نظر سنجی درباره چالش جدید wsd

سلام .من بیشتر مشکلم این هست که نکات گرامری رو نمی تونم تو رایتینگ رعایت کنم یعنی از دید خودم جمله رو انگلیسیش میکنم ولی خب ساختار گرامری انگلیسی جمله ای به جز جمله من پیشنهاد میده.یعنی فکر میکنم ما تو اسپیکینگ بیشتر عامیانه و غیر رسمی حرف میزنیم و تو رایتینگ باید رعایت کنیم.امیدوارم بتونم تو رایتینگ پیشرفت کنم.البته با راهنمایی شما دوستان.

4 پسندیده

اگر نمی توانید پرواز کنید بدویید
اگر نمی توانید بدویید راه بروید
اگر نمی توانید راه بروید، سینه خیز بروید

هرکاری که می کنید، فقط به جلو بروید!

12 پسندیده

سلام ایده خوبیه

فقط مشکلی که با این موضوع هست اینه که از باید اول خوند و بعد نوشت. که کمی وقت گیر خواهد بود.

به نظر من میشه به جای معرفی کتاب، بهشون بگیم درباره کتاب مورد علاقتون، یا آخرین کتابی که خوندید و… بنویسید. اینجوری بازم دست طرف برای نوشتن باز میشه و از تجربیات هم دیگه و دیدگاهمون از اون موضوع بهره میبریم.

شاید هم قانع شدیم بریم اون کتاب رو بخونیم.

5 پسندیده

سلام…
عضو جدید می پذیرید عایا@@@@
اولین پستی هست که مینویسم و دوست داشتم از همینجا بخاطر نکات ارزشمندی که از اساتید چون آقا کامبیز

4 پسندیده

… و آقا فرزاد و خانمها نیک نام ونسیم و مژده …و دیگر عزیزان تالار که متاسفانه ذهن دیگه یاری نمیکنه برای نام بردنشون/ انگیزه مو چند برابر کردند…سپاس دوستان…:pray::pray::pray:
من تازه کارم.البت مدتهاست تو تالار نظرات و تاپیکها رو میخونم و لیکن زبانشناس رو تازه شروع کردم(چون فوق العاده محتاط هستم)تصمیم گرفتم تو چالش نوشتن شرکت کنم (امیدوارم نوشتهامو تحمل کنید )و منو پوش بدید جلووووووووو…بازم سپاس…:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدی
خیییلی کار خوبی میکنی :clap::clap::clap:

اینو هیچوقت نگید لطفا
چون
اینجا هیچکس کسی رو نه مسخره میکنه نه باعث میشه بخوره توذوق کسی
ازین بابت خیالت راحت
من بشخصه میتونم به جراءت بگم که
انگیزه یه سری از کارامو از همین بچه های تالار گرفتم
و قطعا مشاور و راهنماهای خیلی خوبی هستن

حاضرم قول بدم که هرچی ازین تالار و بچه ها دریافت میکنی انرژی مثبت هست و بس :blush::raised_hand:
موفق باشی

6 پسندیده

شروع این چالش از فردا ست؟ @YoKambiz

1 پسندیده

سلام بله خانوم نیکنام
فردا شروع میکنیم

نظر سنجی هم بسته شد

اسم WSD

موضوع انگیزه را توصیف کنید.

منتظر تاپیک باشن همه

5 پسندیده

In the name of God,
the description of motivation:
Motive means reason or cause and it’s root is mot which means move. One of the most important differences between human and other creatures is having motivatin. Most people like to succeed and be in high level of life about health, wealth, fame and so on, but sometimes they involve with alot of problems. so, they can’t feel happiness. If we say as there is problem in life; thus we can’t achieve any triumph and we won’t see any invention. Likewise, humans will never evolve, there won’t be any important step in the evolution of scientific researches or an athlete will never except to achive considerable success. That is, success and struggle to succeed will be meaningless. If we want to make our life or our world better, we need to have positive goal which become the main impetus for change. There for, we see that the incentive is crucial for peaceful and successful life. Motive will propel us towards the summit of happiness. In fact, for the sake of motive and having motivation we will be able to turn impossible into feasible, defeat into feat and the end into the begining with reliance on omnipotent God.

10 پسندیده

میسی مژده جان .مث همیشه پرانرژی و سرزنده:kissing_closed_eyes:

2 پسندیده

بسیار عالی خانم نیک نام عزیز:clap::clap::clap:

2 پسندیده

خوش اومدید دوست عزیز. شرمنده من پست شمارو دیر دیدم.

براتون بهترین هارو آرزوم دارم و از لطفی که به من دارید سپاسگذارم :rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام من متنم رو باید به تاپیک اصلی انتقال بدم درسته آقای @YoKambiz ؟

2 پسندیده

سلام
در اصل موضوع رایتینینگ که من باید بنویسم ابتدا اسم شما درکنار کلمه انگیزش میاد(بی تعارف/چون ی
بیخود از کسی تعریف نمیکنه):face_with_monocle::sunglasses:
سپاس
امیدوارم از توجه همه دوستان بهره مند بشم:pray:
الان من در حکم الویزعنکبوته ام----زبان در این برهه برام حیاتیه—
خلاصه وری هلپ می پلیز::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

3 پسندیده

سلام بله خانوم نیکنام :grin:

البته به آقا حسین گفتم بفرسته اونجا برای شما رو، فعلا ظاهرا نیست.

ممنونم.

ایشالا تا جایی که در توان باشه شما رو تو این مسیر یاری میکنم. :rose:

1 پسندیده

ممنون از لطفتون مزاحم ایشون هم نشیم خودم کپی میکنم.

2 پسندیده

سلام.سپاس فراوان ازآقاکامبیزبابت تاپیک جدید که واقعاجاش توی تالارخالی بود.:ok_hand::ok_hand:منم تلاش خودمومیکنم تواین چالش شرکت کنم وانشالله همه باهم به موفقیتهای بزرگی دراین زمینه برسیم.:blush:

3 پسندیده

سلام من چند وقتی نبودم این چالش از کی شروع شده بخوایم شرکت کنیم هنوز ادامه داره آیا؟

2 پسندیده