نرم افزار انکی

دوستان کسی هست که از نرم افزار انکی استفاده کنه؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «پسری که زنده ماند» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان‌های هری پاتر»، فصل «هری پاتر و سنگ جادو»)

2 پسندیده

سلام
بنده استفاده نمیکنم ولی
https://ankidroid.net

این سایتش هست -نسخه ایرانی ش-
اگر برید اونجا بهتر میتونید راهنمایی بگیرید .
مگر این که سوال تون مربوط به زبان شناس باشه که اون دیگه یه بحث دیگه س .

2 پسندیده

بله من ازش استفاده میکنم و کاملا هم بهش مسلطم یکم کار باهاش سخته چون باید دید برنامه نویسی داشته باشین ولی اگه بلد باشین امکانات زیادی بهتون میده برنامه open source هست

2 پسندیده

عرض سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
من می خوام حالت رندوم رو غیر فعال کنم و می خوام به همان ترتیبی که کلمات رو وارد کردم برای مرور از من بپرسه
این حالت تو تنظیمات برای کلمات جدید (new) هستش ولی برای زمانی که کلمات وارد مرحله مرور می شن نیستش و به صورت رندوم می پرسه .
من از پلاگین image occlusion استفاده می کنم و چون می خوام قسمت های مختلف یک عکس رو یاد بگیرم این مشکل به وجود میاد که به عنوان مثال اگر ۱۰ کلمه روی هر عکس داشته باشین موقع مرور یک کلمه از روی این عکس می پرسه و کلمه دیگه رو از روی یه عکس دیگه. که این آزار دهنده هستش.

2 پسندیده

سلام
من متوجه سوالتون نشدم اول اینکه نسخه انکی شما چیه اگه بتا باشه با مال من فرق میکنه ولی با اینحال Browse رو بزنین کارتهایی که میخاین از رندوم خارج کنید رو انتخاب کنید (یکی رو انتخاب کن بعد دگمه Ctrl و A رو باهم فشار بده تاهمه کارتا انتخاب بشه یعنی به رنگ آبی در بیاد) بعد Edit - Reposition ( منتهی‌الیه سمت چپ بالا) رو بزنین یه پنجره باز میشه اونجا تیک Randomize order رو بردارین حل میشه امیدوارم حل بشه اگه درست متوجه شده باشم
در مورد سوال دوم اصلا متوجه نشودم ولی من برای اعضای بدن به انگلیسی روی هموشون هایلایت میکنم و دونه دونه ازم سوال میکنه و اونا مخفی میمونن
در کل متوجه سوالاتتون نشدم اینجا نمیشه درست توضیح داد
ولی میتونم راهنمایتون کنم برید یوتیوب و به انگلیسی در مورد آموزش افزونه مورد نظرتون بنویسید کلیپ های انگلیسی هست که اگه زبانتونم خوب نباشه ولی کاراشونو ببینید متوجه میشید
در کل بگم بنظرم برنامه خیلی قوییه باهاش همه کار میتونین بکنین بشرطی که مسلط باشیین
مثلا با افزونه awesome میتونید کارتهایی که وارد کردین تلفظ انگلیسی شو از گوگل براتون وارد فیلایی که طراحی کردین بکنین

2 پسندیده