسندیده

واقعا وجود بعضی اعضای این گروه دوست داشتنی خیلی به ادم انرژی میده ، ممنونم از نسیم خانم ، :rose::rose::rose:
امیدوارم این روند ادامه داشته باشد …
راستش منم اولش فکر کردم صدای خودتون نیست…
موزیک متن هم متناسب با صدای دلنشین تون هست .

سپاس
خداوند بر توفیقات تان بیفزاید .

3 پسندیده

چه جای خفنی :heart_eyes: :heart_eyes:
حال میکنیا خدا وکیلی
تهران قبلا خیلی خوب بود هواش، هفت هشت ساله که خیلی مزخرف شده
نه برف و بارون درست حسابی میاد و نه آبیه،
خاکستریه :disappointed:

2 پسندیده

سلام عزیزم خوشحال دوباره میبینمتون. سپاس از لطف تون :rose::rose:

سلام بر شما
تشکر میکنم از محبتی که به بنده و دیگر دوستان دارید.
بله قطعا ادامه خواهم داد. و امیدوارم برای دوستان مفید باشه
سپاس از شما :rosette::rose:

3 پسندیده

دوست عزیزم, ممنون برای به اشتراک گذاریه این مطالب مهم,
واقعیت اینه که همه ما گاهی این نکات رو فراموش میکنیم و نیاز داریم به یاداوریشون.

2 پسندیده

image

سلام شبتون خوش
با شما هستیم با 5نکته ی دیگر از رموز موفقیت :rose:

6- ثبت فوری ایده های الهام بخش
image

در طول روز ممکن است ایده های الهام بخش و عالی به ذهنتان خطور کند. بنابراین سعی کنید همیشه یک دفترچه یادداشت کوچک به همراه داشته باشید تا ایده هایتان را فورا یادداشت نمایید و در اولین فرصت آنها را مورد ارزیابی قرار دهید. چون به قول اولیور وندل هلمز ، نویسنده امریکایی: هنگامی که به ذهن انسان، ایده جدیدی خطور می کند، دیگر ابعاد اصلی آن ایده مجددا ظهور نخواهد کرد. بنابراین ضروریه در لحظه ایده هامون را در یابیم.

7- زمانی برای خلوت کردن با خود
image

یک روز در هفته را به خود اختصاص دهید و به شدت در انجام آن مقید باشید. از این بازه زمانی برای برنامه ریزی هفتگی، تجسم روابط خود با دیگران، تجسم آینده خود و هر آنچه که خواستار رسیدن به آن هستید، همچنین می توانید مطالب جدید بخوانید، کتاب الهام بخش بخوانید، موسیقی ملایم و آرامش بخش گوش دهید و استراحت کنید. این عادت باعث می شود تا در هفته آینده، متمرکز تر، موثر تر و با انگیزه تر عمل کنید.
انگیزه تر عمل کنید.

8- چگونگی برقراری ارتباط با دیگران

image
یکی از اصول مهمی که نباید فراموش کنید این است که کیفیت زندگی شما به کیفیت روابط شما وابسته است . پس خیلی مهم است که چگونه و از چه راهی با دیگران ارتباط برقرار می کنید. اگر شما همیشه بر روی جنبه های مثبت هر چیزی تمرکز کنید، همان را هم در یافت خواهید کرد. این قانون اساسی طبعیت است. پس در برقراری ارتباطتان با دیگران همیشه مثبت نگر باشید تا بهترین ها را به خود جذب کنید.
9- تمرکز بر هدف
image
روی هدف متمرکز باشید نه روی نتیجه. به عبارت دیگر هرگاه شما کاری به جهت علاقمندی و یا کمک رسانی به دیگران انجام می دهید یعنی رو هدف تمرکز کردید و اصلا به این فکر نکردید که ممکن است چقدر پول نصیبتان شود. ولی در اخر به پول هم رسیدید. پس روی هدف تمرکز کن، نتیجه خود خواهد آمد.

