بحث و گفتگو «انگلیسی قدرت یا داستان های واقعی؟»

اگر توی تاپیک “چالش لتس تالک” تشریف ببرید (با یه سرچ ساده پیدا میشه) می تونید نمونه ها را بشنوید.
دوستان در اکثر چالش ها حضور فعال دارند.

2 پسندیده

یادش بخیر
وقتی ۹۹ دلار میشد ۳۰۰ هزار تومن !!

5 پسندیده

درود بر آقا کامبیز عزیز :blush: ممنونم بخاطر همه زحماتتون :rose:من هم باید بگم که ای جی خیلی عالیه و بسیار پر انرژی :clap::clap::clap: ولی سه تا درس انگلیسی واقعی رو هم پارسال کار کردم خوب بود و با نظر آقای ناصری عزیز موافقم چون تنهایی کار کنی خسته کنندست! من نتونستم ادامه بدم… اگه پارتنر داشته باشید عین خود متن که دو نفری صحبت میکنن ، کار کنید خیلی هم خوبه :blush:

5 پسندیده

سلام…ببخشید…یه سوال…
این مینی استوری مربوط به کدوم بخش پکیجه و به چه نامی؟

2 پسندیده

سلام این مینی استوری نیست. مکالمه بین ای جی هوگ و استیو کافمن هستش.

شما میتونید این رو در پادکست ای جی هوگ بخش جدید پیدا کنید.

5 پسندیده

جسارته ولی انگلیسی بدون تلاش کجای این دسته بندی قرار میگیره؟! چون من الان با اون شروع کردم . یعنی فکرکردم کارای ای جی اول بدون تلاشه بعد تلفظ بدون تلاش و بعد انگلیسی قدرت. درسته آیا؟

4 پسندیده

سلام. انگلیسی بدون تلاش استارتره برا کسایی که می خوان کار با دوره افرتلس رو شروع کنن…ساده ترین درسا برا کسایی که تا حدی میشه گفت متوسط هست سطح شون

ترتیبی هم که گفتید، درسته.
/دوره داستان های واقعی؛ مربوط به یه دوره ی دیگه س و به آقای AJ مرتبط نیست (فکر کنم اسم دوره ش deep learning باشه)
به هر حال، دوره deep learning هم سطح خاص خودش رو داره و هر کس، بسته به سطحش، می تونه از اون هم استفاده کنه

4 پسندیده

نمیدونم چرا انگلیسی قدرت و واقعی و این چیزا اصلا برام جذاب نیستن و هروقت شروع کردم به خوندن خسته شدم و گذاشتم کنار!
فکر میکنم کتاب بخونم بهتره برام و خسته نمیشم

5 پسندیده

سلام
برای منم خیلی خسته کننده بود ولی الان دیگه برام جذاب شده من اینکار میکنم
اتاقم مث کلاس زبان در نظر میگیرم و مثلاً من برای بچه ها تدریس میکنم اول درس اصلی میخونم و بعد ازشون سوال میپرسم (خودم جواب میدم) جوابم درست باشه خودمو تشویق میکنم خیلی لذت بخشه
با اینکه در اتاقمو می‌بندم که صدام بیرون نره

11 پسندیده

سلام ایا این درس رایگانه یا باید بخریم

3 پسندیده

سلام برای چه سطحی مناسبه
فرقش باپکیج قدرت که تو برنامه زبانشناسه چیه

3 پسندیده

سلام میشه فرقشو با انگلی بدون تلاش قدرت بگین

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy: @YoKambiz
الان ساعت پنج و ربع صبحه و دقیقاً پنج ساعته دارم مداوم با برنامه :blue_heart::blue_heart: کار می کنم.
گفتم بیام تالار ببینم چه خبره که اتفاقی، این مقاله خیلی خوب رو دیدم.
این تشابه ها و مقایسه ها، همه درست هستند و من از هر دو مجموعه استفاده کردم.
دوره های اِی جِی از نظر محتوایی خیلی بهتر از دوره داستان های واقعی هستند. ولی من یکم با تُن صدای اِی جِی به مشکل خوردم که باید یه فکری به حالش بکنم.
چون دو سوم درس های این دوره رو خوندم و حیفه که بقیش رو نخونم.
این تُن صدای بلند اِی جِی تو بعضی درس ها، واقعاً معضلی شده برام. :broken_heart:
باید از روزی یه ربع شروع کنم تا برسونم به نزدیک دو ساعت.
یجوری باید با صداش سازش کنم و کنار بیام دیگه. :joy: چاره ای نیست انگار. :joy:
حالا اگه شما راهکار بهتری سراغ داری، ممنون می شم بگی. :pray::pray:
اتفاقاً اولین دوره ای که تو زبانشناس خوندم، همین دوره انگلیسی قدرت بود و من بشدت جذبش شدم. :heart_eyes: :star_struck: :smiling_face_with_three_hearts:
:hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower::two_hearts:

9 پسندیده

سلام اگه وقت کافی بزاریم میتونیم این دو مجموعه مگا داستان و انگلیسی قدرت رو همزمان جلو ببریم؟

2 پسندیده

سلام
بله مشکلی نداره
و اینکه تگ کردن چند مخاطب ممنوعه :blush:

3 پسندیده

ببخشید نمیدونستم

ممنون

3 پسندیده

سلام من وقتی میخوام تکرار کنم خیلی اروم میگم و تته پته میکنم…من کلا حرف زدن خودمم ارومه حالا موندم چطوری همزمان با گوینده بگم

1 پسندیده

سلام. من هم یه جاهایی رو نمیتونم همزمان با گوینده بگم بخاطر همین سرعت رو میارم پایین بعد از چندبار تکرار سرعت رو بالاتر میبرم. البته هر ادمی سرعت حرف زدنش متفاوته یک نفر آروم یک نفر سریع! بیشتر فوکوس کن که سلیس و روان با تلفظ درست جمله رو بگی. وقبل از اینکه تکنیک سایه رو بزنی حتما تکرار فعالانه رو انجام بده

1 پسندیده