شعار و رسالت گروهی زبانشناس برای سال 1397

متشکرم ازتون, الان یه نگاهی بهش انداختم,
سپاس از مهربونیتون.
موفق باشید

2 پسندیده

سلام آتوسا جان و ممنون بابت منشن کردن من تو این تاپیک
حقیقتش امسال سال فوق العاده ای بود برای من .خدا رو شکر از لحاظ سلامتی و کاری و پیشرفت زبانی و به خیلی از خواسته هام رسیدم و مطمینا برای سال جدید برنامه هایی دارم که بطور خلاصه میگم
۱.ادامه روند یادگیری زبان انگلیسی تا پایان سال
۲.شروع آموزش کامپیوتر از فروردین ماه
۳.شروع آموزش زبان فرانسه از مهر ۹۷
۴.تهیه سی دی سطح بعدی برای آموزش زبان بچه ها

3 پسندیده

چه برنامه خوبی. :wink:
هدفت از یادگیری فرانسه چی هست؟

2 پسندیده

سلام دوست عزیزم.براتون آرزوی سلامتی وموفقیت همیشگی دارم.همه ی ماهاتودوران زندگیمون کمابیش این مسائلو(کم خوابی یابیخوابی)،روتجربه میکنیم.منم تجربه اشوالبته برای دوره چندماهه داشتم. درصورت تمایل به دونستن اطلاعات درباره طب هومیوپاتی میتونیدبه این دوآدرس مراجعه کنید.www.pezeshk.usوwww.bartarinha.ir.
حداقلش اینه که بامطلب جدیدی آشنا میشوید.شماباندازه کافی عاقل وفهمیده هستیدکه بهترین تصمیم روواسه خودتون بگیرید.ایشالاکه همیشه دلتون شادباشه وعاقبتتون بخیروسلامتی.

2 پسندیده

ممنونم ازدرک بالاولطافت روح شمادوست عزیزم.

2 پسندیده

سلام نسیم جان.ممنونم از اطلاعات مفیدتون.انشاالله که هم توتحصیل وهم توزندگی همیشه موفق وپایدار باشید.آشنایی کمی بازبان عربی دارم درحدگذروندن چندواحددرسی تودانشگاه ،امابهش علاقه مندم.تاحالا هم چندنفرازم درباره یادگیری مکالمه زبان عربی واینکه آیا سایت مناسبی وجودداره آموزش خوبی ارائه بده،پرسیدن. خودم کانال عربی برای همه رومیدونم ،هزارجمله فارسی وعربی درحدمکالمات روزمره ارائه داده،بیشتربخاطراین ازمن سوال میپرسندکه دیگه کلاس زبان نمیرم وبازبانشناس ادامه میدم. گفتم شایدشماسایت خاصی روبدونید. مرسی موفق وسلامت باشید.

3 پسندیده

@atineh1967 ممنون به خاطر پستتون.
من دو تا هدف شش ماهه دارم در زبان آموزی انشالله. 200 تا کتاب پیشنهادی را به زبان انگلیسی بخونم.
لغات فعالم را بیشتر کنم با مکالمه یا از راههای دیگه.
تندخوانی یا عکس خوانی یاد بگیرم. اینو باید یه کم مطالعه کنم ببینم کدوم بهتر هست.

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم, چطور دویست تا کتاب رو میخواید بخونید؟
و یه سوال برام پیش اومده, خانوم حیدری شما از کی زبان رو میخونید به نظرم شما سطحتون advance هست,؟

مطالعاتتون رو در اختیار ما هم قرار بدید, برام جالبه بدونم چطور میخواین اینکارو انجام بدید.
متشکرم که شرکت کردید در این تاپیک

2 پسندیده

سلام، همچنین آرزوی من برای شما

ممنون از اطلاعاتی که در اختیار گذاشتید. :rose: :tulip:

2 پسندیده

ایشالا همیشه سلامت باشید.خواهش میکنم. نیت وهدفم خیروسلامتی واسه شماوهمه دوستان خوبم هست.درپناه خدا

