چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

کییییی همچییین حرفی زده ؟؟ :expressionless::expressionless::joy:
ن عاقا تا ۳روز تمدید شد :see_no_evil::joy:
تا جمعه :sunglasses:
اماااا جریمه دیرکردم اینه که باید علاوه بر اتمام این داستانه
کتاب Animal farm هم بشروعم

4 پسندیده

اوه :open_mouth:
راستی مهلت اون کتابا تموم شد :no_mouth:

منتظر گزارش هاتون هستم :blush:
همه دوستان نظراتشونو بگن که نظر سنجی برگزار کنیم

منم کتابامو تا فردا معرفی میکنم

2 پسندیده

من گزارشمو دادم :neutral_face:
کاملشو جمعه میفرستم ایشالا
جریممو هم اعلام کردم :blush:
کتابای جدیدمم اعلامیدم :sunglasses:

4 پسندیده

انشالله تا امشب دیگه همه دوستانی که می خوان شرکت کنند در چالش فروردین کتاب مورد نظرشون را اعلام کنند که زودتر شروع کنیم.

4 پسندیده

من animal farm رو میخونم با اجازه

5 پسندیده

دوستان یه موضوعی رو که به نظرم خوبه مد نظر داشته باشید اینه که کتاب هایی که در دوره ی معاصر (از 50-60 سال قبل تا الان) نوشته شدند خیلی برای یشرفت زبان بهتره

چون کتاب های کلاسیک پر از اصطلاحات و لغات قدیمیه که در مکالمه و حتی انگلیسی امروزی دیگه کاربردی ندارن و برای ما که زبان آموز هستیم کتاب های معاصر میتونه انتخاب بهتری باشه

7 پسندیده

سلام خانوم حیدری عزیز.
منم شرکت میکنم و کتاب animal farmرو انتخاب میکنم.

5 پسندیده

من هم شرکت میکنم
Animal farm :open_book::ledger::ok_hand:

4 پسندیده

منم Animal Farm
که فعلا رای بالایی داره
به نظرتون نظر سنجی برگزار کنیم یا همینو بخونیم؟

4 پسندیده

یا همینو بخونیم بهتره بنظرم
اگه خانوم حیدری هم راضی باشن
6تاییم واسه animal farm
6تا رای هم کم نیس
@a.bayani
@fdoosti
@m_heidari
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh

باقی بچه ها هم ببینن هم حتما شرکت میکنند
و
@saba
@atineh1967
@Somayeh63
که از استارت بودن

7 پسندیده

به نظر من هم دیگه نظر سنجی نیاز نداره همینو بهتره با توجه به نظر جمع انتخاب کنیم.
و از همین امشب شروع کنیم به خوندن.
البته animal farm تعداد صفحاتش از غرور و تعصب خیلی کمتره فکر کنم دو هفته ای بتونیم تمومش کنیم و در این مورد هم بهتره همه نظرشون را بگند.
و یه کم هم تبلیغ کتاب را بکنم نثر این کتاب و کلماتش زیاد سخت نیست و موضوع جالبی داره پس کسانی هم که نظری برای انتخاب کتاب ندادن پیشنهاد میشه بیان کتاب را بخونن.
اگر کسی هم این کتاب را قبلا خونده و یا می خواد کتاب دیگه را بخونه می تونه کتاب مورد نظرش را اعلام کنه و اونو بخونه.

4 پسندیده

خیلی خوبه
همبستگی به این میگن

من یه پیشنهاد دارم
میتونیم هر 15 روز یا 10 روز یا 20 روز یک بار یک نظر سنجی برکزار کنیم و کتاب های جدید رو معرفی کنیم تا کسی که کتاب قبلی رو تموم کرده دیگه تا پایان ماه منتظر نمونه و بعدی رو شروع کنه

چطوره؟؟

4 پسندیده

5 پسندیده

سلام به دوستان خوبم
بالاخره تونستم تمومش کنم.البته بایک روز تاخیر.تجربه خیلی خوبی بود،اواسطش نزدیک بودرهاش کنم،بخاطرموقعیت حساس آخر سال ووضعیت خاص خودم،اماکم کم که مشغله هام کمترشدوالبته هرچی بیشترشومیخوندم،بیشترمتوجه میشدم ولذت میبردم.ازهمه ی دوستان همراه وهمدل ممنونم بابت چالش کتابخوانی.امایه سوال؟کتاباییکه انتخاب میکنیم،حتمابایدتمام جملاتشوبفهمیم یااگه بعضی جاهامطلب کلی دستمون بیادکافیه؟این کتاب واسه من اینجوری بود،بعضی جاهاشوجمله به جمله نمی فهمیدم امادرکل میدونستم چی به چیه. لطفا نظرتونو بهم بگیدتابتونم کتاب بعدی روانتخاب کنم.Animal farms فکرکنم دوست داشته باشم،خصوصا که آقای ای جی یسری قسمتهاشو تویوتیوپ دربارشون توضیحاتی داده،البته هنوزهیچ قسمتیشو گوش نکردم،گذاشتم سرفرصت. ممنونم ازهمگی

