🎂🎂تولدت مبارک Sam79 🎂🎂

چالش لتس تاک :joy::joy:
زندگی من سراسر چالشه :joy::joy:
ولی جدی ،نزدیکترین چالش که فعلا دارم انجامش میدم اینه که هر هفته قدرت رو میخونم و برای خودم لتس تاک میدم

5 پسندیده

ای جان موفق باشی عزیزم :rose::rose:

:joy::joy::joy::joy::joy: خدایا

4 پسندیده

مرسی.:heart_eyes: برگشتم به خود واقعیم :joy::blush:

7 پسندیده

سلام عزیزم
به به چشممان به جمالت روشن شد :heart_eyes:
کم پیدایی
موفق باشی همیشه :rosette::rosette:

3 پسندیده

سلام نسیم جان خوبی. اکانتم یه مشکلی داشت الان درست شد. بیشتر فعال میشم از این به بعد :blush::kissing_heart:

6 پسندیده

ممنونم فاطمه عزیز.برای تو هم آرزوی موفقیت تو تمام مراحل زندگی رو دارم :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

ممنونم آتوسا جانم.اووووووه .چه لقب های خوبی.

امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی عزیزم.

همچنین عزیزم.منم از تو کلی انرژی میگیرم دوست خوبم.امیدوارم به تمام آرزوهای قشنگت برسی.که با پشتکاری که داری حتما میرسی
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hugs:

3 پسندیده

سلام سلام منم دیر اومدم
با تاخیر بهتون تبریک میگم ثمین خانم تولدتون رو ایشالا سالهای سال سایه تون رو سر بچه ها باشه و خوشبحالشون همچین مادر خوبی دارن
براتون بهترین هارو میخوام و امیدوارم روزبه روز شاهد موفقیتهای خودتون و خونواده تون باشید
تولدتون بازم مبارک:birthday::confetti_ball::gift::tada::birthday::gift::confetti_ball::tada::tada::tada::rose::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::confetti_ball::gift::gift::confetti_ball::confetti_ball::tada::confetti_ball::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::gift::gift::gift::hibiscus::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::gift::cherry_blossom::hibiscus::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::tada::birthday::birthday::birthday::gift::gift::birthday::birthday::gift::gift::gift::cherry_blossom::hibiscus::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

سلام ثمین خانوم عزیز، شما یکی از افرادی هستید که من به شخصه براش احترام خاصی قائلم. شما و @ala خانوم نیک نام برکت تالار هستید و خوشحالم برای اینکه شما رو‌ در این تالار داریم

امیدوارم در همه ی زمینه های زندگیتون موفق و درخشان باشید
تولدتون مبارک :revolving_hearts: :revolving_hearts::clap:

6 پسندیده

سلام ممنون از لطفتون آقا فرزاد، شرمنده ام کردید.

5 پسندیده

سلام عزیزم.ممنونم بابت دعاهای قشنگت.منم برات بهترین آرزوها رو دارم.امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشی :heart_eyes:

سلام کاپیتان فرزاد. ممنونم بابت پیام تبریک پرمهرتون.این احترام متقابله.شما همیشه به من و همه بچه های تالار لطف دارید.براتون آرزوی سلامتی و موفقیت تو همه مراحل زندگی دارم و امیدوارم به همه آرزهاتون برسید مرد کتابخون و با اطلاعات تالار :hibiscus:

4 پسندیده

سلام خانم @sam79 .من هم به عنوان عضوی کوچیک از خانواده زبانشناس تولدتون رو تبریک میگم.انشاءالله که همیشه موفقیت شما و سایر دوستان رو ببینیم…

3 پسندیده

سلام آقا مهدی و ممنونم بابت تبریکتون .
آرزو میکنم شما هم تو همه مراحل زندگی و بخصوص یادگیری زبان موفق و سربلند باشید :hibiscus:

3 پسندیده

عرض سلام و تبریک @sam79 ثمین خانم عزیز :bouquet:

انشالله که سالروز تولدتون ، پر ازلحظات شادی بوده باشه.
ماشالله به شما ، واقعا باعث افتخارید، با وجود تاهل و دو تا بچه و اشتغال ، هنوز هم زبان میخونید .
دستمریزاد بانو :ok_hand: :clap:
امیدوارم موفقیت و شادابی ، سهم لحضه لحضه ی زندگیتون باشه :pray:
باز هم تولدتون مبارک و خجسته :rose:
کوچولوهای گلتون هم ببوسید :kissing_heart:

4 پسندیده

Happy birthday to you. Hope u enjoy for the rest
of your life. God bless you and your family :wink::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

سلام مامان نازنین کوروش کوچولوی خوشگل‌ ما

فدات بشم.همچنین شما.امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشید و به همه ارزوهاتون برسید :hibiscus:

3 پسندیده

Thx alot dear friend.with the best wishes for you :hibiscus:

2 پسندیده