چالش let's talk « هنر اهمیت ندادن »

سلام دوستان.

امروز درباره چیزایی که این چند روز یاد گرفتم صحبت میکنم.

این پادکست متن نداره، فلبداهست.

خوشحال میشم نظرتون رو بگید و منتظر لتس تاک هاتون هستم.

10 پسندیده

سلام بر آقا کامبیز گرام
پادکستت فوق العاده بود
چون کاملا موارد گفته شده رو تجربه کردم. و کاملا باهاتون موافقم
مرسی از همه چی
موفق باشین همیشه :rose::rose::rosette::rosette:

2 پسندیده

بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.

:rose::rose::rose::rose:

احسنت به شما :v::v:

3 پسندیده

سلام اقا کامبیز.واقعا عالی بود و کامل.
خنثی بودن در برابر تعریف یا انتقاد دیگران ایده خیلی خوبیه و خیلی خوبه که تو سن کم به این ایده رسیدید.
اون ایده پرنده هم خیلی جالب بود برام ولی متاسفانه من خودم در سالهای گذشته خیلی تحت تاثیر حرف دیگران قرار میگرفتم و کلی هم ناراحت میشدم ولی الان با زیاد شدن دغدغه هام اون آشفتگی های ناشی از حرف دیگران کمتر شده .
بهر حال موصوع جالبی بود که با ارایه عالی شما منو بیشتر به فکر برد که این هنر رو بیشتر در خودم تقویت کنم

2 پسندیده

براوو
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام.
من هم تازه زبان رو شروع کردم و دوست دارم بدون توجه به قضاوت بقیه راهم رو برم و فقط از انرژی مثبت دوستان استفاده کنم.
من میخواستم فایل صوتی بفرستم نوشت چون کاربر جدید هستید نمیتونید…؟؟؟؟؟؟؟؟
تا کی این طوریه؟
:blush:

ظاهرا درست شد

2 پسندیده

موضوع بسیار عالییی رو انتخاب کردید و بسیار عالی صحبت کردید,
خوشبختانه من در این مورد بسیار موفق عمل کردم و کمتر درگیرش شدم یا اگر درگیرش بودم کوتاه بوده,
پرنده بسیار مثال خوبی بود که زدید,
موفق باشید.

2 پسندیده

سلام خیلی عالی بود آقا کامبیز
من دو ماه انگلیسی قدرت میخونم ولی نمیتونم هنوز انگلیسی صحبت کنم دارم بی انگیزه میشم

2 پسندیده

ممنونم خانوم نسیم پیشرفت دات کام. خوشحالم که خوشتون اومده :rose::rose:

خوبه خداروشکر :slightly_smiling_face:
ممنونم :star2::star::star2:

ممنون ثمین خانوم از نظرتون.

حقیقتش موضوع خیلی جالبی بود همین پرنده.
چون خب ما معمولا دو سمت سکه رو نمیبینیم. دنبال تعریف و تمجید هستیم و دوست داریم از موضوعات بد و حرفای بد دور شیم.
در صورتی ممکنه همین تعریف و تمجید ها هم اگه خیلی جدی گرفته بشه مارو اذیت کنه.

من پارسال این موضوع رو کاملا درک کردم. همه میگفتن بدنت خوبه و …
کم کم این تشویق ها باعث شده بود یه حس همیشه برنده بودن داشته باشم و اصلا به این فکر نکنم ممکنه یه روز این موضوع منو اذیت کنه.

که خب یهو با یه مشکل کوچیک تمام تلاش های سابق نابود شد و پرید.

واسه همینه باید یه سری کارها رو واسه خودمون انجام بدیم و رو این موضوعات خنثی باشیم.

ممنون خانوم دکتر :rose:

ممنونم ازتون خیلی عالی بود ماشالا بهتون… :v::v:

اینم وویس برای شما :v::v:

خواهش میکنم آتوسا خانوم قهرمان :grin:

ممنونم ازتون. قابل شما رو نداشت :rose::rose:

سلام عاطفه خانوم (اگه اشتباه نکنم). آفرین به شما که دو ماهه میخونید و دارید تلاش میکنید.

نگران نباشید. من تا 1 سال نتونستم صحبت کنم.

مکالمه بر میگرده به اعتماد بنفس و کنترل استرس. ( و صد البته یادگیری خود زبان)
من در حال حاضر هر موضوعی بدید میتونم دربارش صحبت کنم ولی مشکل اینجاست تمام توانایی مکالمم تو شرایط پر استرس محو میشه.

واسه همینه که باید به خودتون اطمینان کنید و استرس رو مدیریت کنید. شک نکنید که با اعتماد داشتن به خودتون و تمرین و داشتن ثبات حتما موفق میشید.

با یه مثال حرفمو تموم می کنم.

یه فرد چاق رو نظر بگیرید. این فرد قصد داره 20 کیلو از وزنش رو کم کنه.
شش ماه تلاش می کنه و 6 کیلو وزن کم می کنه. 14 کیلو میمونه. یعنی هر ماه یک کیلو.

ماه بعد وزنش تغییری نمی کنه، ماه بعدش تغییر نمی کنه.

اینجا اون دو راهیه موفقیت و شکسته. اگه این شخص که از اضافه وزن رنج میبره کم بیاره و نا امید شه تمومه. بیخیال ورزش و رژیم میشه و سریعا دوباره وزنش زیاد میشه.

راه درستش اینه بگه اوکی درسته پیشرفت نمیکنم ولی کم نمیارم. اون به اصلاح مانع یا پلاتو رو از رو دوشش با اراده و هدفی که داره بر میداره و بعد از چند ماه در جا زدن بالاخره ازش عبور میکنه.

اینجوریه که یه شخص وزن کم می کنه. یا یه نفر قهرمان المپیک میشه یا یه نفر آرتیست میشه، یه نفر زبان یاد میگیره و…

موفقیت یعنی ثبات داشتن. یعنی حرکت بدون توقف.
آیا حرکت یعنی پیشرفت؟ نه. یعنی تسلیم نشدن.

تنها دلیل شکست اینه که تسلیم بشید. وقتی تسلیم بشید شما دیگه به موفقیت نمیرسید.
پس حالا که دو ماهه می خونید و حس می کنید نمیشه. نگران نباشید. منم اینجوری شدم. با خودم گفتم بیخیال مهم نیست. انگلیسی رو ادامه میدم. مهم نیست که چقدر وسط صحبت کردن ااا عععع ااوووو میکنم. مهم نیست که چقدر مشکل گرامری دارم.
فقط به راهم ادامه میدم و از انگلیسی و چیزی که دارم بهش گوش میدم و میخونم لذت میبرم.

نتیجش؟ وویسی که اون بالاست. آیا الان بیخیال شدم و واستادم؟ نه هنوز دارم میرم. 1 سال ونیمه. ولی هنوز دارم میرم.

تنها دلیل موفقیت هم همین بوده. ثبات.

6 پسندیده

چقدر کپی برداری زیاد شده تو جامعه :expressionless:
مردم استقلال کامنتی ندارن :neutral_face:

4 پسندیده

ممنون آقا کامبیز.
اسمم رو پرند گفتم.:blush:
ظاهرا بد تلفظ کردم.

2 پسندیده

سلام ممنون شما همیشه به آدم انرژی میدید

1 پسندیده

I was so excited when i heard you voice.Well done boy! I appreciate to u for sharing your experience about English and another thing.Hope all your wishes come true. tnx for everything.

2 پسندیده