شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

منظورتون از یادگیری بستگی داره چیا باشه. :grin:

من نشستم حساب کردم دیدم همه که یه روزی میمیریم.:joy: پس کارای پوچمو کمتر کردم.

مثلا از تمام کانال های مزخرف یوتیوب لفت دادم ( کانالایی که یه دوست دختر یه دوست پسر با بطری شیشه میزنن تو سر هم و. …)

الان یه سریارو دارم که خیلی برام الهام بخش هستند. مثلا کانال های الیوت هولس، کانال های طراحی، بدنسازی و…

از اینا خیلی چیزا یاد گرفتم.

صد البته الان دارم کتاب های self-help خارجی هم میخونم. مثلا یه بخشی از شیوه برنامه ریزیم بر میگرده به کتاب اثر مرکب ( که فارسیش هم موجوده- میشه تهیه کرد.) یاد گرفتم. ( خودم کتاب فارسی به کل نمیتونم بخونم)

و الانم دارم کتاب تسلط آقای رابرت گرین رو میخونم که فوق العادست.

یا بخشی از مطالبی که یاد گرفتم از پادکست های podbean هست که خب از تیم فریس، آنتونی رابینز، جیم کوویک و… هستن.

متغیرن ولی کلیتش ایناست. البته الیوت هولس رو میپرستم به شدت :grin:

نه خب اینا رو که تا منتشر نکنم نمیگم چین :joy::joy::joy::joy:

تقریبا همه سورپرایز هستند. ولی چیزای خفنی اند :grin:

این مورد دقیقا ما مثل هم هستیم :clap::clap::clap:

مکالمه هم وارد کارتون کنید. چون هدفتون مکالمه هم هست.

خوبی این صحبتا اینه الان یه ایده درباره هدف گذاری به ذهنم رسید. شاید مقاله نوشتم :grin:
.
احسنت :clap::clap::clap::clap::rose::rose:

5 پسندیده

برای بار سوم خوندمش, عالیه.

پیشنهادتون در مورد مکالمه جدا از تاک هایی که تو زبانشناس میزاریم چی هست؟
شما سرشار از ایده های خوب, مقالات خوب هستید, منتظریم,
اون سورپرایزها رو هم منتطریم بزارید,
ممنون از پاسختون. :rose::rose:

3 پسندیده

قبلا هم گفتم. اگه ممکنه یه شریک مکالمه ای ( ترجیحاً بومی زبان، نشد یه غیر بومی) بگیرید و باهاش هفته دو سه بار صحبت کنید.

سعی کنید اون طرف از شما بهتر باشه و ازش فیدبک دریافت کنید.

من یه تکنیک یه مدت استفاده میکردم که تو محدودیت زمانی میومدم یه داستان رو بازگو می کردم که خیلی تو سرعت به من کمک کرد.

تنها راه قوی تر شدن در مکالمه اینه صحبت کنید. حالا میتونه self-talk باشه. وویس دادن به بقیه باشه یا مکالمه حضوری و آنلاین.

4 پسندیده

سلام آتوساجون ممنون بابت همدردی که در این تایپک با دیگران انجام میدی اهداف من: هدف کلی: زبان رو اینقدر میخونم تا بتونم به هدفم در ترجمه روان برسم و هدفهای جزئی زندگیم: ایشالا کار مستقل واسه خودم راه میندازم و ازش درآمد بالایی بدست میارم . و یک ماشین پژو 206 باحال کاملا اسپرت میخرم در کنار آموزش زبان حتما راننده هم میشم. و همینطور به سوی پیشرفت گامهام رو بلنتر بر میدارم

4 پسندیده

سلام خانم @ala واقعا براتون آرزوی موفقیت میکنم.امیدوارم که به اهدافتون برسید و سایه تون بالا سر آلاجان همیشه پاینده باشه.راستی اگه راهی برا مشکل کم خوابی پیدا کردید به ما هم بگید چون من واقعا از کم خوابی رنج میبرم.ممنونم از شما…

2 پسندیده

سلام عزیزم, برای ترجمه روان چکارهایی لازمه انجام بدید؟ منم علاقه دارم ولی واقعیتش الان ها بهش فکر نمیکنم, شاید چون فکر میکنم سخته, میترسم.

کار مستقل, بسیار فکر خوبیه, موفق باشی تو این مورد,

رانندگی هم مثل زبان نیاز به تمرین داره, یادمه اوایل که رانندگی میکردم همش موقع پارک ماشینو به دیوار میزدم, :grinning_face_with_smiling_eyes::grin::grin:
ولی خب بهتر شدم, تو هم فقط به ادمها نزن به هرجا زدی مهم نیست. :joy::heart_eyes::kissing_heart:

3 پسندیده

چشم, باید بیشتر وقت بزارم براش, نیاز دارم به برنامه ریزی, حالا کی خدا میدونه, البته بهتره زودتر دست بکار بشم. :wink:

4 پسندیده

سلام ممنون از لطفتون. همچنین آرزوی موفقیت برای شما

من خیلی راهها رفتم. خواب و بی خوابی مشکلات بزرگی برای من بوجود آورده، بعضی وقتها میگم کاش ذهن انسان هم مثل کامپیوتر بود که با یه shotdown خاموش بشه. ولی حتما اگه راهی پیدا کردم اطلاع میدم.