2 پسندیده

https://t.me/joinchat/AAAAAD3tF-nwSwdumcSdFg
سلام صبا جان ممنون از لطفتون
راستش من خیلی نگشتم ببینم اصلا سایت یا آپی قدرتمند مثل زبانشناس برای عربی هم داریم یا نه.
ولی این کانالو عضو شدم که بعدا بهره ببرم.
فعلا کلاس رفتن رو ترجیح میدم که روش تدریس دستم بیاد. بعد متناسب با زمانم تصمیم میگیرم.
شما ساکن تهران هستی؟

2 پسندیده

سلام عزیزم.ممنونم ازشماوسپاس ازپیگیری تون.ایشالا که بخیروخوبی بتونیدازتلاشهاتون بهره ببریدوموفق باشید.نه تهران نیستم.بازهم ممنون میشم اگه موردمناسبی تونت واسه عربی پیداکردید،بهم اطلاع بدید.راستش یکی ازکساییکه خیلی پیگیر عربی هست،شرایط زندگیش خیلی خاصه وامکان کلاس رفتن تقریبابراش صفرهست. چون خودم الان که مدتیه بازبانشناس کارمیکنم،میبینم چقدرمیتونه واسه افرادباشرایط خاص ازطریق نت مفیدباشه خیلی دوست دارم کمک هرچند ناچیزیم شده به همچین کسایی بکنم.ازهمکارام هم دائم سراغ میگیرم اما اونا هم کلاسهاروخبردارندنه منبعی اینترنتی. درهر صورت اززحمات ولطفتون ممنونم دوست مهربون وخوش قلبم. :blush::blush:

2 پسندیده

خیلی ممنونم ازمعرفی این کانال،حتمااون کتابومعرفیش میکنم به کساییکه پیگیرن. درپناه حق موفق وپایدار باشید.

1 پسندیده

سلام
چه منابعی برای یادگیری زبان عربی مدنظرتونه؟
نرم افزار کامپیوتر؟ نرم افزار گوشی؟ آموزش آنلاین؟ کتاب های داستان؟ دوره صوتی؟

1 پسندیده

علاقه و دیگر هیچ :relaxed:

2 پسندیده

سلام
نرم افزارکامپیوتریاگوشی هردوبرای اون شخص مورد نظر مناسبن. البته موضوع مهم کاربردی بودنشونه. کتاب داستان لول بندی شده هم که عالیه اگه باشه.ممنونم ازشما

1 پسندیده

1- دوره میشل توماس برای زبان عربی
2- نرم افزار Tell me more برای کامپیوتر
3- نرم افزار رزتا استون برای کامپیوتر
4- دوره لینگافن عربی
5- آموزش پیمزلر زبان عربی
6- دوره Assimil آموزش زبان عربی
7- کتاب داستان های سطح بندی شده
8- اپ bussu

2 پسندیده

یک دنیاممنونم ازشما،چرا زودتر نپرسیده بودم.واقعاکمک بزرگی کردید.چه خوب که میتونم این منابعوبراش بفرستم.بازم ممنونم

2 پسندیده

قربونت بانو/
دوستانتون میخوان لهجه فصیح رو اموزش ببینن یا آشوری یا لبنانی یا …؟
چون میدونید عربی چندین لهجه داره
ولی مقدمه همه اینا لهجه فصیح و رسمی هستش .
چشم بازم من پیگیر میشم خبرتون میکنم. :rose:

2 پسندیده

خیلی لطف می کنیدپیگیرهستید،راستش تاحالا درباره لهجه باهم صحبت نکردیم،بیشتر آشنایی ویادگیری قواعدوفهم متون عربی براشون مهمه،واینکه کمکی باشه براشون درفهم بهترقرآن.هیچکدوم تاحالا لهجه رومطرح نکردن. امامیپرسم حتما.بازهم یکدنیاسپاس😊

2 پسندیده