10- لبخند 5 دقیقه ای
image
هر روز صبح به مدت 5 دقیقه در مقابل آینه لبخند بزنید. زیرا خنده باعث فعال سازی بسیاری از مواد شیمیایی مفید در داخل بدن می شود که ما را به اوج حالت شادمانی می رساند. خنده همچنین بدن را به حالت تعادل بر میگرداند و حتی در برخی مراکز درمانی برای درمان بیماری های مختلف تجویز می شود. به طور میانگین، کودکان 4ساله روزی 500بار می خندند. و بزرگسالان اگر خوش شانس باشند روزی 15بار . پس بیایید عادت خنده را احیا نماییم تا احساس سرزندگی بیشتری را به زندگیتان جاری کند.

موفق باشید.:rose:

16 پسندیده

سلام نسیم جان
مررسی رفیییقم
عالی عالی عالی :heart::heart::heart:

3 پسندیده

ای جان ۵ نکته بعدی :heart_eyes::heart_eyes:
ممنون فدااات :heart_eyes:
عالی :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

چقدر عالی و مسلط.کلی بهم انرژی داد.باور کنید حس میکنم برنامه رادیویی گوش میدم.مرسی موسیقی متن.خسته نباشید…:clap: :clap::pray::pray:

1 پسندیده

سلام نسیم جان عاااالی بود واقعا واسه من خیلی مفید بود و با اون گزینه یاد داشت ایده های الهام بخش خیلی موافقم ممنون ک این نکته های قشنگ و کاربردی رو برای ماهم به اشتراک میزاری عزیزم :heart_eyes::blush::tulip::heart::heart:

2 پسندیده

به افتخارش :grin::clap::clap::clap::clap::clap::clap::v::v::v:

3 پسندیده

سلام.خیلی خوبه یه نفر جزء خودش فکر دیگران هم باشه.
من تازه عضو زبانشناس شدم.دیروز هم اتفاقی (چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی)دیدم.
آرزوی موفقیت دارم برای کسانی که سعی در موفقیت دیگران دارن.
:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

سلااام نسیم عزیزم
خسته نباشید حسابی به شما بابت ارایه ی بی نقصتون :clap:
خدا رو شکر تو مورد دهم خیلی تلاش میکنم مخصوصا برای کوروش ، چون شنیدم خنده ی زیاد برای جذب غدا خیلی موثره.
ممنون :pray:

3 پسندیده

عالی بود نسیم عزیز.امیدوارم همیشه موفق باشی🛇:clap::clap::heart:

3 پسندیده

چ عکسای خوشگل و باکیفیتی.امیدوارم همیشه خوش باشید :hibiscus:
من تو خرداد ماه جشنواره توت فرنگی رفتم سی دشت.واقعا زیبا و بکره.

5 پسندیده

بله حقیقتش فوق العادست.

به شخصه طبیعت بکری داره.

من از کل روزش لذت بردم به جز آخراش که یه پیرزنه مارو با چوب دنبال کرد :joy::joy::joy: هنوزم نفهمیدم چرا؟

4 پسندیده

شاید شما وارد محدوده باغش شده بودید که اونم بعیده.اخه یه روستا هم با همین نام کنار جنگلهای سی دشت هست

1 پسندیده

@fdoosti
@m-m96
@Mahdighavam86
@mohadeseh34
@YoKambiz
@Alimohammad1996
@kourosh.kabir
@sam79
سلام خدمت همه شما عزیزان
ممنونم از لطف و محبتتون. خیلی خوشحالم که بتونم همیشه این توفیق رو داشته باشم تا برای دوستانم مفید باشم با اارزوی بهترین ها براتون :rose::rose::rose::grin:

7 پسندیده

نسیم جان ممنون برای پستهای زیبات و وقتی که میزاری, سربلند باشی. :heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

منم ک فقط میام بهت افتخار میکنم:sweat_smile::sweat_smile:عاااالیییی مثل همیشهههه

2 پسندیده