نظرسنجی لوگو اپلیکیشن ویدئو

خیلی بعیده تا عید آماده بشه ولی باز آمار دقیقتر رو @golmirzaei میتونه بده

2 پسندیده

درتاییدنظرات بجای شما و ضمن احترام به نظرات سایردوستان،فکرمیکنم ماایرانیها درین زمینه ضرب المثلهای خوبی داریم:"هرچی پول بدی آش میخوری “هیچ ارزونی بی حکمت نیست”.البته انگلیسیها هم اینومیگن:“من اونقدرپولدارنیستم که بتونم جنس ارزون بخرم”.گرچه معتقدبه گرون بودن زبانشناس نیستم،اینوصرفابخاطرنظردوستان محترمی که فکرمیکنن،زبانشناس گرون هست یابابعضی اپهای کم کیفیت مقایسه اش میکنن،گفتم.یه صحبت دوستانه هم بادوستان خوبم دارم که گاهادیدم زبانشناسوکپی نمونه های خارجی دونستن وازین طریق احیانا خواستن کم اهمیت جلوه بدنش.حکایتی ازقدیم شنیدم باین مضمون که:سالهادوریه قسمت از کشتی ایی خراب میشه وچندنفرواسه تعمیر دعوت میکنن،نمیتونن تشخیص بدن مشکل چیه،بالاخره متخصصی پیدامیکنن واردوتعمیرش میکنه،باجابجایی یکی دوتااحیاناقطعه…وخلاصه مزدیکه درخواست میکنه بنظرمردم زیادبوده،اعتراض میکنن توفقط یکی دوتاقطعه روجابجا کردی،جواب میده پولیکه گرفتم ۵درصدش بخاطرجابجایی قطعه بود،و۹۵درصدش بخاطراینکه تشخیص دادم کدوم قطعه کجابایدسواربشه.ازهمه دوستان بخاطرطولانی شدن نظراتم عذر خواهی میکنم،فکرمیکنم کسی باسن وتجربه کاری من وظیفه اشه درجهت حمایت وقدردانی (نه تبلیغ ناآگاهانه ی صرف)،اززحمات بیدریغ تیم پرکارزبانشناس وسایردوستان درتالار،این مطالبو مطرح کنه.بقول انگلیسیها:I wasn’t born yesterday. امیدوارم تونسته باشم منظورمورسونده باشم.همگی درپناه خداموفق وپایدار باشید.ممنونم ازهمراهی همه

6 پسندیده

متاسفانه تا عید آماده نمیشه. ولی انشالله نسخه تست یک یا دوتا از برنامه‌ها تا عید آماده میشه.
یک مشکلی دیگه‌ای هم که وجود داره اینه که این برنامه‌ها باید با هم منتشر بشن چون نسخه فعلی برنامه قابلیت همگام سازی هایلایت‌ها و … رو نداره. از این رو ممکنه یک مقدار تا انتشار نهایی زمان بگذره.

5 پسندیده

آقای ناصری با عرض تبریک و تهنیت بابت سال جدید
ایده ی بسیار جذاب و متکبرانه هست انشاالله زودتر اماده بشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

ببخشید هنوز اماده نشده اپلیکیشن zooom خیلی منتظریم

1 پسندیده