5 پسندیده

من چرا این تاپیکو ندیده بودم :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

3 پسندیده

من که هدفام مشخصه همه احتمالا بدونن :sweat_smile:

یکیش همین #زبانه که باوجود زبانشناس هرروز دارم میخونم
به موووو رسیده اما قطع نشده :joy:
ی روزایی شده 20.30دیقه اما نذاشتم0 شه
سال جدید نمیخوام بزارم حتی به 30هم برسه
و یعنی تلاش سه چندان :blush:

یکی دیگشم #طراحیه که واااااقعا عاشقشم و دارم خودمو ب درو دیوار میزنم و بخاطرش از دوتا از دوستای عالیم کمک میگیرم و با حوصله بهم نظر میدن و واقعا باعث پیشرفتم میشن
و درپی یه برنامه ریزی عالی ام که بتونم خودمم پیشرفتمو حس کنم نه فقط از فیدبک ها حس کنم که آره تو فلان طرح پیشرفت داشتم

یکی دیگشم بازیابی یه سری عاداته که از اتاق فرمان اشاره میکنن تو جزییاتش نرم :sunglasses:

یکی دیگشم که فعلا تو ذهنمه و دارم زمینه رو واسش محیا میکنم ک عملی شه

ودیگر هیچ … :upside_down_face::v:

8 پسندیده

آفرین به این ثبات قدم و همت

حتما ما هم شاهد این پیشرفت خواهیم بود و طرحهای بینظیرتون رو میبینیم.

در این موارد هم آرزوی موفقیت دارم.

3 پسندیده

شما همیشه به من لطف دارین مامان آلاجان :heart_eyes::heart_eyes:
ممنووونم و
همچنین بهترین ها رو واستون آرزودارم :heart::rose::heart::rose:

2 پسندیده

خواهش میکنم. من افرادی با روحیه شما رو بی نهایت دوست دارم. شاید بگم جزء نیازهای زندگیم هستند چون وجود افراد با انرژی همیشه باعث دلگرمی هست. خدا حفظ کنه شما رو برای خانواده تون.

2 پسندیده

ای جاااان :heart_eyes::heart_eyes:

شما خودتون بشخصه
جزء دلگرمی های اصلی این تالار هستین :heart_eyes::heart::rose:

2 پسندیده

سلام
اقا میخام شعار سال 97 ام
No pain, No gainباشه
معنیش ضرب المثل خودمونه
نابرده رنج گنج میسر نمی شود.
میخام از راحت طلبی و عدم ریسک پذیری در یسری موارد کاملا بیرون بیام. و به شدت خودمو به چالش بکشم به امید خدا. و یه دفتر هم برای ثبت روزانه پیشرفتام و پیروزی در چالش هام خواهم داشت ایشالاه.:heart_eyes:
اهدافم میزارم روز 28 اسفند براتون میگم چون هنوز جمع بندی نکردم کامل.:rose::grin:

13 پسندیده

:unamused::unamused::unamused:منتظرت بودم.
خوشحالم که اومدی, والا این برنامه ای که خودت گفتی همش خصوصی بود که. :grinning_face_with_smiling_eyes::grin:
فقط زبان رو واضح گفتی,
اشکالی نداره اگر کمکی, پیشنهادی از بچه ها خواستی واضحتر بگو تا کنارت باشیم همگی. در مورد طراحی هم عکساتو بزار تالار تا ببینیم و دوستانی هم که دستی در کار طراحی دارن نظر درست بدن تا پیشرفت کنی,

نسیم, اخر منو دق میدی تا هدفاتو اینجا بنویسی.
شوخی کردم. :grin::grin::grin:
منتظرتیم, یکم زودتر جمع بندی کن, آب هم فراموش نشه. :stuck_out_tongue_winking_eye::wink:

3 پسندیده

دور از جونت عزیزم :joy::joy: چشم قول میدم زودتر جمعش کنم.

هنو به 6لیوان نرسیده ولی قول میدم زوتر برسونمش مرسی که هستی :joy::star_struck::rose:

3 پسندیده

عه اخی بمیرم ببخشید
ندیدم والا :joy::sweat_smile::sweat_smile:

نه ولی عا
:see_no_evil::see_no_evil:

چشم ولی هنوز مبتدی ام :neutral_face::neutral_face:
اگه
بفرستم میخوره تو ذوقتون :joy::joy:

یکی از هدفا دیگمم همینه :joy::joy:
دیدن هدف بعضیا :stuck_out_tongue_winking_eye:
نمیفرسته
میزاره لحظه تحویل سال میفرسته :joy::joy:
اصن من حتی
شبا هم خواب میبینم @a.bayani هدفاشو واسم فرستاده :wink::wink::joy:

جممممممش کن :unamused::unamused::joy::joy:
باااریک جمع کن خاله @atineh1967 ببینه :upside_down_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

@m-m96
@atineh1967
I promis, coming sooooooooooon
:joy::sunglasses:

3 پسندیده

موفقیت مهمترین هدف ماست

4 پسندیده