آزمون ielts

درود بر شما . راستش من تا دیپلم درس خوندم . سربازیمو مدتیه تموم کردم . قصدم اینه که همراه با خواهر بزرگترم که مهندسی میخونه و میخواد بره دانشگاه برتیش کلمبیا در ونکوور . منم برم کانادا.و بتونم یک مغازه ی قنادی مثل همین قنادی خودمون اونجا بزنم .
من هیچی انگلیسی بلد نیستم . مدتی در گوهردشت کردج کلاس رفتم اما چیز چندانی متوجه نشدم . گرامر خیلی سخته .
در دوران مدرسه همیشه نمره م 5- 8 2 0 این حدود بود و با تبصره دبیرستانشو رد کردم .
این آزمون ایلتس در چهار مرحله نوشتن . خواندن . شنیدن(فهمدین ) و صحبت کردن انجام میشه . هیشکی نمی تونه قبول بشه
خواهش میکنم راهنمایی کنید . باید انگلیسی یاد بگیرم . اگه جایی در کرج کلاس خوبی سراغ دارید یا دوره های انلاین یا چه می دونم نرافزاری . برنامه ای . معرفی کنید و بگید چطوری و در چه مدت با چه روشی می تونم زبانو یاد بگیرم .
خیلی ممنون

4 پسندیده

بهترین راهنمایی ای که میتونم به شما کنم اینه که عجله نکنید.

در وهله اول شما رو میتونیم صفر انگلیسی فرض کنیم.

شما باید اول انگلیسی رو یاد بگیرید بعد برید سراغ تست ها. شما تا سوار اسب شدن رو یاد نگیرید نمیتونید اسب سواری یاد بگیرید.

پس استرس امتحان رو فعلا از خودتون دور کنید.

انگلیسی رو با روش هایی که تو سایت ارائه شده آموزش ببینید. سپس به سراغ آزمون ها برید.

یه موضوع دیگه هم هست. تا اونجایی که میدونم مدیران زبانشناس قصد دارند آزمون های آکادمیک هم به زودی پوشش بدن.

پس شما وقتی پایه انگلیسیتون رو قوی کردید میتونید از منابع آکادمیکی که ارائه خواهد شد استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر برای تقویت انگلیسیتون میتونید از مقالات استفاده کنید.

12 پسندیده

آقا . من برنامه را نصب کردم . حالا باید چکار کنم ؟ چطوری شروع کنم ؟ آیا در دفتری تمام متن را رونویس کنم تاثیر داره ؟ چه روشی رو بکار ببرم تا بتونم پیشرفت کنم ؟

5 پسندیده

سلام دوست عزیز @seran توی وبسایت زبان شناس اطلاعات کامل و جامع در دسترس هست.
ایمیل های راهنمایی هم براتون ارسال میشه.
توی صفحه اول نرم افزار زبان شناس هم اون پایین روی آیکن نامه، بزنید، ده پیام راهنمایی وجود داره.

5 پسندیده

تمرین زیاد ممارست پشتکار

3 پسندیده