انتقال نرم افزار به کامپیوتر

میشه نرم افزار زبان شناس رو از موبایل به کامپیوتر انتقال داد؟ یا فقط روی موبایل کار میکنه؟

2 پسندیده

سلام علیکم .
تو این تاپیک یکی مثل شما درخواست کرده و پاسخ های لازم رو دوستان محبت کردن . میتونید مراجعه کنید .
تو این تاپیک روش شبیه ساز ارائه شده که به هر حال میتونه مفید واقع بشه .
نرم افزار مستقیم ویندوزی قبلا هم درخواست شده ولی هنوز چیزی در دست نیست .
:rose:

4 پسندیده

با شبیه ساز ها میشه

2 پسندیده

سلام ، خیلی ممنون از راهنماییتون

1 پسندیده

سلام .
علاوه بر روشی که گفته شد : روش دیگه ای هم هست که میشه کنار سیستم عامل ویندوز سیستم عامل اندروید رو هم نصب کرد .
اموزش در لینک زیر :slight_smile:

1 پسندیده

سلام من نرم افزار BlueStacks را نصب كردم بعدش چه كار كنم؟

1 پسندیده

سلام
از طریق پلی استور و یا حتی نوشتن آدرس دانلود اپ زبانشناس، می تونید برنامه رو اونجا هم نصب کنید

https://zabanshenas.com/install/

دقیقا مشابه یه سیستم اندروید کار می کنه…برا موبایل چطور اپلیکیشن ها رو نصب می کنن، اونجا هم همن طوره

3 پسندیده

خواهش میکنم حتما ورژن دسکتاپ زبان شناس رو واسه ویندوز بسازید. خیلی ها مثه من نگاهشون به گوشی همراه صرفا واسه زنگ زدن و زنگ خوردن بعدشم یه نگاه اجمال به شبکه اجتماعی. هرچند من حتی تلگرام و واتساپ رو اکثر مواقع با نسخه دسکتاپ چت میکنم.
اما موردی که باعث میشه ساخت زبان شناس برای ویندوز دارای اهمیت بسیار ویژه ای باشه بخش ریدینگ و متن های مربوط به داستانها و انیمیشن هاست.
خیلی فرق داره که منه زبان آموز متن و جملات رو روی صفحه بزرگ میبینم و میخونم. نه یه گوشیه کوچیکه6اینچی.
سوم اینکه خیلی ها همانطور که دوستمون فرمودن کلأ به کار کردن با کیبورد و دسکتاپ بشدت وابسته هستن.