Let's Talk (The Ugly Duckling Story)

سلام دوستان. این اولین باره که صدای خودم رو ضبط میکنم. خیلی برام سخت بود اما به شما قول داده بودم. موضوع خیلی ساده ای رو در نظر گرفتم که همتون باهاش آشنایی دارین. خیلی خوشحال می شم نظراتتون رو بخونم. ممنونم از همگیimages

15 پسندیده

سلام تبریک میگم به خاطر اینکه صحبت کردن رو شروع کردید.مطمئن باشید با ادامه این راه روز به روز به موفقیت بیشتری می رسید.

5 پسندیده

خیلی ضبط کردم تا این در اومد. خانواده عاصی شده بودن. اما گفتم آخرش باید انجام بشه. امیدوارم بتونم به سمت صحبت بدون فکر کردن برم.

3 پسندیده

سلام
خیلی خوب بود :clap::clap::clap::clap:
احسنت
موفق باشید :star2::star:

3 پسندیده

خیلی عالی بود برای اولین وویس.عالی.با قدرت ادامه بدید :clap:

3 پسندیده

ممنون از همتون. با وجود شماها حتما ادامه میدم. :grinning:

4 پسندیده

سلام اقا مصطفی عزیز.

آفرین چقد خوب صحبت می کنید. ماشالا. به این روند ادامه بدید شک نکنید به درجه اسپیکینگ قوی ای خواهید رسید.

قشنگ تهه داستان جوجه اردک رو در آوردید :grin:

2 پسندیده

واااااای, اولش که سلام کردید من فکر کردم اقا کامبیز داره صحبت میکنه, خیلی صداتون شبیهش بود, البته فقط اولش. :wink:
یادم رفت بگم که چقدر خوب توضیح دادی و کلماتی که استفاده کردید عااالی بود.
موفق باشید

2 پسندیده

خیلی ممنونم از لطفتون. امیدوارم در کنار اساتیدی همچون شما بتونم به درجه ی عالی در زبان انگلیسی برسم و بعدش بگم من از زبانشناس شروع کردم :sunglasses:. باورتون نمیشه اما از زمانی که با شماها آشنا شدم انگیزم خیلی زیاد شده. ( مطمئنم الان آقا کامبیز میگه چرا باورمون میشه :grin: )این داستان رو هم چون پسرم خیلی دوستش داشت انتخاب کردم و برای خودم هم بیوگرافیش جالب بود. ممنونم از همگی. دوستتون دارم. :grinning:

1 پسندیده

سلام بر شماا
چه استارت عالی و روانی
ماشالاه امیدوارم پله های ترقی رو همینطور پشت هم بپیمایید.
مرحبااااااااااا :rose::rose::clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام
شروع پر قدرتی داشتین :clap::clap::clap::clap:
درود بر شما
به امید موفقیت بیشترتون

2 پسندیده

از همتون تشکر می کنم و افق های روشنی رو براتون آرزو می کنم. :grinning:

1 پسندیده