مشکل در جعبه لایتنر جدید و قسمت آمار

با عرض سلام و خسته نباشید
از آپدیت جدیدتون بسیار ممنون با اضافه شدن لایتنر به داخل درسها کلمات رو بهتر بخاطر می سپاریم فقط اگر زمانی که گزینه سبز رنگ(نشون دادن بلد بودن کلمه) و یا ضربدر (بلد نبودن) کلمه میزنیم در همون موقع معنی نشون داده شه خیلی خوب هست. الان وقتی این دو گزینه ها رو میزنیم صفحه ای که معنی رو نشون میده مخفی میشه و دوباره باید روی کلمه بزنیم که خود این خیلی وقت گیر هست. نکته بعدی در قسمت آمار روزانه و بخش “شنیدم” که توی آپدیت جدید کار کردن باهاش مقداری سخت شده،چون براحتی نمیشه زوم کرد.
با تشکر

2 پسندیده

آقا سلام. یکی میتونه دقیقا توضیح بده چجوری میشه لغات جعبه لایتنر رو دورن درس مطالعه کرد.؟؟؟ من که میزنم رو لغت معنیش میاد و… اصلا متوجه نشدم این ویژگی چی چی هست؟؟؟
ضمنا این ایندکس لغات منظورتون شمارش لغات هست؟؟؟ اون علامت قرمز رنگ چیه بغل اون علامت زرد رنگ.
شرمنده یه خورده گیج شدم

1 پسندیده

قبلا برای مرور لغت بایستی به خود صفحه جعبه لایتنر مییرفتین و مرور میکردین. اما الان اگه در یک درسی زمان مرور لغتی فرا رسیده باشه، اون لغت توسط یک خط نارنجی به شما نشون داده میشه که با کلیک بر روی اون میتونین مرورش کنین.

![image](upload://SmF5g0S5oRnn2b9kdCOVBChj2Y.jpg)

در رابطه با ایندکس لغت image بایستی بگم که قبلا ما فقط لغتهایی که یاد میگرفتین رو در آمار نشون میدادیم. اما چون یادگیری لغات خیلی مهم هست با تعریف ایندکس لغت سعی کردیم کاری کنیم که زبان آموز به کار کردن با لغات، بیشتر ترغیب بشه. بدین صورت که لغت هرچقدر بیشتر مرور بشه، ایندکس لغت هم بیشتر میره بالا. یعنی نه تنها یادگیری لغت در این ایندکس دخیله، بلکه مرور اون هم باعث میشه امتیازتون بیشتر بشه.
علامت آتیش image هم نشون میده چند روز پشت سر هم بدون وقفه خوندین (زنجیره ی یادگیری). چون خیلی در ایجاد انگیزه مهم بود سعی کردیم جلو چشمتون بذاریم. اگر یک روز وقفه بخوره دوباره صفر میشه. بنابراین سعی کنین وقفه نندازین :slight_smile:

3 پسندیده

درست میفرمایین ولی همین الان هم شما میتونین اول توضیح رو بزنین بعد تیک یا ضربدر رو انتخاب کنین.

1 پسندیده

آقا یک سوال.
این دو تا علامت که میفرمایید . برا من هر روز 0 میشه. درصورتی که من زنجیرم رو نشکستم و در داخل زنجیره من رو درست نشون میده.
مشکل چیه؟؟؟ بعادی هست هر دوشون هر بار صفر میشن. فکنم یک بار دیگه هم شده بود

1 پسندیده

شاخص لغت به صورت روزانه هست و هر روز صفر میشه. تاریخچش توی صفحه آمار قسمت شاخص لغت میتونین مشاهده بفرمایین. اما زنجیره یادگیری نباید الکی صفر باشه اگه با اونچیزی که تو صفحه آمار هست مطابقت نداره لطفا به ایمیل پشتیبانی عکس عدم مطابقت رو بفرستین که بررسی بشه. support@zabanshenas.com

2 پسندیده

آقا من فهمیدم مشکلش چیه. این شاخص هم مثل شاخص ایندکس هر روز صفر میشه. ولی من اون روز زنجیره رو تموم کنم باز بجای اینکه از یک شروع بشه از همون عدد زنجیره واقعی(همونی که تو قسمت آمار هست) شروع میشه. پس مشکلش فقط اینه که با شاخص ایندکس کلمات این هم هر روز صفر میشه. اگه میشه رفعش کنید

2 پسندیده

سلام
هنگام مطالعه متن ، هنگامی که میخواهم معنی کلمه ای رو از دیکشنری به جعبه لایتنر اضافه کنم باید آن را کپی کنم و راهی برای وارد کردن مستقیم آن نیست که یکم کار را سخت میکند، اگر امکانش بهتر است تغییراتی در آن ایجاد کنید . برای نمونه نرم افزار دهکده زبان را مشاهده کنید، یک مقدار راحت تر میتوان از جعبه لایتنر استفاده کرد.
متشکرم

2 پسندیده

مشکل من اینه فقط روزی یه بار میتونم از جعبه لایتنر در روز استفاده کنم
یعنی وقتی که میرم تو جعبه لایتنر و کلمات رو میخونم و تا ۱۰۰٪ میره دوباره میخوام برم باز کلمه بخونم دیگه نمیتونم
برای همه اینجوریه؟
ایمیل هم زدم گفتن چنین مشکلی نیست و بیشتر توضیح بدم

2 پسندیده

خوب درستش همینه. شما وقتی که تا 100 درصد کلمه ها رو میری. حداقل یک روز بعد کلمه ها تکرار میشن. کار جعبه لایتنر همینه دوست من. مثلا شما یک کلمه رو بلد بودی، میگی بلدم. خوب اون کلمه میره خانه بعدی جعبه و چند روز بعد دوباره باید مرور بشه. اگر هم بلد نبودی که معنیش رو نگاه میکنی… بعد دوباره 24 ساعت بعد(فکنم) تکرار میشه

3 پسندیده

خو اگه بخوام تو یک‌ روز چند دور کلمات رو تمرین کنم چی؟

1 پسندیده

خوب دیگه اسم اون نمیشه جعبه لایتنر…
شما یک نرم افزار معرفی کردم تو قسمت معرفی نرم افزار کاربردی میتونی بری از اون استفاده کنی …

1 پسندیده

این قابلیت رو بعدا اضافه میکنیم که تمامی لغات لایتنر یه جا نشون داده بشه. ولی توی خود لایتنر این ویژگی به دلیل ماهیتش نمیتونه قرار داده بشه.

3 پسندیده