چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

ایشاله بزاریم برای بعد عید شروع کنیم, البته من خودم شاید جدا از دهکده اونو بخونم, بقول خانوم حیدری اینکه کتاب اصلی خونده بشه بهتره, منم تو برنامه دارم اونو شروع کنم بخونم

2 پسندیده

دوستان نظر فراموش نشه :smiley: :pray:

1 پسندیده

سلام، منظورتون این دو کتاب هست؟
من خودم animal farm موضوعش رو دوست دارم. و کتاب دوم رو نخوندم و نظری در مورد آن ندارم.
یکی از کتابهای دوست داشتنی من هم jane eyre هست که در برنامه ام هست مرور کنم خوشحال میشم در برنامه تون گنجانده بشه. البته این نظر شخصی من بود ماشالله خودتون اهل کتاب و صاحب دانش و نظر هستید.

3 پسندیده

سلام ، نه درباره ی کتابهای دیگه که در دهکده زبان موجوده هم میتونید نظر بدید

این کتاب هم از جورج ارول (نویسنده مزرعه حیوانات) با همون سبک و صیاق هست.

منم موافقم، اما در حال حاضر کتاب هایی که داخل برنامه دهکده زبان هستند مد نظرمونه (چون متن و صوت همزمانند و نیاز به دو تا برنامه جداگونه نیست و هم قابلیت هایلایت کلمات جدید رو داره)

2 پسندیده

من فکر میکنم, دهکده رو تقریبا همه دارن, زودتر یک کتاب رو مشخص کنید و شروع کنیم. ایشاله تا اخر امشب بچه ها بیانو نظر بدن تا فردا استارت کنیم

2 پسندیده

آره حتما
تا شب نظر سنجی رو برگزار میکنیم

3 پسندیده

چرامیخواین کتاب روتغییربدین؟به نظرمن حجمش روکم کنید.بجای روزی5فصل،روزی 2فصل بخونیم…یابجای40صفحه روزی10_15صفحه.آیا مشکلی پیش میاد؟بنظرمن اگه کتاب روعوض کنیم دیگه حالا حالاها سراغ خوندن این شاهکار ادبی نمیریم.ازطرفی ماقراره ازخوندن کتاب لذت ببریم بعدبه قول آقای ای جی subconscioulyگرامر،لغت و…رویادبگیریم.پس بهتره بجای قراردادن خودمون درتنگنا و روزی40صفحه مطالعه فشرده،روزی10صفحه بالذت بخونیم.

3 پسندیده

اینم ایده ی خوبیه اما میخوایم چالش یکم فشرده تر باشه که حداقل ماهی یک کتاب رو تموم کنیم

به نظرم یکم دیگه از حالت چالش در میاد چون 2000 صفحه 200 روز طول میکشه که تموم بشه

حتما همینطوره، لذت بردن رکن اصلی خوندن هر کتابیه

3 پسندیده

این کتابم بزارین تو نظر سنجی لطفا pride and prejudice
من خیلی مشتاقم بخونمش البته اگه به سطحم بخوره :joy:

3 پسندیده

تو نظر سنجی هست

2 پسندیده

[quote=“Farzad_Torment, post:68, topic:11278, full:true”]
اینم ایده ی خوبیه اما میخوایم چالش یکم فشرده تر باشه که حداقل ماهی یک کتاب رو تموم کنیم

خب پس لطفا اولین فاکتور درانتخاب کتاب روکتابی 600تاحداکثر800 صفحه ای قراربدین.2000صفحه برای یک ماه زیاده.

4 پسندیده

به نظرم یکم دیگه از حالت چالش در میاد چون 2000 صفحه 200 روز طول میکشه که تموم بشه

البته اوایل روزی10_ 15 صفحه میخونیم.بنظرم به مرورکه بافضای داستان آشنابشیم سرعت خوندنمون بالاترمیره.

2 پسندیده

این کتابایی که فعلا برای نظر سنجی انتخاب شده همشون کمتر از 400 صفحه ست
راحت میشه تو یک ماه تمومشون کرد

1 پسندیده

خب دوستان
اول سلام و درود
و بعدش تبریک بابت اینکه اینقدر کتابخون اینجا دورهم داریم و میخوایم که به دانش خودمون اضافه کنیم
چی محیطی از این بهتر
همونطور که مستحضرید کتاب آنا کارنینا برای بخش اول چالش کتابخوانی انتخاب شد ولی برخی از دوستان از جمله خودم مشکلات متفاوتی برای خوندن این کتاب داشتیم و تصمیم بر این شد که یک نظر سنجی جدید برگزار کنیم و اگر کسی خواست میتونه در کنار کتاب آنا کارنینا این کتاب رو هم بخونه

• 1984 از جورج اورول - 336 صفحه (ژانر : علمی، تخیلی- سیاسی)
  • Animal Farm از جورج اورول - 112 صفحه (ژانر: علمی، تخیلی- سیاسی)
  • Pride and prejudice از جین آستن - 432 صفحه (ژانر: عاشقانه)
  • The Alchemist از پائولو کوئلیو - 163 صفحه (ماجرای - علمی و تخیلی)

0 رأی دهنده

پ ن: دوستان از بین این کتاب ها میتونید حداکثر دو تا گزینه رو انتخاب کنید
پ.ن 2 : تمامی این کتاب ها داخل اپلیکیشن دهکده زبان موجوده
پ ن3 : می تونید سطح سختی کتاب رو داخل اپ مذکور چک کنید و بعدش رای بدید
پ ن4: راجع به محدودیت زمان بعدا تصمیم میگیریم
پ.ن5: این نظر سنجی تا فردا شب پا برجاست
پ.ن6 : به خودم افتخار میکنم که تو جمع شما هستم

4 پسندیده

ممنون دوستان که همه سظحها رو مد نظر گرفتید

1 پسندیده

رمز فایل rar کتاب متنی چیه؟

1 پسندیده

من ندترم چیه چجوریه؟

1 پسندیده

فایل فشرده مربوط به اناکارنینا بود, رمز نداره از حالت فشرده درش بیار بعد روش کلیک کن اگر برنامه کتاب خوان ub رو گوشیت نصبه با اون بازش کن, متن کتابه.

1 پسندیده

متاسفانه در آیفن رمز میخواد

1 پسندیده

با آی بوک باز کردم شد

2 پسندیده