چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

:scream::scream::scream: نگفتم؟ گفتم که همینجوری برا روز اول از سطوح ساده استفاده کردم قسمت عشق گمشده و سه تا داستان مردی دیگر، عروسک و عشق گمشده

2 پسندیده

ای … @Farzad_Poodineh ، فقط خواستی دست منو رو کنی برادر ؟؟؟؟ :joy::joy::joy:
از فردا میرم زیر پرچم قانون :grin::grin::grin:

2 پسندیده

هوم؟ :no_mouth:

2 پسندیده

شوخی بود خووووووو. منظورم اینه گفتین کدوم کتاب خواستین رو کنید من کتاب در سطح ساده خوندم :grin::grin::grin:

2 پسندیده

آها
نه بابا :sweat_smile:

هدفم این بود اگه کسی کتابی که میخونه رو دوست داره توصیه کنه که بقیه هم بخونن

البته اینم اضافه کنم که شما با این سطحتون کتابی کمتر از سطح اصلی بخونین براتون کمه و تقریبا چیز جدیدی از لحاظ دانش انگلیسی یاد نمیگیرین

2 پسندیده

نه، چند وقتی کتاب نخونده بودم خواستم اول انگیزه بدم به خودم که تو بهترینی بعد برم سراغ سطوح بالاتر، شگردم اینه خودمو تو سطح که میدونم خوبم محک میزنم تا تشویق شم برای ریسکای بزرگ :wink::wink::wink:

3 پسندیده

این هم گزارش امروز من :upside_down_face:
بخش سوم کتاب رو شروع کردم

6 پسندیده

آورین، خیلی پر مغز بود

اینا هر کدوم کتابای جداگونه ست
جدا جدا به فروش میرن

این یعنی تا الان دو تا کتاب کامل خوندین

3 پسندیده

سلام :grin:
من یه کتاب خیلی طولانی توی دهکده زبان داشتم منتظر شدم اونو تمومش کنم بعد بیام اینجا

کتاب مستری امروز شروعش کردم
این فصل اول

گوسبامپسم کتاب اول رو خوندم
دومی هم تا نصف بیشتر خوندم خوشم نیومد ولش کردم :crazy_face: :crazy_face:
اینم کتاب سومی تا فصل هشتم خوندم نمیدونم چرا اونطوری زده :thinking: :point_down:

7 پسندیده

من مجموعه داستان گوسپامس رو میخونمِِِ
کتاب دوم خون هیولا

4 پسندیده

واقعاً؟ :grin: پس به خودم امیدوار باشم ۲ تا کتاب خوندم .
پس به همین دلیل صدای گویندشونم فرق داره .:sweat_smile:

4 پسندیده

عکسا رو جا به جا آپلود کردم :woman_facepalming::rofl:

4 پسندیده

خیلی صبرتون ستودنیه که دارید قسمت دوم این کتاب رو میخونید

این گوینده رو من از یوتیوب برداشته بودم. خیلی صداش مزخرفه :grin:

3 پسندیده

جالب بود…
نمیدونستم اینو :rose:

3 پسندیده

سلام، خوش اومدی

ترسیدی؟ :rofl:

آره، واقعا
هر کدوشون کتابای جدا هستن

کاشکی نمیگفتم همشونو تا آخر میخوندین بعدش یهو میگفتم :smile:

4 پسندیده

واقعاً خیلی بد میخونه فکر میکردم این حسه منه :joy::joy:
خودتون ضبط می کردید چه کاریه :roll_eyes:

اونوقت انگیزم نابود میشد :grin:

3 پسندیده

مرسي

نخیر :joy: اتفاقا چون ترسناک نبود ولش کردم :sunglasses:

