شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

ممنون فدات
لطف دارین شما :rose:
مرسی بابت همراهی
چشم حتما
بازم ممنونم :rose::heart::rose::heart:

2 پسندیده

وااای چه فکر خوبی ،چه دوست خوش ذوقی وچه فعالیت لذت بخشی. انشاالله که باموفقیت عملیش کنیدوازمحصولات تولیدی خودتون (ازتولیدبه مصرف :blush:)،بخیروخوبی استفاده کنید.البته آرزوی موفقیت وسلامتی همیشگی درهمه زمینه هابراتون دارم.

2 پسندیده

سلام دوست خوبم. درزمینه مکالمه زبان عربی،تصمیم به کلاس رفتن داریدیاازطریق اینترنت؟چندنفرازمن درین زمینه سوال پرسیدند.ممنون میشم ازپاسخدهیتون.موفق وسلامت باشید.

2 پسندیده

خیلی ممنونم از شما دوست خوبم بخاطرمطرح کردن این موضوع.برنامه های منم اینهاهستن:
۱-اختصاص دادن وقت بیشترباعزیزانم،خصوصامادرعزیزم
۲-ارتباط بیشتربایکی دوتاازدوستان صمیمیم که ازوقتی درگیرزبانم ازاونهاغافل شدم.۳-مطالعه بیشتردرباره روشهای فعال تدریس که این مربوط به کارم میشه۴-زبانم که قربونش برم شده روتین روزانه ام ودوست دارم بزودی درهر چهارمهارت و خصوصا اصلاح برخی تلفظاولهجه به اون حدی که ازخودم توقع دارم،برسم ۵-یکی دوتادغدغه ی محیط زیستی ام دارم درارتباط با مصرف بهینه آب وبازیافت زباله که چندسالی هست باخانواده وفامیل وچندتادوستام داریم کارمیکنیم دلم میخوادباعضویت دریک گروه محیط زیستی فعال اونها روگسترده ترعملیش کنیم۶-دریک سال گذشته فکرمیکنم فعالیت ورزشیم که یجورایی مربوط به سلامتیم هم میشده روکم کردم که حتمابایدتواولویتهام بذارم.
فعلااینهابه ذهنم رسیدند،غیرازمورداول بقیه ترتیبشون اتفاقیه،نه برحسب اهمیت.برای همه ی دوستانم درینجاوهمه ی انسانهاآرزوی موفقیت وسلامتی وپیشرفت درهمه ی زمینه هایی که براش تلاش میکنن،دارم

3 پسندیده

سلامی دوباره به دوست عزیزم.چندبارمیخواستم این مطلبوباشمامطرح کنم،ولی مشغله زیادباعث فراموشیم شده،امروز مصمم شدم نکاتی که دوست دارم روتوتالاربنویسم اگه این قطع ووصلی نت اجازه بده.شماچیزی درمورد طب هومیوپات شنیدید؟با روش درمانیش آشنا هستید؟اعتمادی دارید به روشهاش؟یکی ازاقوام که به گفته خودش سالهاست درگیراین مساله بیخوابی بوده وباعث مشکلات زیاددیگه ای هم براش شده بوده،اخیراباهمین داروهای هومیوپات به گفته خودش البته،درمان شده وخیلیم راضی هست.من شخصااهل تبلیغ چیزی نیستم،ومعمولا هم اگه ازچیزی یاوسیله ای بیش ازحدتبلیغی بشنوم سراغش نمیرم.اماخودمم چندسالی هست درگیردیسک کمرهستم،بیشترین تاثیر روباهمین داروهای هومیوپات،باضافه ورزش درمانی دیدم تاحالا.این فقط یک تجربه شخصی بودباشمامطرح کردم. براتون آرزوی سلامتی همیشگی دارم.درپناه خداشادباشید

2 پسندیده

سلام
صبا جان
ایشالا
ممنونم عزیزم
مرسی بابت انرژیت :rose:

2 پسندیده

سلام دوستان
من هدف اصلیم اینکه واقعا بدونم هدف واقعیم اونیکه واقعا استعدادشو دارم اونیکه واقعا بخاطرش حاضر بشم صبحها زودتر بیدارشم و شبها دیرت بخوابم چیه شاید خیلی احمقانه باشه ولی الان چند ماهه دارم بهش فکر میکنم البته مقصر خودم هستم که فقط فکر میکنم، باید خودم تلاش کنم تو زمینه های مختلفی خودمو محک بزنم واسه همین برای سال آینده یه نقشه هایی دارم که هنوزم کامل نیست کاملش رو بعد از اینکه کتاب “هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی” جیم ران رو که خوندم میتونم بگم ولی اون چی که الان برنامه ریزی کردم عبارتند از :

١- در زبان انگلیسی تا حدی تسلط داشته باشم که بتونم فیلم های زبان اصلی رو بدون زیر نویس نگاه کنم.
۲- یادگیری زبان برنامه نویسی php.
۳- ماهی حداقل ۲کتاب بخونم.
۴-یادگیری الکترونیک میکروکنترلر ها
۵-یه دوست واقعی پیدا کنم

3 پسندیده

سلام دوباره دوست عزیز خوش ذوقم. دلم واسه اون نوع نگارش خاص شماتنگ شده،ودیگه اینکه وقتی محصولات موردنظروکاشتید،باهاشون باهمون لحن طنز صحبت کنیدفکرکنم خوششون بیادورشدشون بهتربشه.:grinning::grinning:

3 پسندیده

از چه منبعی برای یادگیری استفاده میکنید؟ من دارم جاوا و جاوااسکریپت رو خودم میخونم

1 پسندیده

همه مواردی که گفتید عالیه,
خوشحالم که دغدغه تون بزرگه و فقط محدود به خودتون تنها نیست و این یعنی بلوغ.

ایشاله اونم پیدا میشه,
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

خیلی ممنونم ازلطف شمادوست خوبم.این بلندنظری شمارومیرسونه.ایشالا که باهمفکری شمادوستان خوش فکر،همگی به اهدافمون برسیم.بازم مرسی ازشما:heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

سلام
قربانت صباجان لطف داری خیلی زیاد :sweat_smile::heart::heart:

چشم فدات حتما :rose::rose:

2 پسندیده

سلام بر بانوی مقاوم و صبور خانم صبا، دوست عزیزم.

خیر نشنیده ام. ممنون از لطف و توجه تون. من دلیل بی خوابی ام و شروعش به زمان تولد آلاء و دوران نوزادیش بر میگرده ، خیلی بدخواب بود.

1 پسندیده

سلام صبا جان.
ببین من رشته ام الهیاته و ما به جز انگلیسی برای ازمون جامع دکتری تافل عربی هم داریم. و خودم خیلی دوست دارم تنبلیو بزارم کنار و بالاخره وارد بحث مکالمه عربی شم.
راستش من قواعد یا به نوعی همون گرامر عربیو بلدم.
ولی برخلاف انگلیسی ،برای شروع مکالمه عربی میخام یه چندماهی کلاس برم تا شیوه اش دستم بیاد بعد از اون خودم ادامه میدم. چون فرصت کافی برای اینکه خودم راههای اموزشی رو ازمون و خطا کنم ندارم. یه چندباریم اومدم استارت بزنم ولی پشیمون شدم.
دیدم فعلا کلاس و داشتن مربی میتونه اهرمی باشه که بخونم.
بازم سوالی بود درخدمتم :rose::rose:

1 پسندیده

من از ویدیوهای آموزشی فرادرس استفاده میکنم ولی اگه زبان انگلیسی تون در حدی هست که ویدیوهای آموزشی زبان اصلی رو متوجه بشین من توصیه میکنم یه سری به سایت Lynda یا Udemy هم بزنید خالی از لطف نیست البته بیشتر ویدیوهای آموزشیشون پولی هست با این حال اینجا ایرانه میشه همه چی رایگان پیدا کرد تو سایت git. ir خیلی از همین ویدیوهای پولی رو رایگان برای دانلود گذاشتن. بنظر من اگه میخواید برنامه نویسی یاد بگیرید ابتدا الگوریتم رو خوب یاد بگیرید چون قانون و قاعده تمام زبانهای برنامه نویسی تقریبا شبیه بهمه اگه الگوریتمها رو بلد باشین برنامه نویسی خیلی آسونتر میشه براتون.

