چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

ممنونم صبا خانوم گرامی.

بله همیشه تلاش مستمر برندست.

موفقیت یعنی همین. منم همواره تمام تلاشمو میکنم به این اصل پایبند باشم

ممنون از لطفی که به بنده دارید. خیلی خیلی ممنون

5 پسندیده

خواهش میکنم. امیدوارم بتونم ازتون یادبگیرم وپشتکارداشته باشم درحدتوان خودم.موفق باشید

2 پسندیده

اختیار دارید.
شما بزرگوارید و من خودم به شخصه از شما کلی چیز یاد میگیرم :rose::rose:

2 پسندیده

3 پسندیده

2 پسندیده

2 پسندیده

سلام به دوستان همراه کتابخوان
لطفا هرکسی ازدوستان که میدونند،بفرمایندتوقسمتای بالاکه فرستادم،هریک ازسگ،خوک،بز،بنجامین و…نماینده چه قشری ازجامعه (جامعه موردبحث شده درکتاب)،هستند.چراسطح درک ویادگیریشونو
متفاوت گفته نویسنده کتاب. ممنونم ازپاسخدهیتون. نمیتونم همینجوری کتابوسرسری ازش رد بشم.

1 پسندیده

خوک نماد سیاستمداران و اشخاصیه که افراد جامعه رو کنترل میکنن

سگ ها نماد زیر دست های خوک ها هستند و اواسط کتاب پلیس میشن

گوسفند ها نماد احمق ترین قشر جامعه هستند

اسب ها نماد کارگر هستند. مخصوصاً باکسر.

سطح و درک یادگیری خوک ها از همه بیشتره. اونها کتاب های کشاورز رو می خونن تا بتونن راحت تر سایر حیوون هارو کنترل کنند.
بنجامین هم سطح خوک هاست از لحاظ دانایی ولی چون میدونه این انقلاب دروغه واسه همین تلاشی برای افزایش دانش و کمک بیشتر نمیکنه.
سگ ها قشر باهوش هستند و در درجه بعدی قرار میگیرند چرا که مطیع خوک ها هستند.
گوسفند ها، مرغ ها، اردک ها،گاو ها احمق ترین قشر هستند که قادر نیستند حتی 7 قانون رو حفظ کنن.

این کتاب رو متاسفانه نمیشه زیاد باز کرد. من میخواستم وویس بدم ولی حقیقتش دنبال دردسر نیستم. ولی می تونید ویدئو هایی که ای جی هوگ تو یوتیوب گذاشته رو ببینید. کتاب براتون باز تر میشه.

البته ای جی هنوز به پایان کتاب نرسیده. تازه فصل 5 هستش. کتاب 10 فصله

6 پسندیده

خیلی ممنونم ازپاسختون.متوجه شدم جریان چیه. حدس میزدم،حالامطمئن شدم. یکمی ازتوضیحات قسمت اول ای جی روگوش کردم،فرصت ندارم فعلا. اماخب بهتره یه جایی توبرنامه هام پیداکنم. مرسی
یه سوال دیگه همینجابپرسم،چراوقتی میخوام با@به اسم کسی اشاره کنم برام نمیاد،دلیلش چیه؟

1 پسندیده

اگه با گوشی باشید ممکنه گاهی وقتا بیاد گاهی وقتا نه.

2 پسندیده

آهان. مرسی ازپاسختون

2 پسندیده

دوستان سلام
من در سطحی از کتاب خونی هستم که دارم سندباد و علاالدین و… میخونم و اونا رو متوجه میشم آیا میتون از کتابهای سطح بالاتر یکیو انتخاب کنم و با توجه به سخت بودنش برام بعنوان یادگیری ازش استفاده کنم؟

2 پسندیده

با سلام
بستگی داره که در هر صفحه کتاب چه تعداد لغت را می دونید و برای چه تعداد از دیکشنری استفاده می کنید.
مثلا استیو کافمن اعتقاد داره که شما می تونید کتابی را که حتی 40 درصد لغات هر صفحه کتاب را هم نمی دونید بخونید
ولی لوکا یادمه انگار می گفت 10 تا 20 لغت در یک صفحه(البته یک صفحه در یک کتاب با سایز معمولی).
مسئله دیگه این هستش که باید از حوزه ی راحتی خودتون خارج بشین تا بتونید دایره لغاتتون را افزایش بدهید. یعنی اگر دائما قرار باشه چیزهایی را مطالعه کنید که کاملا بهش مسلط هستید و بلدید چیز جدیدی بهتون اضافه نمی شه. پس باید کتابی را انتخاب کنید که در عین لذت بردن یکمی هم سختی بکشید.

7 پسندیده

ممنون از راهنماییتون

1 پسندیده

سلام دوستان
منم این کتابو تموم کردم

اگه دوست داشتید و یا کتابو تموم کردید بریم سراغ کتاب بعدی

4 پسندیده

دوستانی که دوست دارن بهتر کتاب رو بفهمن میتونن حرفای آقای هوگ رو دنبال کنن.

لینک های یوتیوب ورژن ویدئویی:

چپتر 1
چپتر 2
چپتر 3
چپتر 4
چپتر 5
چپتر 6

لینک های پادبین ورژن صوتی بدون فیلتر

چپتر 1
چپتر 2
چپتر 3
چپتر 4
چپتر 5
چپتر 6

کتاب مزرعه حیوانات ده فصل داره و 4 فصل دیگه هم به زودی دربارش بحث میکنه.

اگه فیس بوک دارید معمولا یکشنبه ها لایو میزاره و 3 4 روز بعد ورژن ویدئوییشو میزاره تو یوتیوب.

به نظرم خوبه توضیحات ایشون رو بخونید تا کتاب رو بهتر یاد بگیرید.

9 پسندیده

دوستای خوبم راستش من از امروز استارت زدم که این کتاب رو بخونم,
موضوع و داستان و مفهوم کلیه کتاب رو هم میدونم, کتاب بسیار پر محتواییه منتها فکر میکنم برام درک کلیش البته به زبان انگلیسی سخته و مفید نیست برام.
راهکاری دارید برام؟ اخه خیلی دلم میخواد تو این چالش باشم و کتابهای غیر سطح بندی رو بخونم. :thinking::roll_eyes::expressionless::disappointed_relieved:

4 پسندیده

3 پسندیده

دمت گرم داداش، حرفای جالبی میزنه ای جی راجع به این کتاب

سلام
شما که ماشالا سطحتون خوبه
الان درس چند انگلیسی قدرت هستید؟

3 پسندیده

تااینجاخودمورسوندم.انشاالله تادوسه روزدیگه میتونم تمومش کنم.کتاب بعدی چطوری انتخاب میشه؟

2 پسندیده