5 پسندیده

سلام دوستان گرامی
راستش کتاب مستری اینقد جالبه که من واقعا حیفم میاد اطلاعات مفیدش رو باهاتون به اشتراک نذارم
تصمیمم اینه که سعیم رو کنم که از هر فصلی که میخونم نکات کاربردیش رو اینجا بگم
فکر میکنم دوتا از مزیت های مهمش اینه که اولا دوستانی که هنوز شروع به مطالعه این کتاب نکردن میتونن بهره مند بشن و هم برای دوستان همراه ی مرور میشه
خب بریم سراغ مطالب :blush:
:writing_hand: این یک قانون ساده است :point_left: ذهن شما به سمت همان چیزی میرود که برایش ارزش قائلید:
اگر پول باشد چرخش ذهن به سمت پول بیشتر خواهد بود :point_left: برای پول بیشتر باید شایسته تر به نظر برسید حتی خیلی قبل تر از اینکه واقعا باشید.
پس طبیعیه که هر چه زمان بگذره شما به پول بیشتر معتاد بشین و نهایتا :point_down:
پول تعیین میکند که شما کجا باشید، چطور فکر کنید و چه باشید :slightly_frowning_face:
در نهایت زمانی که شما برای یادگیری مهارت اختصاص نداده اید شما را گیر می اندازد و ** سقوط چه دردناک است.**
:hotsprings: راه حل : یادگیری در مورد هر چیزی را با ارزش بدانید :point_left: این به شما در انتخاب های خوب کمک می کند.
:hotsprings: موقعیتی را انتخاب کنید که به شما فرصت یادگیری بیشتری می دهد.
:hotsprings: جایی را انتخاب کنید که یک ** مربی ** دارد که الهام بخش است و آموزشتان می دهد.
:hotsprings: خط فکریتان را گسترش دهید.
:writing_hand: اگر احساس کنیم که همه چیز میدانیم ذهنمان را بر روی احتمالات دیگر میبندیم.
:writing_hand: ما انعکاس حقایقی را میبینیم که قبلا تصور میکردیم.
:writing_hand: وقتی به محیط جدیدی وارد می شوید تا جایی که میتوانید یاد بگیرید و جذب کنید.
:writing_hand: تلاش کنید که به حس دوران کودکی برگردید. حس رتبه پایین بودن، حس اینکه دیگران از شما بیشتر می دانند و یادگیری شما وابسته به آنهاست :ok_hand:
:writing_hand: همه تعصبات فکری خود را در مورد محیط و زمینه دور بریزید و پر از کنجکاوی باشید :v:
:writing_hand: در زمان یادگیری هر مهارتی همه ما به نقطه مشترکی از نا امیدی می رسیم
:boom: اهمیت دادن به چنین حسی باعث می شود که ما به صورت ناخود آگاه از انجام آن کار دست بکشیم قبل از اینکه به طور واقعی دست کشیده باشیم :no_mouth:
:boom: بزرگترین مانع برای انجام کارها ** خودتان** هستید : احساسات، خستگی ها، ترس ها و نا امیدی هایتان
:hotsprings::hotsprings: شما نمی توانید این احساسات را سرکوب کنید چون اینها کاملا طبیعی هستند.
:hotsprings: وقتی وارد چرخه خواسته هایتان شوید این خستگی ها کنار میروند

:white_flower::white_flower: اجازه دهید پروسه یادگیریتان طبیعی به سمت جلو حرکت کند و هر چیزی در جای خودش قرار بگیرد :white_flower::white_flower:

:sparkles: دوستان ببخشید یکمم طولانی شد. این قسمت 50 دیقه بود :sweat_smile::grin:
امیدوارم کاربردی باشه براتون :rose::rose::rose:

16 پسندیده

سلام
مرسی فاطمه جان :tulip::tulip::tulip:
نکات عالی ای بودن ممنونم که با ما به اشتراک میگذارید. از اتفاق خیلی دوست دارم این کتاب رو بخونم اما فعلاً فرصتش نیست و فکر کنم یکمم سطحش بالا باشه واسم :grin: عالی میشه اگه گاهی این نکات رو بگید :heart_eyes:

4 پسندیده

عالي و مفيد :clap:
ممنون

3 پسندیده