معرفی چند فیلم آموزش انگلیسی برای زبان آموزان مبتدی

سلام به همه دوستان راستیتش من چند هفته ای بیشتر نیس که با تالار زبان آموز آشنا شدم و فقط گهگاهی به ایمیل هایی که میومد سر میزدم ولی با دیدن مطالب مفیدی که دوستان زحمت کشیدن و به اشتراک گذاشتن خواستم تشکری کرده باشم و اینکه نرم افزار زبان آموز خیلی خیلی برام مفید بوده و از دوستانی که برای این نرم افزار زحمت کشیدن خیلی خیلی متشکرم.قصدم از این تاپیک اینه که چند تا فیلم ساده برای اونایی که مثل من هنوز اول راه قرار دارن معرفی کنم .راستش سریالهایی مثل سریال friends و امثالش معرفی شدن ولی برای ما که مبتدی هستیم شاید اوایل جذاب به نظر برسه ولی به مرور که مکالمه ها رو زیاد متوجه نمیشیم و باید هی به دیکشنری و مترجم جملات رجوع کنیم و با توجه به تند حرف زدناشون خیلی زود خسته میشیم برای همین تو یوتویوب سریالهای ۳۰ قسمتی جالبی هست که هم قابل فهم تر حرف میزنن و هم کلمات کمتری هست که معنیهاشون رو نمیفهمیم ولی در کل اون ۳۰ دقیقه ای که فیلم پخش میشه خیلی روان و قابل فهم هست .
Extra
Let’s talk English
New headway
و…
اگر خواستید توی یوتویوب هستن و تاثیرشون خیلی زیاده .
امیدوارم مفید باشه براتون :slightly_smiling_face:

18 پسندیده

ممنون از شما مهتاب خانوم.

من فک کنم اکسترا انگلیش رو دیده باشم چیز جالبیه. :+1::+1:

5 پسندیده

خواهش میکنم :rose:
بله هم طنز هست هم اینکه کلی انگلیسیمون بهتر میشه :ok_hand:

5 پسندیده

ممنونم مهتاب جون, زحمت کشیدید.

5 پسندیده

آره سریال extra برای این منظور عالیه :+1::+1:

5 پسندیده

منم تازه شروع کردم و نمی خوام روی خودم فشار زیاد بیارم که یکدفعه زده نشم. بله . extra واقعا جالب بود. اما موردهای بعدی رو باید پیگیری کنم. ممنون از اطلاع رسانی.

5 پسندیده

سلام لطفا لینکش رو هم بذارید

2 پسندیده