4 پسندیده

تبریک میگم بهتون بابت پشتکار فوق العاده تون

به نظرم و البته نظر کارشناس ها و چند زبانه های دنیا، لذت بردن رکن اصلی کتاب خوندن برای یک زبان آموزه

مغز کار خودشو میکنه وقتی لذت باشه
یادگیری هم به همین صورت انجام میشه

2 پسندیده

خیلی:blush::blush::blush: ممنونم.حس خوبی دارم،چون مشغله هام واقعازیادن ووقت گیر.ازینکه همراهان خوبی چون شماداشتم،باعث شددرجانزنم. واقعاکه خداحفظتون کنه،اول واسه خانواده عزیز تون،بعدهم واسه ماها.لازمه نظرکلیمودرباره کتاب عرض کنم؟آماده اما:grinning:

2 پسندیده

من تازه میخواستم ازشمابخوام یه کم مهلت بدیدلطفا،تخفیفی چیزی مشتری بشیم :sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

شما لطف دارید
خدا شما رو هم برای خانواده تون و تالار حفظ کنه
آدم مگه میشه این همه انگیزه و انرژیتونو ببینه و بی تفاوت باشه

اگه دوست دارید میتونید به صورت لتس تاک، مهارت اسپیکینگتونم محک بزنید

اگر نه هم که خوشحال میشم خلاصه و نقدتونو بخونم :blush:

2 پسندیده

سلامت باشید.قطعا این انگیزه وانرژی دوطرفه اس.درمورد اسپیکینگ میخواستم تویه تاپیک جدابگم چه اتفاقی افتاده برام،همینجابهش اشاره میکنم هم نظرتونوبدونم وهم اینکه بفهمم چه کاری بهتره انجام بدم.اون موقع که کلاس میرفتم ازمعدودزبان اموزایی بودم که بقول اساتید جرات وجسارت اشتباه کردنوهم تورایتینگ وهم اسپیکینگ داشتم واکثراهم داوطلب بودم واسه صحبت کردن. وقتی بیشتربازبانشناس آشنا شدم باخودم گفتم (والبته اینویه همکلاسیهای زبان هم بهم گفت )،هرهفته ویس میذارم،امااولین بارکه صحبتای ای جی رو گوش کردم دیدم چندتاکلمه س من تواون مدت تلفظشواشتباه میگفتم ولی هیچ استادی هم بهم گوشزد نکرده،یجورناراحت کننده ای باعث شداعتمادبنفسموازدست بدم که هنوزم متاسفانه ازصحبت کردنم راضی نیستم. البته چون این مدتم تمرین خیلی کمی داشتم حس میکنم اون یه ذره لهجه ایکه قبلا داشتموروهم دیگه ندارم متاسفانه. خیلی خوشحال وممنون میشم راهنماییم کنیدچکارکنم بهتره.
امادرموردنقدکتاب:دغدغه های یک مادربا۵فرزنددخترجوان ونوجوان که نویسنده خیلی خوب ازپس شخصیت پردازیشون براومده. میتونم درک کنم که خانم بنت باتوجه به شخصیتش دلش میخواسته ازهرراهی که شده،زودتردخترهاشوراهی خونه بخت کنه. دوروبرم دیده ام چنین مادرهاییوحالا بایسری تفاوتهای فرهنگی و مذهبی. بعدهم که داستان
بیشترحول محورشخصیت الیزابت وآقای دارسی میچرخه،وابعادشخصیتی ایندورا(درقالب انسانهای دارای غرور وتعصب)،بازگو میکنه.البته فرارلیدیاخواهروسطی باآقای ویکهام باتوجه به شخصیتهاشون،خیلی دورازذهن نیست.وبنده بعنوان خواننده کتاب این سوال توذهنم مونده که:آیا زندگی این دودوام خواهدداشت یانه؟یه جاهایی نویسنده درباره طبیعت خیلی اشاره به جزئیات میکنه که این مطالب منویادنویسنده توانای کشورمون آقای دولت آبادی درکتاب"کلیدر"،میاندازه.بخشهای پایانی کتاب آقای دارسی درمورد غرورخودش اینطورتوضیح میده که بخاطرتربیت خانوادگیش واینکه تک پسروسالهایی هم تک فرزندبوده،فکرمیکرده ازهمه انسانها برترهست وخودخواه ازخودراضی بوده،اماآشنایی باشخصیت الیزابت والبته تفکردرموردحرفهاییکه بهش میزنه،(وقتی به خواستگاریش جواب ردمیده)،باعث میشه پی به غرور کاذبش ببره.
Unfortunately an only son)for many years an only child ),I was spoilt by my parents,who though good themselves,allowed encouraged,almost taught me to be selfish and overbearing,to care for none beyond my own family circle,to think meanly of all the rest of world…معذرت خواهی میکنم بابت طولانی شدن صحبتام. منتظرراهنماییتونم هستم.موفق وپایدارباشید

5 پسندیده

کتاب animal farm چه خوبه.

من یه ضرب 4 فصلشو خوندم

اینجوری پیش بره فک کنم خیلی زود تمومش کنم :grin:

4 پسندیده