2 پسندیده

متشکرم از راهنمایی و کمکتون, یه نگاهی میندازم به سایتها,

1 پسندیده

سلام. من برگشتم با اهداف بلند مدت و کوتاه مدتم :grinning: یه توضیح مختصر از اهداف بلند مدت و سپس توضیح ریز تر اهداف کوتاه مدت.
اهداف بلند مدت:
1- لذت بردن از زندگی
2-وقتی برگشتم به زندگی خودم نگاه کردم به خودم بگم دمت گرم پسر اییییینه :grinning:
اهداف کوتاه مدت:
ایجاد حالت روحی:
1-شادکردن خودم-2-شادکردن دیگران-3-دوست داشتن خودم-4-دوست داشتن دیگران
پیشرفت در کار:
1-لذت بردن از بهبود انجام کار در محل کار 2-تلاش برای بالا بردن سطح و پیشرفت مجموعه و همکاران
پیشرفت در سطح اطلاعاتی خودم:
1-تلاش بی وقفه و عالی در یادگیری زبان انگلیسی2-تلاش عالی و بی وقفه در یادگیری زبان انگلیسی :grinning::grin:
الان بعد از ترک محل کار توی کلاس های Discussion دارم شرکت می کنم و توی همین چند روز تغییر خیلی زیادی رو درونم احساس کردم. چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ آموزشی. پیدا کردن دوستان جدید که هیچ کدومشون فارسی صحبت نمی کنند و این خیلی برای من عالیه .
در مورد مسائل ریزتر بعدا حتما یادداشت می زارم.
ممنونم از همتون بچه ها، خیلی دوستتون دارم. شماها عالی هستید. عالی. :v:t5::grinning:

3 پسندیده

شرایط و محیطش رو برامون توضیح بدید لطفا؟

شادی از درون میاد وقتی شما خودت رو دوست داشته باشی, خودت رو با تمام خصایصت بپذیری و دوست داشته باشی, بدون شک دیگران رو هم دوست خواهی داشت با تمام صفاتشون. و این عالیه, آفرین بشما.
موفق باشید و ادامه بدید…

1 پسندیده

درون یک سالن، تعداد متغیری از افراد کنار هم به تماشای یک کلیپ 5 دقیقه ای می پردازن. بعد از اون، استاد با صحبت های طنز گونه و پرانرژی شروع به صحبت درباره موضوع جلسه می کنه. بعدش بچه ها رو با سوال پرسیدن به چالش می کشه. بعد بین اونها یه سری برگه پخش می کنه و در مورد سوال های درون برگه سوال جواب می کنن. بعدش همه به گروه های کوچکی تقسیم می شن و حلقه می زنن. هر حلقه یک لیدر داره که ارتباط بچه ها رو بهتر می کنه و شروع می کنید به صحبت. خیلی باحاله. می گی ، می خندی ، صحبت می کنی. جدای از همه این حرف ها، دوستی که پیدا کردم و باهاش این کلاس رو می رم، اصلا باهام فارسی صحبت نمی کنه. به هیچ وجه و این خیلی باحاله. توی مغازه، جلوی مغازه دار باهام انگلیسی حرف می زد. خیلی اعتماد به نفس داره و اصلا خجالت نمی کشه . عالیه پسر. دوستش دارم. مثل خودم دیوونست :grin::grinning:

3 پسندیده

ويدئوهاي آموزشي اكثر زبان هاي برنامه نويسي رو اينجا مي تونيد پيدا كنيد، البته به زبان انگليسي و نه فارسي.

2 پسندیده