آنالیز کامل دوره‌های انگلیسی DeepEnglish + راهنمای استفاده

بله. امروز خوندید،فردا و پس فردا و… باهم خونده شه

تکرار با فاصله یک روزه بازده بسیار بالایی داره

یعنی به من بگن روزی یه بار به همه آیتم ها گوش بده و 10 روز بخون یا هر آیتم رو 3 بار گوش بده و 5 روز

من انتخابم اولی خواهد بود.

3 پسندیده

باز هم منظور شما برای من مشخص نیست،

چی خونده بشه، همه زمانها یا هر زمان جدا جدا؟

منظورتان تکرار همه زمانها یا فاصله یک روز است؟ یعنی همه زمانها رو باید حداقل یک روز در میان مرور کرد؟

… این داستان ادامه دارد

1 پسندیده

یک بار من را آسوده خاطر کنید، دیدگاه اول، دیدگاه دوم، یا اصلا دیدگاه و برنامه ای دیگر؟

1 پسندیده

آقا جان … به این شکل بخون

امروز همه…فردا همه…پس فردا همه…پس اون همه

اگه وقت نیس

امروز حال، گذشته، آینده…فردا حال، گذشته، آینده…پس فردا حال، گذشته، آینده… ( به مدت پنج روز)

بقیه هم به همین شکل به مدت پنج روز

4 پسندیده

آقا دستتون درد نکنه، راحت شدم

الان احساس خستگی رو توی وجودتان احساس کردم، همیشه سر معلم علوم مان را هم با پرسیدن پرسش های متوالی و گیج کننده گرم می‌کنیم و من احساس ایشون رو وقتیکه می‌خوان برن چای بخورند، درک میکنم.

1 پسندیده

سلام. اینجا گفتین دوره مگا داستان ها برای سطح متوسط هست اما توی اپلیکشن مگا داستان جز سطح پیشرفتس!! میشه بیشتر توضیح بدین؟ من برای انتخاب دوره ها گیج شدم:disappointed_relieved:

1 پسندیده

سطوح ارزیابی شده با توجه به تجربه شخصی بنده هستند.

برای انتخاب دوره لطفاً خودتون درسی رو باز کنید و ببینید چقدرشو متوجه میشید. اگه درصد درک شما از اون دروس مناسبه همون رو مطالعه کنید.

2 پسندیده

سلام صبحتون بخیروشادی
ممنون از مقاله ی پرکاربردتون.:rose::rose:سپاس فراوان:rose:

1 پسندیده

سلام نحوه خوندن زمانها در داطتان واقعی پطور باید باشه؟ من اصلا نمیتونم ۴تا زمان رو تفاوتشو بخاطر بسپارم خیلی سخته متمایز کنم موقع خوندن هرکدوم متوجه میشم چه زمانیه ولی نمیتونم تو مکالمه تشخیص بدم یا از حفظ بخوام بگم

1 پسندیده

سلام میشه لطفا لینک مقاله ای که در مورد انگلیسی بدون تلاش ای جی هونگ بود رو بذارید.

1 پسندیده
2 پسندیده

داشتم دنبالش میگشتم :sweat_smile:
دوست گرامی @mkhosravi7517
دسترسی به سایر مقالات تالار هم از اینجا قابل دسترسه

2 پسندیده

خییییییییییلی ممنونم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blossom::tulip:

2 پسندیده

اوه اوه چقد مرحله داره. با این حساب کسی که قصد داره روزی نیم ساعت بخونه بدردش نمیخوره

3 پسندیده