لتس تاک درس 23 انگلیسی قدرت (Effortless English)

سلام بر دوستان عزیز
مرسی از حمایتاتون :rose::heart:

11 پسندیده

های هانی :heart_eyes:

آی اَنسر : یِسسسسسس :laughing:
آی دونت هوِ گولز :stuck_out_tongue_winking_eye:
نوووو نووو آی دونت لایک مانی :sunglasses:
نووو نوووو آی دونت لایک فراری کار ؛
آی هِیت فراااری کار :joy::joy::joy:
آی فیل اکسایتمنت جاست فور پِینت :see_no_evil::wink:

یجوووری پرسیدی آدم دلش نمیومد نجوابه :joy::wink::wink:
عااااالی بوووود
باااریک :heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
من ب تو می افتخارمممم :sunglasses::heart_eyes::heart::tulip::heart::tulip::heart::tulip:
:clap::clap::clap::clap:باااریک

4 پسندیده

چه سریع صحبت می کنی نسبت به لتس تاک قبلی :+1: ماشالا

فراز و فرود هم عالی بود
Excitement رو هم با اکسایتمنت و ذوق خاصی میگفتی :grinning::blush:

در کل خیلی خوبه، کم کم دیگه برو تو کار افزایش دایره کلمات ،که دیگه کارو به اتمام نزدیک کنی

3 پسندیده

عالی نسیم جان
تبریک بابت پیشرفتت
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

های هانی :heart_eyes:
ثنکیو فور یور انسر
دیس ایز عه فانی انسر . اند میکس می هپی :joy::joy::joy:

قربونت رفیق . منم افتخار میکنم به داشتن دوستان پر انرژی لایک یو :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose:

جدی؟ مرسی انرژی :grin:

:joy::joy: اره از این کلمه خوشم میاد اخه

ممنونم بازم از حسن نظرت.:pray: دقیقا مشکلم همینجاس . تلاشم فعلا در افزایش لغات بی نتیجس . چون اصلا لایتنر مرور نمیکنم برخی روزا 30تا دونه شاید. و از اینکه هنوز نتونستم فعال کنم لغاتمو یکم اذیتم میکنه. ولی سعی میکنم انرژیم نیفته. حل میشه ایشالاه با تلاشم.:grin:

سلاام فاطمه جان
قربونت رفیق . فدا مدا :clap::clap::clap::heart_eyes::joy::grin:

4 پسندیده

کتاب زیاد بخون
مشکل دایره لغاتتم رفع میشه

خداروشکر واسه هر مشکلی توی یادگیری زبان یه کلیدی هست

و خداروشکر که کلید همه مشکلات رو داریم، یعنی سوالی نیست که بی جواب بمونه تو زمینه یادگیری زبان

5 پسندیده

افرین نسیم جان, با مکث و ارامش کافی صحبت کردی,
موفق باشی عزیزم.

2 پسندیده

سلام عزیزم
ممنونم
تو هم موفق باشی همیشه :rose::rose:

2 پسندیده

سلام دوستان این مطالب خلاصه شده که ضبط میکنید از روی متن میخونید یا هر چی به ذهنتون میاد بدون نگاه به متن میگید

3 پسندیده

سلام دوست گرامی
من فالبداهه و بی متن لتس تاک دادم.

4 پسندیده

سلام
این لتس تاک مربوط به بسته انگلیسی قدرت هست که دوستانی که مشغول مطالعه این قسمت هستند معمولا بعد از یک هفته یک خلاصه از درس رو ارائه میدن
خیلی به پیشرفت اسپیکینگتون کمک خواهد کرد
اگر شما لتس تاکای قبلی دوستان از جمله نسیم جان رو گوش بدین متوجه تغییرات چشمگیرشون میشین :blush:

4 پسندیده

Excellent. You are great. I am a beginner. Until now I didn’t have Let’s talk challenge but I like it. I will trying out it. You speak very excitement. Today i have no energy for my works and for learning. I saw your challenge and listen it. Then I completely change. I think about my goals as well as excitement. Thank you for your speaking and giving the positive influence. Good Luck :grinning:

2 پسندیده

7 پسندیده

@YoKambiz
@miadgah21

6 پسندیده

You’re welcome mrs nasim. I wish the best for you.

2 پسندیده

Mr kambiz, we have a proverb in persian that say" The words that coming up from heart, Certainly sitting down into heart" :grin: if i say that compeletly. You are full of motivation. Thank you alot. I heard your voice and enjoy. Good luck

2 پسندیده

Hi.At the beginning I appreciate to u for sharing your experience about this topic with us, then i wanna say that I’m not gonna die now, cause I have a lot of wishes that I want to achieve them😀. One of the important wishes of me is to be master of English, after that i wanna get graduate of accounting from the University of England’s Axford. I’m trying to get these wishes. I think is very soon that i’m going to die now. Hope all of u to be healthy every day.Your faithfully

2 پسندیده

thank you again my friend.

it’s an honor to hear such a thing from you.

3 پسندیده

نسیم جان واقعا عالی بود.من تقریبا همه لتس تاک های شما رو گوش میکنم و دقیقا از وقتی که تصمیم گرفتی بداهه صحبت کنی پیشرفتت قابل ملاحظه است.بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیتهای روزافزون برات دارم

2 پسندیده

hi mr amin thanks for your comments
i have best wishes for you :rose:

سلام عزیزم قربون محبتت مرسی که گوش میکنی . خوشحالم این همه انرژی مثبت از دوستام میگیرم.
منم بهترین ها رو برات ارزومندم :rose::rose::rose::heart:

3 پسندیده